PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dziennik TVP

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Dziennik TVP

Postautor: Nazgul » 25 listopada 2016, 22:54

Miałem dziś (od dawna) (nie)przyjemność obejrzenia fragmentu Dzienika.. tfu Wiadomości TVP.

materiał 1:
Wałęsa nie chce dać próbek pisma (bo to go obraża - o tym nie powiedzieli) ekspert mówi, że to bez sensu bo trzeba by pismo z ok roku 70. eksperci grafolodzy trudzić się mają półtora roku od czasu "znalezienia teczek" a historyk IPN z Gdańska stwierdza, że sprawa jest udowodniona. To po co ekspertyzy? Po co w ogóle historykowi opracowanie źródła lol. no i na co te 1,5 roku robienie ekspertyz? i po co prośba skoro według Dziennika ekspertom wystarczy to co mają?

(jak dla mnie Smoleńsk 2 - ekspertyzy nie wykazały tego co chciała by władza, więc trzeba dorobić "fakty" - miga się bo jest winny)
[atak na wrogie autorytety]
materiał 2.

Prezydent Gdańska (PO) wykonał kolejną zbrodnię - postawił tablicę ukazującą gdzie przebiegała granica Wolnego Miasta Gdańska i RP. Wiadomo, WMG było Niemieckie, jak Niemcy to Hitler jak Hitler to Prezydent to Antypolska V kolumna w Gdańsku.
[atak na wrogie samorządy]
mat 3.
Pojazd na Putina organizacji samorządowych - materiał - fudancje są finansowane zza granicy. "dziennikarz" z (?wSieci?) tłumaczy, że Soros i inni tacy finansują aby OBALIĆ RZĄD PIS. przemyślenie dlaczego finansują od 15 lat nie pada.
i teraz creme de la creme.

OTÓŻ w RZĄDZIE są ODOSOBNIONE GŁOSY, które sie z tym nie zgadzają - tu min. Glinski przeprzasza córkę Komorowskiego i Rzeplińskiego za nagonkę jaka wykonał Dziennik TVP.

Lol. no tak pięknie upokorzyć własnego ministra to się jeszcze chyba żadnym propagandystą nie udało.
[atak na wrogie bo niezależne organizacje społeczne]

wiadomości 25.11.2016 do obejrzenia na itvp.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Dziennik TVP

Postautor: Cynik » 26 listopada 2016, 12:53

Putin stosuje dokładnie taką samą retorykę, a jest fakt iż HFPC, której przewodził Romaszewski, w okresie jego działalności była finansowana właśnie z takich źródeł.

Nazgul ty nie gadaj tylko pakuj się, deportacja nieprawomyślnych tuż tuż. '68 jak nic. ;)
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 listopada 2016, 22:10

Obejrzyjcie to!!!

Min Gliński kontra Dziennik TVP "na żywo" od ok 24 minuty ale warto obejrzeć wcześniejszy materiał o org. 3 sektora

http://vod.tvp.pl/27695192/27112016-1930

Tu tylko program z Glińskim. cały.
http://vod.tvp.pl/27630329/27112016
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 28 listopada 2016, 08:30

Nazgul pisze:Lol. no tak pięknie upokorzyć własnego ministra to się jeszcze chyba żadnym propagandystą nie udało.

Jednak wydaje mi się, że to Gliński zaorał TVPis. Poważnie. :D
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 listopada 2016, 15:09

Bo to reakcja na to upokorzenie.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 28 listopada 2016, 22:48

Glinski się odgryza, w końcu każda fundacja bierze kasę od Sorosa - bogaty facet, jego misją jest chyba utrzymywanie wszystkich NGOsów w tej części europy ;) a przynajmniej tak ciemniaki wszystkim wmawiają.
A tymczasem w sejmie głosowanie na temat zgromadzeń ....

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 29 listopada 2016, 09:13

I nad kwotą wolną. To już nawet przestaje być śmieszne.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 listopada 2016, 09:57

podwyżka kwoty wlnej która jest obniżką kwoty wolnej od podatku :D. Kaska się kończy, śmieszyło by mnie to gdybym nie mieszkał w tym kraju.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 29 listopada 2016, 10:13

Tyle że to akurat logiczne. Polacy wybrali partie która obiecała rozbudowany program socjalny. Ten nie jest możliwy bez podwyżki podatków. Więc podwyższa podatki. Jest przyczyna jest i skutek. Inna sprawa że w kampanii PiS obiecywał ze pieniądze "znajdą się" bez podwyżki podatków. Ale to problem PiS i tych co na niego głosowali.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 listopada 2016, 12:04

ja wiem, że to logiczne. ale nie logicznym jest prezentowanie podwyżki podatków jako ich obniżki.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 29 listopada 2016, 12:18

Nazgul pisze:ja wiem, że to logiczne. ale nie logicznym jest prezentowanie podwyżki podatków jako ich obniżki.

To jest po prostu kunszt ! ciemny lud to kupił i dla rządzących to najważniejsze.
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2016, 12:51 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 29 listopada 2016, 12:48

Część ciemnego ludu Jojo. Pozostała część się wścieknie.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 29 listopada 2016, 18:25

Kochani - obywatel cieszy się że jego partia podwyższyła kwotę wolną. Ale zerknijcie na jej wysokość a nastepnie zapytajcie się kto z niej skorzysta?

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 29 listopada 2016, 20:34

Dzisiaj bolał mnie stomek. Nie mogłem się wyrzygać, włączyłem TVN 24 i pomogło. Zwymiotowałem na maksa. Może TVN też dobrze robi na zaparcia? Warto wypróbować.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 listopada 2016, 20:55

W Dtv kolejny wspaniały atak na Prezydenta Gdańska. Tym razem chce sprowadzić wojny gangów z RPA ( felieton okraszony zdjęciami) sądząc po felietonie a zrobią to dzihadysci w składzie mieszkajacych naście lat biznesmena z syrii, handlowca z Tunezji i lekarza z skądś tam. Czyt. Rady imigrantów przy prezydencie.

Wnoszę że kampania samorządowa na dobre się rozpoczęła.

Wróć do „Telewizja”