PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Katolicyzm, a Hitler oraz Tiso

Wszelkie inne środki masowego przekazu, które oplatają Świat. Internet i jego siła. Co jeszcze dostarcza Ci informacji ??? W tym miejscu toczymy również dyskusje o innej "Czwartej Władzy" !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

vpirate65
Stażysta
Stażysta

Katolicyzm, a Hitler oraz Tiso

Postautor: vpirate65 » 13 listopada 2014, 20:21

Witam. Jestem katolikiem i to skrajnym (nie uważam to za coś złego Bardzo szczęśliwy). Strasznie mnie denerwuje pewien gość, który nazywa siebie historykiem.

Oto jego filmy "historyczne"

https://www.youtube.com/watch?v=kLUG55JxOA4

https://www.youtube.com/watch?v=KmPdJSPLNEs

Czy można go jakoś pozwać do sądu za obrazę uczuć religijnych, albo pokazać mu gdzie manipuluje faktami i kłamie?

Z góry przepraszam moderację, jeśli dałem do złego działu.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 13 listopada 2014, 22:59

plagiator65 i vpirate65 to na 100 procent ta sama osoba. Ban za spam reklamowy.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2014, 23:03 przez Adi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 13 listopada 2014, 22:59

Nie klikajcie bo to pewnie sam autor tych filmików chce sobie ponabijać wejścia, bo zapewne liczy że coś zarobi. A takiego wała.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

vpirate65
Stażysta
Stażysta

Postautor: vpirate65 » 13 listopada 2014, 23:14

Ban, to się powinien panom dostać. Chyba nie ma tak głupich ludzi, którzy by dali specjalnie ten sam nick aby się powiązać. Ja dałem taki nick, bo nie miałem pomysłu na swój nick i specjalnie dałem końcówkę 65 jak ten koleś na yt, aby kojarzono temat.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 14 listopada 2014, 01:55

Nikt ci nie uwierzy że nie jesteś szukającym rozgłosu internetowym naciągaczem a nawiedzonym zamordystą który chce cenzurować ludziom treści na wolnym zagranicznym portalu na który wchodzi się na własne życzenie.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 14 listopada 2014, 16:41

a ja z ciekawości obejrzałem.
warto :lol:

Wróć do „Internet i pozostałe media”