PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Multipleks a TV TRWAM.

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 02 stycznia 2013, 20:44

Worek pisze:Poziom zakłamania Papcia bije kolejne rekordy. Ten człowiek jest zakonnikiem??

Przyznanie TV TRWAM miejsca na multipleksie to żadna łaska. Około 2,5 miliona ludzi podpisało się pod żądaniem aby TV TRWAM znalazła się na multipleksie.

Żaden Luft , żaden Dworak tego nie powstrzymają. Jeżeli Tusk będzie się dalej upierał to tym gorzej dla niego.

Nigdzie nie jest powiedziane że następna manifestacja nie może się odbyć np. w środę przy udziale 300 000 demonstrantów.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 02 stycznia 2013, 20:52

Piskorz pisze:Około 2,5 miliona ludzi podpisało się pod żądaniem aby TV TRWAM znalazła się na multipleksie.
Czy podpisaliby weksel dla TV Trwam? Czy raczej w razie problemów finansowych ciężarem finansowym obciążyliby innych z grupy multipleksowej - a w ostatecznym rozrachunku - Skarb Państwa?

Piskorz, czy podżyrujesz Rydzyka?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 02 stycznia 2013, 21:09

Paw pisze:
Piskorz pisze:Około 2,5 miliona ludzi podpisało się pod żądaniem aby TV TRWAM znalazła się na multipleksie.
Czy podpisaliby weksel dla TV Trwam? Czy raczej w razie problemów finansowych ciężarem finansowym obciążyliby innych z grupy multipleksowej - a w ostatecznym rozrachunku - Skarb Państwa?

Piskorz, czy podżyrujesz Rydzyka?

Tu nie chodzi o pieniądze tylko o złośliwość na zasadzie : nie damy bo nie.

TV TRWAM jest jedyną która krytykuje rząd. Bez telewizji ten rząd nie utrzymał by się nawet jeden miesiąć.

T. Jasudowicz

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 02 stycznia 2013, 21:11

Tu nie chodzi o pieniądze tylko o złośliwość na zasadzie : nie damy bo nie.
Gdzie to wyczytałeś? Czy tego źródła także się wstydzisz?

Powtarzam moje pytanie: Czy podżyrujesz Rydzyka?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 stycznia 2013, 21:51

Piskorz pisze:Przyznanie TV TRWAM miejsca na multipleksie to żadna łaska. Około 2,5 miliona ludzi podpisało się pod żądaniem aby TV TRWAM znalazła się na multipleksie.

Ja nie mam z tym problemu. Dla mnie niech sobie go dostanie.
Odniosłem się tylko do jawnego kłamstwa Papcia Rydzyka a przynajmniej do skrajnie prymitywnej manipulacji. Nie pierwszej zresztą
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 02 stycznia 2013, 22:15

Worek pisze:
Piskorz pisze:Przyznanie TV TRWAM miejsca na multipleksie to żadna łaska. Około 2,5 miliona ludzi podpisało się pod żądaniem aby TV TRWAM znalazła się na multipleksie.

Ja nie mam z tym problemu. Dla mnie niech sobie go dostanie.
Odniosłem się tylko do jawnego kłamstwa Papcia Rydzyka a przynajmniej do skrajnie prymitywnej manipulacji. Nie pierwszej zresztą

Ja też nie mam problemu ponieważ nie mam telewizora. Jeśli ktoś chce to niech ogląda. Pluralizm informacyjny jest wskazany.

T. Jasudowicz

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 02 stycznia 2013, 22:54

Piskorz, nie musisz mieć telewizora, żeby podżyrować Rydzyka.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 03 stycznia 2013, 00:20

o co tyle krzyku. Niepokorny Rydzyk uważa że mu się coś należy, tymczasem nawet formalności nie potrafi spełnić. Mogliby dać mu ten jeden kanał na multiplexie, może wtedy Piskorz da komuś w Polsce wypłatę kupując na powrót telewizor. :) Przecież to i tak są dzieci specjalnej troski, będą tupać i dymić ale na przekór wniosku poprawnie nie wypełnią.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 03 stycznia 2013, 00:23

Paw pisze:Czy podpisaliby weksel dla TV Trwam? Czy raczej w razie problemów finansowych ciężarem finansowym obciążyliby innych z grupy multipleksowej - a w ostatecznym rozrachunku - Skarb Państwa?
no ja odkąd pamiętam słyszę o jakimś imperium medialnym, maybachach i babciach wysyłających emerytury rydzykowi - czyli zaplecza finansowego i ewentualnych poręczycieli mu nie brakuje. chyba, że to co się o rydzyku do tej pory mówiło, to ściema.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 03 stycznia 2013, 01:20

czyli zaplecza finansowego i ewentualnych poręczycieli mu nie brakuje

Jakich poreczycieli? Czy moj hipotetyczny dziadek, czy Twoja babcia staje sie poreczycielem jak przekaze mu te piec dych?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 03 stycznia 2013, 08:26

Cynik pisze:o co tyle krzyku. Niepokorny Rydzyk uważa że mu się coś należy, tymczasem nawet formalności nie potrafi spełnić. Mogliby dać mu ten jeden kanał na multiplexie, może wtedy Piskorz da komuś w Polsce wypłatę kupując na powrót telewizor. :) Przecież to i tak są dzieci specjalnej troski, będą tupać i dymić ale na przekór wniosku poprawnie nie wypełnią.

Prawie 2,5 mln ludzi podpisało sie za tym aby muiec TV TRWAM. Prawie 10 000 internautow poparło o. Rydzyka , więc dyskusja czy dać misjsce na multipleksie jest bezprzedmiotowa.

Miejsc na multipleksie powinno sie pozbawić tych nadawców którzy okłamują naród. Nie może być tak że cinkciarz i oszust będą ogłupiać ludzi.

Bez Radia Maryja i TV TRWAM nie da sie odeprzeć tego całego brudu który zwali sie na nas z Zachodu. Już dzisiaj w przedszkolach niemieckich uczy się przedszkolaki uprawiania seksu, masturbacji i innych świnstw. Kazdy przedszkolak otrzymuje książeczkę 7 x 7 cm w ktoórej są rozpisane pozycje erotyczne.

Pewne małżeństwo , ktore nie chciało by ich dziecko przechodziło w przedszkolu "edukację seksualną" ukradkiem wywiozło je do Austrii. Ukradkiem bo chwilę potem wpadła policja która chciała odebrać im dziecko i przekazać do opieki społecznej ponieważ nie chcieli by było seksualnie edukowane.

Jeżeli nie postawi sie tamy lewactwu to czerwony szlam nas zaleje.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 stycznia 2013, 10:47

Piskorz pisze:Ja też nie mam problemu ponieważ nie mam telewizora. Jeśli ktoś chce to niech ogląda. Pluralizm informacyjny jest wskazany.

Jeśli do całego natłoku informacyjnego stacji telewizyjnych dodamy stację, która jest skrajnie niepluralistyczna, to w całym eterze pluralizmu nie przybędzie. Zdecydowanie go ubędzie.

Cynik pisze:Przecież to i tak są dzieci specjalnej troski, będą tupać i dymić ale na przekór wniosku poprawnie nie wypełnią.

Na tym się pewnie skończy. Wątpię aby Rydzyk wywalił taką kasę tylko za obecność na multipleksie. Tam gdzie chciał dotrzeć już dotarł. Umysł Mareczka i głupoty jakie wypisuje są doskonałym przykładem.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 03 stycznia 2013, 11:21

Napisałeś tyle już tych postów że miesza sie tobie wszystko. To co piszesz było aktualne może jeszcze 3 - 2 lata temu ale dzisiaj??\

Worek, czasy się zmieniają . Przebudź się i opuść gawrę. :lol:

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 stycznia 2013, 11:31

Piskorz pisze:Napisałeś tyle już tych postów że miesza sie tobie wszystko. To co piszesz było aktualne może jeszcze 3 - 2 lata temu ale dzisiaj??

Co było aktualne? To, że nie są pluralistyczni?

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 03 stycznia 2013, 16:58

Piskorz pisze:Bez Radia Maryja i TV TRWAM nie da sie odeprzeć tego całego brudu który zwali sie na nas z Zachodu. Już dzisiaj w przedszkolach niemieckich uczy się przedszkolaki uprawiania seksu, masturbacji i innych świnstw. Kazdy przedszkolak otrzymuje książeczkę 7 x 7 cm w ktoórej są rozpisane pozycje erotyczne.

Pewne małżeństwo , ktore nie chciało by ich dziecko przechodziło w przedszkolu "edukację seksualną" ukradkiem wywiozło je do Austrii. Ukradkiem bo chwilę potem wpadła policja która chciała odebrać im dziecko i przekazać do opieki społecznej ponieważ nie chcieli by było seksualnie edukowane.

Poproszę o źródło tych rewelacji.
"Today's gonna be a good day :)

Wróć do „Telewizja”