PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dworaku nie decyduj za mnie co mam oglądać

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

danuuuta
Radny gminny
Radny gminny

Dworaku nie decyduj za mnie co mam oglądać

Postautor: danuuuta » 08 marca 2013, 16:35

Wciąż mordo bicie w Polsacie albo nagie baby Zakłamane wiadomości podawane przez tuby rządowe. Chcę oglądać telewizje gdzie wypowiadają się mądrzy ludzie gdzie podają mi ciekawe wiadomości i prawdziwe. Gdzie mogę się dowiedzieć prawdy z historii i z każdej dziedziny. . Czego w twojej telewizji nie ma.
danuuuta

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2013, 17:01

To proponuję abyś zafundowała Tadziowi fachowca od wypełniania dokumentów.
Chociaż ja uważam, że Tadziowi koncesja lata wokół przyrodzenia. Chodzi o zadymę.

Temat w tej sprawie jest już założony więc proponuję abyś dopisała swoje żale do niego a ten niech leci do śmietnika.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 08 marca 2013, 17:04

To chyba żona Piskorza
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2013, 17:07

Raczej koleżanka z ławki .... kościelnej.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 08 marca 2013, 18:07

a po co oglądać zakłamaną telewizję skoro są książki i internet, w którym możesz obejrzeć wszystko to co w telewizji i od razu sprawdzić inne punkty widzenia?

Wróć do „Telewizja”