PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

TV Republika

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Klamot88
Wójt
Wójt

TV Republika

Postautor: Klamot88 » 13 czerwca 2013, 10:09

Od maja ruszyła nowa TV dla "prawej" strony, oglądać ją można w internecie http://telewizjarepublika.pl/ jak i chyba na Cyfrowy Polsacie (kanał 67) i w różnych sieciach kablowych.

Z tego co wcześniej widziałem, do TV Republika są zapraszani posłowie wszystkich partii (tylko od Palikota nie widziałem nikogo) tak samo jak publicyści z lewa i prawa.

Profil na fb: https://www.facebook.com/RepublikaTV

Kilka programów z YT:
https://www.youtube.com/watch?v=FOtPFJa-qGE
https://www.youtube.com/watch?v=wI2xLv2hb-c
https://www.youtube.com/watch?v=rOJouEpgKtM

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 13 czerwca 2013, 10:53

Ekstra. Robić telewizję i od razu zaznaczyć żeby ludzie bez pewnych poglądów sobie ją darowali.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 czerwca 2013, 20:47

no ale pan z całą pewnością nie za pisem. :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 13 czerwca 2013, 21:18

Ekstra. Robić telewizję i od razu zaznaczyć żeby ludzie bez pewnych poglądów sobie ją darowali.

Ni mam pojeca co to za tv, ale jeżeli moze być TV promujaca narodowych i innych socjalistów to nie widze powodu aby była taka która promuje prawą stronę.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 27 sierpnia 2013, 12:25

Oglądałem tą stację przez 2 tygodnie na Cyfrowym (chyba jakaś promocja mnie zahaczyła :smile: )
Ogólnie mogę napisać tak: To były dni postu w tłustej rzeczywistości medialnej Polski :mrgreen: Dla równowagi warto jednak posłuchać tej drugiej strony. Inne spojrzenie może czasem dać szerszy ogląd sytuacji. Oczywiście słuchając czegokolwiek trzeba mieć własne wewnętrzne sitko. Jedyny namacalny plus jaki rzuca się w oczy to fakt, że wypowiedzi osób w studio są dłuższe, myśli zostają wypowiedziane do końca.
Jednak mimo mojego dużego obiektywizmu, ciężko słuchać cyklicznej audycji o Smoleńsku z permanentnym udziałem Macierewicza :cool: Tu jestem beton i nikt mnie nie przekona, że...
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 14 października 2013, 14:41

Prawicowa TV Republika wchodzi na giełdę. Właściciele zachęcają do inwestowania
Wyobraź sobie telewizję, która mówi prawdę. To jest możliwe tak do zakupu akcji TV Republika zachęca spot na YouTube. Jedynym argumentem zdroworozsądkowym, a nie emocjonalnym, jest w całej reklamówce stwierdzenie: "zainwestuj w dynamicznie rozwijającą się firmę"
Za jedyne 510 złotych TV Republika okazja!
http://natemat.pl/78249,prawicowa-tv-re ... to-analiza
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 października 2013, 14:58

Niech Kaczyński sobie ich kupuje. Będzie miał kolejną bandę kapciowych na usługach.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 października 2013, 16:50

nie sądzę, żeby mieli wielki debiut...mało opłacalne to się wydaje.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 14 października 2013, 17:20

Drogo!
W emisji akcji zaskakuje również ich cena. 510 zł to cena emisyjna za akcję (nominalna wartość akcji została wyceniona na 100 zł).
: | Na pewno nie brakuje im kasy ...

No ale tak jak tam pisali - oni liczą na pobudki ideologiczne. Jak im się uda to będzie to dowód na to - że ludzie są w stanie dopłacać do swojej TV i nie trzeba ich do tego zmuszać abonamentami i innymi.

Cena akcji jest taka wysoka - żeby ich nie rozkupił "mainstream" który umie obsłużyć kalkulator.
Vivat et res publica et qui, illam regit

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 15 października 2013, 12:42

TV Republika pisze:Wczoraj Kancelaria Sejmu odmówiła Poseł Jolancie Szczypińskiej transportu do naszej stacji (posłowie koalicji jadąc do innych stacji nie spotykają się z taką sytuacją). Podobno jest do nas za daleko...

Oto odległości z Sejmu: Do TVN - 8,5 km (15 min.), do Polsat - 8 km (15 min), do Republiki - 11 km (13 min.).

Obiektywizm ponad wszystko! A jak po kanapki do McDonalda jechali to było dobrze :mrgreen:
Oglądając TV (każdą) trzeba być na tyle mądrym, żeby samemu znaleźć obiektywizm. Wszystko inne to intelektualna szuflada.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 18 września 2014, 11:57

No,to zamienili - rzeżączkę na syfilis.

Bronisław Wildstein zrezygnował z kierowania Telewizją Republika i zasiadania w zarządzie spółki Telewizja Niezależna. Nie będzie też prowadził programów w stacji. Przyczyną decyzji jest konflikt z inwestorem stacji - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Wildsteina zastąpił Tomasz Terlikowski.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 28 października 2014, 14:20

Znana z m.in z krucjaty smoleńskiej p. Stankiewicz dała popis swoich dziennikarskich umiejętności.

Krótko mówiąc zasugerowała, że za wybuch w kamienicy i śmierć dziennikarzy może stać rosyjski wywiad. Oczywiście na poważnie tego komentować się nie da, ale dostrzegam tu pewną ciekawą ukrytą tezę. Ten TVN i TVP nie są w takim razie takie złe, skoro Rosja chce uciszyć dziennikarzy i morduje ich pozorując wybuch w kamienicy. Pogubiłem się kompletnie.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 28 października 2014, 19:55

"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 28 października 2014, 20:33

Przepraszam w takim razie za powielenie.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: TV Republika

Postautor: Jojo » 01 maja 2015, 16:49

Terlikowski rządzi.
Zwolnienie za krytykę PiS. Bartłomiej Maślankiewicz ujawnia kulisy pracy w TV Republika
Według niego sytuacja pracujących w niej dziennikarzy jest "dramatyczna" – m.in. ze względu na warunki płacowe i podejście kierownictwa do tematów politycznych. – Po tym, jak do programu sylwestrowego został mi zaproponowany jako gość Antoni Macierewicz, powiedziałem, że to mój ostatni program – wspomina.
Dziennikarz opowiada historię koleżanki z TV Republika, która na portalu społecznościowym umieściła wypowiedź jednego z polityków o tym, że "w PO i PiS są tacy sami bandyci". Ta sama koleżanka podzieliła się linkiem do informacji o posłance PiS, która z pomocą męża wyprowadziła pieniądze z jednego ze SKOK-ów.

– Zanim zdążyłem te informacje skomentować dowiedziałem się, że dziewczyna już nie pracuje. Nie tylko w TV Republika, ale też w tzw. "strefie wolnego słowa" – zaznacza Maślankiewicz. Dodaje, że skandalem jest zwolnienie za publikację treści "nie po myśli osób, które zarządzają stacją".
http://natemat.pl/141257,szantaz-i-terr ... -republika

Wróć do „Telewizja”