PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kobiety POLITYKA.ORG.PL

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 23 lipca 2009, 23:11

baba Jaga pisze:Mija pięć lat od pierwszego postu

...ale coś rzadku tutaj bywasz teraz.

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 23 lipca 2009, 23:27

zuikaku jakoś różnie to z czasem bywa.... wiecej czytam niż pisze ;) a to co czytam, coraz bardziej zniechęca mnie do pisania i kółko się zamyka...

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 24 lipca 2009, 07:51

:evil: Niestety Masz rację :evil:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

żmijka
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: żmijka » 12 kwietnia 2010, 09:31

Temat umarł jak widzę - czy brak Pań piszących jest powodem?
Skąd zainteresowanie hmm charakter szkoły skończonej(dosyć męskiej jednak ;) ) ,pracy i co tu dużo mówić,przecież rzecz się dzieje ,obok nas i nas samych dotyczy.Trudno nie interesować się tym co ma wpływa na nasze życie, przyszłość naszych dzieci ,prawda?

Awatar użytkownika
biddkrrr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: biddkrrr » 07 marca 2011, 15:19

żmijka pisze:co tu dużo mówić,przecież rzecz się dzieje ,obok nas i nas samych dotyczy.Trudno nie interesować się tym co ma wpływa na nasze życie, przyszłość naszych dzieci ,prawda?

U mnie jest podobnie, w pewnym momencie życia uznałam, że nie wyobrażam sobie nie widzieć, co dzieje się w polityce, kiedy żyje w kraju na, którym bardzo mi zależy. Jeżeli chcę mieć poczucie tożsamości, to muszę wiedzieć, co mnie otacza i to nie tyczy się tylko polityki.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 07 marca 2011, 15:21

Witaj biddkrrr! Widzę, że pierwszy raz u nas na forum. Interesujesz się polityką, czy masz już ukierunkowane poglądy i sympatie polityczne czy one dalej się kształtują? :wink:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
biddkrrr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: biddkrrr » 07 marca 2011, 15:53

Na razie wciąż się kształtują i gdzieś balansują w centroprawicy.

Polityka zainteresowała mnie bardziej od wyborów w 2005r. miałam wtedy 13 lat( :shock: )
Teraz będąc w klasie maturalnej wiem, że wybiorę się m.in. na politologie, chociaż nie będzie to mój priorytet.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 07 marca 2011, 17:04

biddkrrr pisze:Polityka zainteresowała mnie bardziej od wyborów w 2005r. miałam wtedy 13 lat( :shock: )

Nie ma się co szokować, ja miałem 8-9 :wink:

biddkrrr pisze:Na razie wciąż się kształtują i gdzieś balansują w centroprawicy.

To masz z czego wybierać, choć to będzie ciężki orzech do zgryzienia.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
biddkrrr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: biddkrrr » 07 marca 2011, 20:27

Bilu1939 pisze:Nie ma się co szokować, ja miałem 8-9 :wink:

No to naprawdę mnie zdumiewa...

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 marca 2011, 06:51

Wielu do tej pory pewnie mi nie wierzy że mam taki wiek jak w profilu :wink:

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 08 marca 2011, 10:09

Wszystkiego naj z okazji Dn. Kobiet.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
biddkrrr
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: biddkrrr » 08 marca 2011, 16:08

Bilu1939 pisze:Wielu do tej pory pewnie mi nie wierzy że mam taki wiek jak w profilu :wink:

Szczerze mówiąc mnie też było ciężko w to uwierzyć :smile:

.NRohirrim88, dziękuję;)

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 08 marca 2011, 17:07

biddkrrr pisze:Szczerze mówiąc mnie też było ciężko w to uwierzyć :smile:

Nie dziwie się, na prawdę. "Odmieniec" ze mnie, zamiast grać w giery to rozmawiam o polityce, dziwak ;)

acomitam
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: acomitam » 30 marca 2011, 20:56

No patrzcie, myślałam, ze to wątek o kobietach. A to - jak zwykle - o chłopcach. I to malusich. Jak to w Polsce... Spadam stąd!

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 17 sierpnia 2011, 10:42

Czy zauważyliście, że mało kobiet jest na naszym forum? W tej chwili, chyba od m-ca, nie było nawet jednego postu skreślonego ręką białogłowy. Co jest tego przyczyną? Czy temat (polityczny) dla nich nie jest atrakcyjny? Jak w takim razie wygląda ta sytuacja na innych forach politycznych? A może problem jest w nas? W tej brzydszej części użytkowników forum? Czy je odstraszyliśmy/zniechęciliśmy? Te, które wcześniej już tutaj były?

A jeśli kobieta polityką się nie interesuje (przyznaję, bardzo ogólnie to ująłem), to jaki jest sens parytetu w parlamencie? - o czym pisaliśmy tutaj: http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5329 Ciągle nad tym się zastanawiam :roll:

Wróć do „Hyde Park”