PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Zmarł bloger Azrael - Jacek Gotlib

Wszelkie inne środki masowego przekazu, które oplatają Świat. Internet i jego siła. Co jeszcze dostarcza Ci informacji ??? W tym miejscu toczymy również dyskusje o innej "Czwartej Władzy" !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Zmarł bloger Azrael - Jacek Gotlib

Postautor: Worek » 10 kwietnia 2015, 15:18

Lubiłem go słuchać. Niestety umknęło mi, że ostatnio przestał się w mediach pokazywać. Szkoda chłopa.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Zmarł bloger Azrael - Jacek Gotlib

Postautor: Cynik » 10 kwietnia 2015, 17:46

Ale można było go poczytać. Szkoda faceta. Moja półka.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 kwietnia 2015, 07:47

Czekam niecierpliwie, aż Terlikowscy napiszą że nowotwór był darem/karą, żeby się nawrócił/odpokutował.
Przerabialiśmy to już z Nergalem, który chorował zdaje się na białaczkę (co miało go ponoć przywrócić na ścieżkę Pana).
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 kwietnia 2015, 17:22

Jojo z takim nazwiskiem faceta ja już się boję co Terlikowski et consorties mógłby wytworzyć.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Internet i pozostałe media”