PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Przez antyszczepionkowców wracają groźne choroby

Wszelkie inne środki masowego przekazu, które oplatają Świat. Internet i jego siła. Co jeszcze dostarcza Ci informacji ??? W tym miejscu toczymy również dyskusje o innej "Czwartej Władzy" !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 stycznia 2015, 00:37

such live - taka teraz moda. mamy wegan, mamy kolesi jedzący wyłącznie ze śmietnika, mamy i ruch anty szczepionkowy.

ogólnie to kolejny fragment - wyrosło nowe pokolenie, które dochowało się dzieci przez, które robi z nich kaleki - mordowane w szkole 6 latki, 14 latki nie mogące same wrócić do domu ze szkoły a jak już to co do minuty bo telefon gdzie jesteś, tel co 2 godziny na koloni... to tylko kolejna odsłona infantylizmu rodziców i robienia z dzieci kalek.

gdzie te czasy gdy droga do szkoły to 5min w powrót to 3 godziny. wracałeś odrapany, brudny, czasem z podbitym okiem ale wybiegany i szczęśliwy.

mój widok jak miałem 8 lat by chyba zabił połowę dzisiejszych rodziców a ja nie byłem z tych strasznie niegrzecznych tylko z tych standardowo niegrzecznych. :mrgreen:
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 11 marca 2015, 23:36

Zakaźne choroby bezapelacyjnie powinny być powstrzymywane. Jednym ze sposobów jest szczepienie i czujne oko specjalistów którzy nie dopuszczą do mutacji w jeszcze grosze paskudztwo . Natomiast choroby niezakaźne....A niech sobie robią co chcą, mądry zaszczepi, głupi będzie się bał przy czym łyknie garść tabletek których skutki uboczne są o wiele większe.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 marca 2015, 06:54

Dalej takim łobuzem Nazgul jesteś ;)

Pocieszę ciebie - moje dzieciaki same wracają ze szkół. Klucz na sznurku na szyi, komórki w domu. Nie ooszedłem za trendem, choć pamiętam jak rodzice patrzyli na mnie kiedy oswiadczyłem aby pierwszoklasistę puszczać do domu samego. No a aktualny trend zrobił z dzieciaki kaleki. To prawda.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Internet i pozostałe media”