PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Nazgul » 14 listopada 2017, 19:12

faszyzm = narodowy solidaryzm? ta definicja pasuje doskonale do obu.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Adi » 14 listopada 2017, 19:27

Atylla pisze:Czyli socjalizm, tylko narodowy.

A niekoniecznie, bo np liberalizacja gospodarcza dla Polaków plus np protekcja państwowa interesów Polaków kosztem interesów niepolaków to niezupełnie socjalizm a już na pewno ma mało wspólnego z sierpem i młotem.

Solidaryzm ma wiele definicji, opcji.

Atylla pisze:No to jak do cholery oni mogą iść w marszu który ma hasła anty-kapitalistyczne ?!

A tam były różne hasła gospodarcze ale to co spaja to duma narodowa, poglądy społeczne, brak akceptacji dla sekty wyznającej pedofila i mordercę No i nienawiść do świń z PO.

Atylla pisze:Przecież to marginalne zjawisko w którym bierze udział 0,15 % ludności. W dodatku po marszu wszyscy poszli na kebaba, do pociągu i do domu. I tak jest co roku.

Tak ja wiem że śledziłeś 60 tyś ludzi stąd wiesz że 60 tyś ludzi poszło na kebaba albo do domu(a w sumie gdzie mieli iść?)

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 14 listopada 2017, 19:34

A niekoniecznie, bo np liberalizacja gospodarcza dla Polaków

Czyli kapitalizm.

A tam były różne hasła gospodarcze ale to co spaja to duma narodowa,

Ja tam nie widziałem haseł mniej socjalizmu więcej kapitalizmu. Pokażesz mi takie ?

ale to co spaja to duma narodowa,

Tyle że narodowy liberał to największy wróg narodowego socjalisty.

Tak ja wiem że śledziłeś 60 tyś ludzi stąd wiesz że 60 tyś ludzi poszło na kebaba albo do domu(a w sumie gdzie mieli iść?)

Może być i 55 tyś co ma piernik do wiatraka ten marsz w wymiarze politycznym, społecznym zupełnie nic nie znaczy i jest marginesem marginesu.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 14 listopada 2017, 20:08

Atylla pisze:Czyli kapitalizm.

kapitalizm dla Polaków a socjalizm dla niepolaków(skoro już używasz takich kretyńskich uproszczeń) to jaki to system?

Atylla pisze:Ja tam nie widziałem haseł mniej socjalizmu więcej kapitalizmu. Pokażesz mi takie ?

Obrazek

Atylla pisze:Tyle że narodowy liberał to największy wróg narodowego socjalisty.

W d byłeś i g widziałeś bo rzeczywistość jest zupełnie inna a spory gospodarcze drugorzędne bo czysto teoretyczne.

Zresztą , czysty kapitalizm to taka sama utopia jak czysty socjalizm, to jest kwestia w którą stronę przesuwać suwak.

Atylla pisze:Może być i 55 tyś co ma piernik do wiatraka ten marsz w wymiarze politycznym, społecznym zupełnie nic nie znaczy i jest marginesem marginesu.

Mainstreamem są ciągle idioci z PIS i PO. To akurat wiemy.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 15 listopada 2017, 06:11

Hahahaha wybacz Adi, ale nie wydaje mi się aby nawet 80% tych co się nazywają narodowcami idący w tym marszu mieli jakiekolwiek pojęcie co to jest liberalizm.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 15 listopada 2017, 08:28

Adi pisze:
Atylla pisze:Ja tam nie widziałem haseł mniej socjalizmu więcej kapitalizmu. Pokażesz mi takie ?

Obrazek

Zdjęcie sprzed 10 lat ? :lol: JKM już dawno odciął się od MN a wraz z nim całe liberalne skrzydło narodowców.

W d byłeś i g widziałeś bo rzeczywistość jest zupełnie inna a spory gospodarcze drugorzędne bo czysto teoretyczne.

To tylko twoje niczym nie poparte zdanie. Socjalista do idiota. Bez względu na to czy jest nacjonalistą czy internacjonalistą.

Zresztą , czysty kapitalizm to taka sama utopia jak czysty socjalizm, to jest kwestia w którą stronę przesuwać suwak.

Tyle że na tym marszu nie ma haseł aby "przesuwać suwak" tylko zniszczyć kapitalizm.

Hahahaha wybacz Adi, ale nie wydaje mi się aby nawet 80% tych co się nazywają narodowcami idący w tym marszu mieli jakiekolwiek pojęcie co to jest liberalizm.

Większość z nich ledwo skończyła szkołę średnią (w których dzisiaj poziom jest jak za komuny w lepszych zawodówkach) więc co się dziwisz.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 listopada 2017, 11:25

Atylla pisze:a wraz z nim całe liberalne skrzydło narodowców.

Kuce idą za JKM, nie narodowcy.

Atylla pisze:Socjalista do idiota. Bez względu na to czy jest nacjonalistą czy internacjonalistą.

Kapitalista też, zwłaszcza jak słucham zwolenników JKM o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia, brakiem państwowego nadzoru nad składem żywności, umowami jakie wciskają nam banki etc.

Atylla pisze:Tyle że na tym marszu nie ma haseł aby "przesuwać suwak" tylko zniszczyć kapitalizm.

Wskaż te hasła i ich procent. Bo ja tam dostrzegłem same antyislamskie , pronarodowe i religijne.

Atylla pisze:Większość z nich ledwo skończyła szkołę średnią (w których dzisiaj poziom jest jak za komuny w lepszych zawodówkach) więc co się dziwisz.

Ja nie skończyłem średniej a wiem co to jest liberalizm, tytle że tego nie dowiedziałem się w szkolę.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 15 listopada 2017, 14:02

Kuce idą za JKM, nie narodowcy.
]
JKM miał niedawno 5% a narodowcy ile mieli 1,5% ?

Kapitalista też, zwłaszcza jak słucham zwolenników JKM o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia, brakiem państwowego nadzoru nad składem żywności, umowami jakie wciskają nam banki etc.

Kapitalista to właściciel środków produkcji a nie zwolennik wolnego rynku. Kapitaliści (ci najwięksi) najczęściej dążą do jak największej kontroli państwa nad gospodarką aby przekupywać polityków i otrzymywać od państwa dotacje, ulgi, przywileje.

JKM o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia,

Lepiej całkowicie prywatna niż taka jaka jest teraz.

umowami jakie wciskają nam banki etc.

Tyle że to ludzie przychodzą do banków a nie odwrotnie. A że są tak głupi, to cóż święte prawo głupiego dać się dymać.

Wskaż te hasła i ich procent. Bo ja tam dostrzegłem same antyislamskie , pronarodowe i religijne.

Czoło marszu:
Obrazek
Transparent wielki jak stodoła, trzyma go kilkanaście osób.

Ja nie skończyłem średniej a wiem co to jest liberalizm, tytle że tego nie dowiedziałem się w szkolę.

Ale już nie dowiedziałeś się kto to jest kapitalista :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 listopada 2017, 15:23

Atylla pisze:JKM miał niedawno 5% a narodowcy ile mieli 1,5% ?

Co ma piernik do wiatraka?

Atylla pisze:Kapitalista to właściciel środków produkcji a nie zwolennik wolnego rynku. Kapitaliści (ci najwięksi) najczęściej dążą do jak największej kontroli państwa nad gospodarką aby przekupywać polityków i otrzymywać od państwa dotacje, ulgi, przywileje.

Kapitalista w sensie opozycji do socjalisty -> zwolennik kapitalizmu. Określenie potoczne, może faktycznie niefortunne. Teraz rozumiesz?

Atylla pisze:Lepiej całkowicie prywatna niż taka jaka jest teraz.

Tak,bez leczenia chorób ciężkich i przewlekłych(bo się nie opłaca), bez 3/4 psychiatrii etc.

Pieprz sobie dalej.

Atylla pisze:Tyle że to ludzie przychodzą do banków a nie odwrotnie. A że są tak głupi, to cóż święte prawo głupiego dać się dymać.

No, ludzie są tak głupi że nie będą robić analiz pod mikroskopami co ma w sobie żywność którą kupią, to wina głupoty dziecka że wzięło heroinę którą sobie kupiło na wolnym rynku, to wina klientów banków że nie wzięli mikroskopu na mikroczcionkę gdy podpisywali niezrozumiałą nawet dla fachowców umowę, to wina pacjentów że uwierzyli na gębę koncernowi farmaceutycznemu że lek jest bezpieczny, to wina użytkowników telefonów że używają telefonów i dają się szpiegować ukrytym mechanizmom etc.

Sam byłem swego czasu zafascynowany korwinizmem, więc znam to pierdolenie.

Atylla pisze:Transparent wielki jak stodoła, trzyma go kilkanaście osób.

Kilkanaście osób na 60 tyś to jaki procent?

Atylla pisze:Ale już nie dowiedziałeś się kto to jest kapitalista :lol:

Nie masz argumentów to czepiasz się słówek.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 15 listopada 2017, 18:50

Adi pisze:Tak,bez leczenia chorób ciężkich i przewlekłych(bo się nie opłaca), bez 3/4 psychiatrii etc.

Ojej.

"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 listopada 2017, 19:31

....Wkleił hipokryta co to z zasady twierdzi że uogólniać nie wolno :lol:

A tak z ciekawości, ten wpis coś ma do mojej ironii nt prywatnej służby zdrowia czy tak o sobie trollujesz?

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 15 listopada 2017, 21:37

Co ma piernik do wiatraka?

Gówno.

Kapitalista w sensie opozycji do socjalisty -> zwolennik kapitalizmu. Określenie potoczne, może faktycznie niefortunne. Teraz rozumiesz?

Tłumaczysz się jak menel w monopolowym.

Tak,bez leczenia chorób ciężkich i przewlekłych(bo się nie opłaca), bez 3/4 psychiatrii etc.

W obecnym systemie masz obowiązkowe ubezpieczenie które być moze gwarantuje ci że cię z czegoś wyleczą (chyba że wcześniej umrzesz w kolejce). W prywatnym można się ubezpieczyć za wiekszą kwotę i mieć lepszy zakres ochronny. A po za tym to najlepszą inwestycją jest dbanie o zdrowie. Prawie połowa zgonów w Polsce to choroby układu krążenia, one są bezpośrednio związane z trybem życia.

W obecnym systemie nikomu się nie chce dbać o zdrowie bo i tak państwo ma obowiązek go wyleczyć.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 listopada 2017, 22:51

Atylla pisze:Gówno.

Więc po co wypisujesz gówno nie na temat?

Atylla pisze:Tłumaczysz się jak menel w monopolowym.

Fakt, nie ma większego sensu ci czegokolwiek tłumaczyć.

Atylla pisze:W obecnym systemie masz obowiązkowe ubezpieczenie które być moze gwarantuje ci że cię z czegoś wyleczą (chyba że wcześniej umrzesz w kolejce). W prywatnym można się ubezpieczyć za wiekszą kwotę i mieć lepszy zakres ochronny.

Pieprzysz skrajne bzdury bo w prywatnych ubezpieczeniach nie masz leczenia schorzeń ciężkich/przewlekłych bo się skrajnie nie opłaca.

Jaki prywatny zakres ochronny zagwarantuje ci leczenie np autoimmunologicznego zespołu crohna-leśniakowskiego(50 lat zaleczania, częste operacje) czy też schodząc na psychiatrię schizofrenii czy np nerwicy lękowej opartej na zaburzeniach osobowości?

A tak z innej beczki: co z ubezpieczeniem dzieci biedaków?

Pojęcia nie masz o czym gadasz.

Atylla pisze: A po za tym to najlepszą inwestycją jest dbanie o zdrowie.

Ta, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby autoimmunologiczne, genetycznie uwarunkowane czy o niejasnej etiologii.

Atylla pisze:Prawie połowa zgonów w Polsce to choroby układu krążenia, one są bezpośrednio związane z trybem życia.

Tak, zamiast pracować na siedząco 9 godzin dziennie w stresie ludzie powinni się zwolnić i w tym czasie uprawiać sporty do tego mieć tyle hajsu by nie jeść żywności z marketów.

Atylla pisze:W obecnym systemie nikomu się nie chce dbać o zdrowie bo i tak państwo ma obowiązek go wyleczyć.

To skąd obecny boom na zdrowy tryb życia zwłaszcza wśród bogatych którzy mają ubezpieczenie i państwowe i prywatne?

Pieprzysz takie idiotyzmy że głowa boli.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 16 listopada 2017, 13:24

Więc po co wypisujesz gówno nie na temat?

Głupio się pytasz to ja głupio odpowiadam.

Fakt, nie ma większego sensu ci czegokolwiek tłumaczyć.

Dobra weź się napij i idź sapć.

Pieprzysz skrajne bzdury bo w prywatnych ubezpieczeniach nie masz leczenia schorzeń ciężkich/przewlekłych bo się skrajnie nie opłaca.

W Polsce nie ma, bo są ubezpieczenie publiczne, ubezpieczenia praywatne musiałby kosztować ok 400 zł więc kogo stać w Polsce na coś takiego zeby zpłacić 700 zł na samo ubezpieczenie. Tych co stać to nie muszą płacić bo mają bańkę na koncie więc w razie choroby jadą do Holandi się leczyć.

A tak z innej beczki: co z ubezpieczeniem dzieci biedaków?

A jak sądzisz kto je teraz płaci ?

Ta, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby autoimmunologiczne, genetycznie uwarunkowane czy o niejasnej etiologii.

Główną determinantą która wpływa na długość życia jest tryb życia. Potwierdzają to wszelkie statystyki umieralności.

Tak, zamiast pracować na siedząco 9 godzin dziennie w stresie ludzie powinni się zwolnić i w tym czasie uprawiać sporty do tego mieć tyle hajsu by nie jeść żywności z marketów.

Nawet jak ktoś pracuje 10 h dziennie to co za problem znaleźć co dwa dni 1h na trening ? Co do żywności z marketów - wystarczy omijać tą wysoko przetworzoną reszta nie jest szkodliwa po własnym przyrządzeniu spożywana z umiarem. Ja mam własny tunel i kawałek ogródka z sadem i przez ok 8 miesięcy własne owoce/warzywa, nadmiar sprzedaje sąsiadom którzy także mają ogródek ale uprawiają głównie trawę oraz iglaki.

To skąd obecny boom na zdrowy tryb życia zwłaszcza wśród bogatych którzy mają ubezpieczenie i państwowe i prywatne?

Bo są na tyle mądrzy że zdają sobie sprawę że zdrowie człowieka jest głównie w jego rekach.

Adi pisze:głowa boli.

Przestań hlać jak alkoholik to przestanie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 16 listopada 2017, 14:21

Atylla pisze:Głupio się pytasz to ja głupio odpowiadam.

Dobra weź się napij i idź sapć.

Ple ple ple, szkoda czasu na pyskówki.

Atylla pisze:W Polsce nie ma, bo są ubezpieczenie publiczne, ubezpieczenia praywatne musiałby kosztować ok 400 zł więc kogo stać w Polsce na coś takiego zeby zpłacić 700 zł na samo ubezpieczenie.

No chyba sobie żarty stroisz? Ubezpieczenie prywatne które będzie leczyć choroby przewlekłe, wszelkie nowotwory, pozostałe ciężkie choroby , choroby psychiczne, operacje powypadkowe 400 zł?

4000 chyba miałeś na myśli?

Przykładowo prywatne leczenie psychiatryczne w pakiecie 7600zł- 28 dni. Jak Schizofrenik potrzebuje 3 kursów rocznie po 2 miesiące to sobie oblicz.

Atylla pisze:A jak sądzisz kto je teraz płaci ?

No my wszyscy. kto zapłaci jak będzie tylko prywatna służba zdrowia?

Atylla pisze:Główną determinantą która wpływa na długość życia jest tryb życia. Potwierdzają to wszelkie statystyki umieralności.

No i jak ludzie zmienią tryb życia(wg twojego pomyslu na trening 1h co 2 dni...) to nie będzie trzeba leczyć chorób ciężkich, przewlekłych czy psychicznych?

Atylla pisze:Nawet jak ktoś pracuje 10 h dziennie to co za problem znaleźć co dwa dni 1h na trening ?

Aha, trening 1h co 2 dni spowoduje ze człowiek nie zapadanie na wszelkie choroby ciężkie/przewlekłe/psychiczne/autoimmunologioczne etc.

Atylla pisze:Bo są na tyle mądrzy że zdają sobie sprawę że zdrowie człowieka jest głównie w jego rekach.
[/quote][/quote]

To przeczysz sam sobie bo przed chwilą pisałeś że nikt nie dba o zdrowie bo jest państwowe ubezpieczenie.

Wróć do „Hyde Park”