PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kobiety POLITYKA.ORG.PL

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Iśka
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Kobiety POLITYKA.ORG.PL

Postautor: Iśka » 17 września 2004, 15:12

W tym temacie chciałabym zaprosić do dyskusji wszystkie forumowiczki POLITYKA.ORG.PL!!

Piszcie, skąd zainteresowania u Was polityką, czy wykonujecie pokrewne zawody lub studiujecie kierunki polityczne? A może jest to tylko Wasze hobby i właśnie na POLITYKA.ORG.PL możecie wyrazić własne zdanie?
Piszcie też o sobie, o tym, jak wygląda Wasze życie, o Waszych chłopakach, mężach i rodzinach.

To jest Nasz temat!! Kobiety POLITYKA.ORG.PL - "klawiatura w dłoń" i do dzieła!! Piszcie, co Wam na myśl przyjdzie - niekoniecznie o polityce;)
"Władza zabija tych, którzy nie umieją jej unieść" (Ojciec Chrzestny III)

czamataja
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: czamataja » 19 września 2004, 18:20

Hehehe Nasz temat... to brzmi dumnie :) Jestem forumowiczką POLITYKA.ORG.PL :) Po tym wstępie dodam, że studiuję politologię na UŚ. Hmm polityką się interesuję, bo lubię wiedzieć co się dzieje dookoła mnie, co się zmieni i jaki to będzie miało wpływ na życie :) I tak jak kiedyś widniały plakaty z napisem "Kobiety na traktory", tak teraz krzyczmy"Kobiety do polityki "! Hehehe
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 19 września 2004, 18:59

Tylko, ze "kobiety na traktory" krzyczeli kiedyś mężczyżni (powodem nie było docenienie kobiet, lecz brak męskich rąk do pracy), a dzisiaj "kobiety do polityki" krzyczą same zainteresowane. Niby mała różnica, a jednak :wink:

czamataja
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: czamataja » 19 września 2004, 19:02

Dzisiaj mężczyźni na pewno nie krzyczą "kobiety do polityki", a różnica mała, ale i tak dzięki:)

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 19 września 2004, 19:06

Dlaczego Drogie Panie tak twierdzicie? Ja bardzo chętnie będę krzyczał razem z Wami: "Kobiety do polityki!!". :director:

czamataja
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: czamataja » 19 września 2004, 19:29

Tak się zdobywa popleczników na całe życie hehehehe Brawo!!

SXMan

Postautor: SXMan » 21 września 2004, 19:21

Ja się przyłączę do kolegi ARONA.
KOBIETY DO POLITYKI!!!

Pozdrawiam wszystkie bywające tu panie ;)

czamataja
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: czamataja » 21 września 2004, 19:28

Szkoda, że tak mało Pań tu bywa :) Niech żałują, bo ten czerwony napis jest miły dla oka :D

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 21 września 2004, 19:37

To trzeba je zaprosić do Nas!!!!
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

czamataja
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: czamataja » 21 września 2004, 19:49

Może ich to nie interesuje i żadne, nawet czerwone napisy, nie zmienią tego :P A możeeee cały czas Nas szukają :P Kto szuka ten znajdzie....

Lukasz
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Lukasz » 21 września 2004, 22:48

Dziewczyny i Kobiety nie miejcie kompleksow wobec facetow i robcie cos dla dobra publicznego.Niczym im nie ustepujecie :!: Wystarczy uwierzyc w siebie.

freya
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: freya » 24 stycznia 2005, 22:53

ha! i pomyslec ze dopiero teraz zauwazylam ten wazny temat!
jasne ze kobiety do polityki bo powszechnie wiadomo ze nie tylko muzyka lagodzi obyczaje ale babki tez :) a niektorych poslow przydaloby sie stemperowac :)

skad moje zainteresowanie polityka? odkad tylko pamietam moj dziadek i moj tata kazda rozmowe zaczynaja od "CO TAM PANIE W POLITYCE" :P i pewnego dnia postanowilam ze musze rozumiec o czym oni rozmawiaja, zaczelam sie krecic kolo tych tematow itd. A teraz moim marzeniem jest studiowanie nauk politycznych... Ale to za kilka lat, jak narazie poglebiam moja wiedze w tym temacie, bo nadal jest za mala :( ale wierze ze bedzie dobrze :)

Awatar użytkownika
agao68
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: agao68 » 25 lipca 2005, 23:53

temat super!uważam ,że zdecydowanie więcej kobiet wystartuje juz do wyborów parlamentarnych niż 4 lata temu a świadczy to tylko o tym ,że dośc mamy tylko Panów Polityków czas na PANIE!!!!hihihi

...do czynnego udziału w polityce lokalnej namówili mnie moi przyjaciele 5 lat temu i tak zaczęła się moja przygoda a wygrane wybory w gminie utwierdziły mnie w przekonaniu ,że brakuje tutuj PAŃ

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 23 lipca 2009, 08:45

Mija pięć lat od pierwszego postu :) iiiiiiiiii......... gdzie te kobiety, na miarę czasów???

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 23 lipca 2009, 15:15

w UK? w RFN? gdzie jeszcze są wpływowe kobiety u władzy a USA Pani sekretarz Rise czy siakoś tak
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

Przywróćmy Monarchię w Polsce!

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

Wróć do „Hyde Park”