PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Mariusz Max Kolonko, mówię jak jest! Nowy Jork...

Wszelkie inne środki masowego przekazu, które oplatają Świat. Internet i jego siła. Co jeszcze dostarcza Ci informacji ??? W tym miejscu toczymy również dyskusje o innej "Czwartej Władzy" !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 grudnia 2013, 12:24

Sami Niemcy swój wkład w końcu lat 90 oceniali na uwaga! bilion! marek co daje jakieś 500 miliardów euro. Z czego sporo poszło np. w remonty wielkiej płyty z której potem wyprowadzali się Niemcy na potęgę i domy trzeba było burzyć więc możecie wyobrazić sobie stopień marnotrawstwa.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 19 grudnia 2013, 22:53

ezus. wiesz gdzie jest kałkaz? morze kaspijskie i mezopotamia? nie. to spójrz na mapę. bo dal wszystkich nie mających ślepoty jedyną drogą z kaukazu do iranu jest mezopotamia :lol:

Kaukaz jest pomiędzy Morzem kaspijskim a Czarnym, czyli na północy masz pierwotną siedzibę wszystkich ludów indoeuropejskich w tym Ariów . Stepy Czarnomorskie Ariowie zasiedlali aż do 2 tyś rpne

co jest nieprawdą bo indo. przybyli ze wschodnich stepów zakaspijskich. jak ty geografię zdałeś?

Ja nie wiem jak ty dostałeś ten tytuł mgra jak nie wiesz skąd wywędrowali indoeuropejczycy.

daj sobie spokój bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.

No właśnie ty z siebie robisz pośmiewisko wymyślając bzdury i zaliczając żydów do indoeuropejczyków i twierdząc że semici powstali z połaczenia indoeuropejczyków z ludami afryki buhahahaha

w czym? po pierwsze getta to 2-3 wieki, a nie tysiące lat. po drugie skala prozelityzmu judaistycznego za Rzymu była ogromna. jeśli Żydzi nagle w cigu 2 stuleci nie dostali super owulacji 50-raczkowej to nie zdołali by stworzyć gmin w każdym większym miasteczku imperium. jedną z podstaw rozwoju chrześcijaństwa było właśnie nawracanie judaistów. a robiono to przez pierwsze dziesięciolecia w synagogach w całym imperium.

Więc widzisz, Ci co się nawrócili i wymieszali już nie są Żydami. Ogólnie wg Żydów, żydem jesteś jak masz matkę żydówkę więc nie wierze w to że w katolickich krajach ojciec pozwolił na to aby jego dziecko było żydem.

[ Dodano: Czw 19 Gru, 2013 ]
ta religia nie była ani hermetyczna ani wyalienowana.

Ale za to sama ludność tak.

[ Dodano: Czw 19 Gru, 2013 ]
masz wiecej wspólnych genów.

polecam przykład Giertycha, któremu wyszli np. mongołowie wśród przodków.

jakbyś co nie co wiedział o Historii, to byś wiedział że Mongołowie mieli własne państwo przez prawie trzy stulecia na terenach gdzie później była Polska.

Obrazek
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 20 grudnia 2013, 16:58

Magistry się drapią, szkoda żem w pracy, popcorn bym ogarnął. :lol:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 grudnia 2013, 18:38

Kaukaz jest pomiędzy Morzem kaspijskim a Czarnym, czyli na północy masz pierwotną siedzibę wszystkich ludów indoeuropejskich w tym Ariów . Stepy Czarnomorskie Ariowie zasiedlali aż do 2 tyś rpne
pierwotna siedziba indo nie jest na stepach czarnomorskich tylko na wchód od Kaspijskiego. wzdech. wszyskie szlaki idą od kaukazu na południe a nie na północ od morza K. piszesz o rzeczach które dzielę setki lat.

naprawdę sprawdź coś zanim napiszesz kolejne dyrdymały.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 stycznia 2014, 20:49

https://www.youtube.com/watch?v=y9fLsWL4Sgo

Chyba dosadniej się tego nie da ująć , no po prostu nie da.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2014, 21:00

mateuszjkl pisze:Chyba dosadniej się tego nie da ująć , no po prostu nie da.

A dokładniej czego, bo Maksiu zesrał się po trochu w wielu tematach?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 stycznia 2014, 21:07

A dokładniej czego, bo Maksiu zesrał się po trochu w wielu tematach?

Bo dał polaczkom kopa. Żeby trochę ruszyli głowami. Cieszę się tak dużą popularnością kanału bo ludzie chodź na chwilę się trochę nad tym wszystkim zastanowią...

Już nie mówiąc że wideo trwa 23 minuty a ty po 11 od mojego wrzucenia komentujesz (zyli zanim zobaczyłeś komentarz mogło minąć dużo czasu , strzelam że po 7min wideo już skomentować ). Zobaczyłeś dałeś minusa i na tym się skończyło , nie wdałeś się nawet w meritum.
Śledzisz tych za którymi nie przepadasz na bieżąco , a uważaj bo ci uwierze ;).

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2014, 21:26

mateuszjkl pisze:Bo dał polaczkom kopa. Żeby trochę ruszyli głowami. Cieszę się tak dużą popularnością kanału bo ludzie chodź na chwilę się trochę nad tym wszystkim zastanowią...

Nie o to pytałem.
mateuszjkl pisze:Już nie mówiąc że wideo trwa 23 minuty a ty po 11 od mojego wrzucenia komentujesz (zyli zanim zobaczyłeś komentarz mogło minąć dużo czasu , strzelam że po 7min wideo już skomentować ). Zobaczyłeś dałeś minusa i na tym się skończyło , nie wdałeś się nawet w meritum.

Obejrzałem go wcześniej. Nie jesteś tutaj niosącym kaganek Maksiowej ewangelii.
O meritum zapytałem Ciebie i dostałem bełkot.
mateuszjkl pisze:Śledzisz tych za którymi nie przepadasz na bieżąco , a uważaj bo ci uwierze

Nie interesuje mnie twoja wiara we mnie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 stycznia 2014, 21:41

Nie o to pytałem.

Odpowiedziałem Ci.
Zesrał się w wielu tematach ? Gdzie ? Człowieku , taki jest dobry kontent , tak właśnie się robi media , tak przyciąga się ludzi i tak przedstawia się ludziom ważne rzeczy. Jeśli chcesz sobie posłuchać wywodu na parę godzin to słuchaj i dobrze słuchaj , ale takiego czegoś przesłucha naprawdę mała grupa odbiorców. Nie tak się robi media.

Obejrzałem go wcześniej. Nie jesteś tutaj niosącym kaganek Maksiowej ewangelii.
O meritum zapytałem Ciebie i dostałem bełkot. Nie interesuje mnie twoja wiara we mnie.

Wiesz co , tylko tyle powiem :

haha :razz:

[ Dodano: Nie 05 Sty, 2014 ]
Aczkolwiek patrząc na waszą stronę
http://www.polityka.org.pl/
To aż się płakać chce ! Tam nic nie ma , a strona wygląda tak jak strony wyglądały 10-11 lat temu , hello teraz internet jest szybszy stronę można odpicować. Ale kiedy ostatnio coś administrator wrzucił ? 2 lutego 2011 roku. Tak jest.

Jak na tylu ile macie redaktorów (pewno dawno nieaktualne)

Nazwa Pozycja
Serwis POLITYKA.ORG.PL WYDAWCA - WIPI.PL Agencja reklamowo-dźwiękowa
Łukasz Naczas Redaktor Naczelny
Agnieszka Odachowska Redaktor
Paweł Czarny Redaktor
A.Bronstein Redaktor
Dariusz Roznerski Redaktor
Jakub Gwit Redaktor
Kamil Bierdzio Redaktor
Karol Kossakowski Redaktor
Jarosław Bronowicki Redaktor
Tomasz Kaszuba Redaktor
Tomasz Szpyt Redaktor
Kamil Czernich Redaktor
Karol Szafrański Redaktor
Jarosław Ściślak Redaktor
Marcin Pindor Redaktor
Mikołaj Dorożała Redaktor
Adam Zoladkowicz Redaktor
Michaił Manganelli Redaktor
Dziadek Mróz Redaktor
Adam Walentynowicz Redaktor
Krzysztof Gabryś Redaktor
ikti Redaktor

To raczej do czegoś zobowiązuje. Na pewno na forum byłby rozkwit , a sam może i korzystałbym z waszych zamieszczanych informacji na stronie głównej.

Dlaczego tak mówię ? Bo pokazuję zły , a raczej okropny kontent , stagnacja utknęliście. Dlatego MaxKolonko was miażdży na głowę.

bytrek
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: bytrek » 05 stycznia 2014, 22:20

mateuszjkl pisze:https://www.youtube.com/watch?v=y9fLsWL4Sgo

Chyba dosadniej się tego nie da ująć , no po prostu nie da.

Snouden to z jakiej paki zwycięstwo Putina? Jak już to demokracji, po co USA jakieś inwigilacje, pierdacje, sierdzacie?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2014, 22:28

mateuszjkl pisze:Dlaczego tak mówię ? Bo pokazuję zły , a raczej okropny kontent , stagnacja utknęliście. Dlatego MaxKolonko was miażdży na głowę.

I tylko tyle masz do powiedzenia? Żadnej merytoryki?
Argumentem na prośbę o komentarz do materiału Maksia ma być jakość portalu, na który ani ja, ani Marchewa nie mamy wpływu? Żałość i trwoga.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 stycznia 2014, 22:42

Snouden to z jakiej paki zwycięstwo Putina? Jak już to demokracji, po co USA jakieś inwigilacje, pierdacje, sierdzacie?

Takie zwycięstwo , że to Putin dyktuje warunki a nie jemu. Do zwycięstwa , dodałbym jeszcze tych ekologów , jakby ich jeszcze trzymał , ale już wypuszcza powoli a to źle.

I tylko tyle masz do powiedzenia? Żadnej merytoryki?

Odpowiedziałem ci na "zesranie tematami w jednym filmiku" przez Max Kolonkę. Było jakieś inne pytanie ? Nie widziałem.

Argumentem na prośbę o komentarz do materiału Maksia ma być jakość portalu, na który ani ja, ani Marchewa nie mamy wpływu? Żałość i trwoga.

Bo ty chyba ślepy jesteś i nie czytasz całości komentarzy , nawet swoich komentarzy chyba nie czytasz bo nawet nie wiesz co piszesz i jakie pytania zadajesz.
"Argumentem na prośbę o komentarz do materiału Maksia ", się pytam gdzie ? Gdzie takowe pytanie padło. Ja skomentowałem to co miałem skomentować.
Nie wiem jaka jest wasza władza w użytkowaniu tej strony , aczkolwiek pewno wystarczy odrobina waszej chęci aby to trochę ruszyć. Odrobina.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2014, 22:46

mateuszjkl pisze:Odpowiedziałem ci na "zesranie tematami w jednym filmiku" przez Max Kolonkę. Było jakieś inne pytanie ? Nie widziałem.

Chętnie powtórzę:
Worek pisze:A dokładniej czego, bo Maksiu zesrał się po trochu w wielu tematach?

mateuszjkl pisze:Bo ty chyba ślepy jesteś i nie czytasz całości komentarzy , nawet swoich komentarzy chyba nie czytasz bo nawet nie wiesz co piszesz i jakie pytania zadajesz.
"Argumentem na prośbę o komentarz do materiału Maksia ", się pytam gdzie ? Gdzie takowe pytanie padło. Ja skomentowałem to co miałem skomentować.

jw
mateuszjkl pisze:Nie wiem jaka jest wasza władza w użytkowaniu tej strony , aczkolwiek pewno wystarczy odrobina waszej chęci aby to trochę ruszyć. Odrobina.

Nie wiesz, ale twoja niewiedza pozwala ci nas osądzać. Dramat.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 stycznia 2014, 22:52

Chętnie powtórzę:

Lepiej ująć polskiej sytuacji , tak też ci odpowiedziałem :
Bo dał polaczkom kopa. Żeby trochę ruszyli głowami. Cieszę się tak dużą popularnością kanału bo ludzie chodź na chwilę się trochę nad tym wszystkim zastanowią...

Nie wiesz, ale twoja niewiedza pozwala ci nas osądzać. Dramat.

No to mi odpowiedz jak jest to może zmienia zdanie. Wiem jakiego argumentu użyjesz , więc może lepiej szkoda darmowego klepania w klawiature.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 stycznia 2014, 11:53

nie zdzierżyłem poziomu głupoty i wyłączyłem kolonkę po 1 min
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Internet i pozostałe media”