PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Najbardziej kontrowersyjna osoba na tym forum

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Magnifico
Stażysta
Stażysta

Najbardziej kontrowersyjna osoba na tym forum

Postautor: Magnifico » 22 września 2004, 15:29

Która osoba na tym forum jest najbardziej kontrowersyjna i dlaczego? Czekam na wasze propozycje.
Życie jeśli jest ciężkie to niech będzie przynajmniej śmieszne.

Awatar użytkownika
Adam
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 22 września 2004, 19:46

Świetny temat. Jeszcze troche za wcześnie na wyróżnienie kogoś tym tytułem, ale kandydatów jest kilku.
Pozdrawia idealistyczny realista
-----------------------------------------------
www.przeglad.gniezno.pl

Lukasz
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Lukasz » 22 września 2004, 21:57

Tylko zeby ten temat nie stal sie zalazkiem staran niektorych zeby zaitniec :wink:

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 22 września 2004, 22:00

Adam

wymien.

Awatar użytkownika
Iśka
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Iśka » 23 września 2004, 08:50

Marek Nowak - za kontrowersję jaka wokół siebie roztacza, nie tylko na tym forum ale i w życiu!

Część pomysłów Marka może śmieszyć ale jeżeli zastanowić by się nad niektórymi głębiej to może miałyby one sens bytu...

W każdym razie, za każdym razem jak mi się humor nieco popsuje i przypominam sobie "pręgierze" Marka - od razu mi lepiej:)

Pozdrawiam,
Iśka

Aha, Marku - to jest pozytywna kontrowersja w mojej opinii, pamiętaj o tym!!
"Władza zabija tych, którzy nie umieją jej unieść" (Ojciec Chrzestny III)

Awatar użytkownika
Adam
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 23 września 2004, 10:04

Na pewno Marek Nowak, Lilith (feministka, której ostatnio nie ma) i byli agenci z wrogiego (nie wiedzieć dlaczego) forum politycznego. Uzasadnienie proste- kieruję się wyłącznie tym, co piszą.
Patrząc na Marka dziwię się, że ktoś ma bardziej "kontrowersyjne" poglądów od moich. Z niektórymi się zgadzam, np. w sprawie w pełni zawodowej armii. Będę jednak opierał się Jego miłości do socjalizmu i w tej sprawie nie popuszczę. :wink:
Pozdrawia idealistyczny realista

-----------------------------------------------

www.przeglad.gniezno.pl

Marek Nowak
Starosta
Starosta

Postautor: Marek Nowak » 27 września 2004, 17:52

Cóż to prawda jestem trochę kontrowersyjny, ale mam nadzieję, że w pozytywnym znaczeniu jak powiedziała Iśka. Adamie, ja nie kocham socjalizmu mimo, że moje poglądy mogą wskazywać na coś innego.
Pogromca wszechpolaków - obrońca demokracji

Awatar użytkownika
Pietroi
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Pietroi » 02 października 2004, 23:23

zgłaszam swoją kandydature :wink:
"Wypełnimy Polskie miasta, poruszymy cały świat!
Orły znajdą swoje gniazda tak jak Mosdorf kazał nam!!
To jest rzecz już znana, nie padamy na kolana
Falanga i ABC! teraz jeden dzierży ster ON-R!!"
ON-R - Legion

Awatar użytkownika
wernholf
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: wernholf » 21 stycznia 2005, 17:30

Wszech_Polak i AV,za to że znam ich z forum mlodzi.app.org.pl i wiem ze sa to osoby ktore niepozwolą sobie w kasze dmuchać :lol:
KRAJU POLAN POWSTAŃ Z KOLAN
COUNTRY OF POLAND ARISE FROM YOUR KNEES
BERET,KRZYŻYK I RÓŻANIEC
SMYCZ,OBROŻA I KAGANIEC
mlodzi.app.org.pl

Marek Nowak
Starosta
Starosta

Postautor: Marek Nowak » 21 stycznia 2005, 22:37

Wszech_Polak nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać? Ha, ha, ha, to dobre, gdy prorokowałem, jak będą wyglądać rządy LPR-u to on nawet nie zaprzeczył, mogę pisać o Młodzieży Wszechpolskiej co chcę, a on nawet nie zaprzeczy, pewnie dlatego, że piszę prawdę.
Pogromca wszechpolaków - obrońca demokracji

sir FIFI
Stażysta
Stażysta

Postautor: sir FIFI » 04 maja 2008, 18:17

Na pewno Marek Nowak. Jestem nowy i czytałem tylko 3 tematy, ale go na zawsze zapamiętam.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 10 września 2008, 17:55

1) Marek Nowak - skrajny zamordysta. Przeciwnik jakiejkolwiek wolności. Skrajny lewicowiec, a wręcz lewak. Zaślepiony wizją kontrolowania wszystkiego przez państwo, nie biorący pod uwagę zdania obywateli, a zwłaszcza szczególnie znienawidzonych przez niego bogaczy. Chciałby, żeby państwo zabrało bogatym i oddało biednym, czyli żeby okradało swoich obywateli. Nazywa kapitalizm totalitaryzmem, mimo że tak naprawdę totalitaryzmem jest wielbiony przez niego socjalizm - przez co tylko pokazuje, że nie ma pojęcia, na czym polega kapitalizm ani na czym polega totalitaryzm. Ma alergię na wszystko, co kojarzy mu się z prawicą. Poziom jego zamordyzmu, według skali zuikaku, wynosi jakieś 500 nazguli.

2) Wilkołak - Lenin w sprawach gospodarczych i Torquemada w sprawach obyczajowych. Brrr...
Nazywa Józefa Kurasia "Ognia" i innych partyzantów walczących z komunistyczną władzą po 1944 "zwykłym mordercą", który zabija "funkcjonariusz na służbie" nie biorąc pod uwagę tego, kim byli ani co robili owi funkcjonariusze - NKWD i UB. Nie zdziwiłbym się, gdyby nie lubił samego Kurasia i jego ludzi, bo "Ogień" faktycznie był postacią kontrowersyjną i jego działania nie zostały do końca wyjaśnione, ale widać tu jaskrawą próbę wybielenia reżimu komunistycznego - nawet tego w najgorszych latach stalinizmu. Poziom jego zamordyzmu - też jakieś 500 nazguli.

3) ROMAN1946 - skrajny nienawistnik wobec PiS-u i PO, chyba najchętniej powsadzałby za kratki polityków tych partii. Zwolennik socjalizmu, wielbiciel Jaruzelskiego, piewca PRL-u - państwa totalitarnego i komunistycznego. Poziom jego totalitaryzmu - jakieś 400 nazguli.

4) sir FIFI - obsesyjny i fanatyczny homofob, który gdyby mógł, kazałby wszystkim homoselsualistom się leczyć i w żadnym innym wypadku nie mógłby ich zaakceptować. Jak można wywnioskować z jego postów, jest zwolennikiem NOP-u nie ze względu na propozycję obniżenia podatków przez tę partię, tylko ze względu na "zakaz pedałowania". Poziom zamordyzmu - ok. 300 nazguli.

5) ufal - agresywny i zaślepiony antysemita i homofob, nieprzyjmujący logicznych argumentów ani innego punktu widzenia niż homofobiczny i antysemicki, przez co sprawia wrazenie skrzyżowania Romana Dmowskiego, Leszka Bubla i Wojciecha Wierzejskiego. Poziom zamordyzmu - również ok. 300 nazguli.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 września 2008, 08:26

wynosi jakieś 500 nazguli.
Buahahah, A propos ludzkiej głupoty, ciemniactwa i nieuctwa. Dostaniesz 300 Zuikaków.

No to teraz wysil mózg Ambio i kim ja niby jestem? Homofobicznym-stalinowsko-hitlerowskim-podżegaczem wojennym? :lol: :lol: :lol: :lol:
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 września 2008, 16:34

Bartyzel jest przede wszystkim politologiem.
Oczywiście politologiem zostaje się po Filoogii Polskiej, pracy w teatrze, wykładaniu teatrologii i po 4 letniej pracy na wydziale politologii jako "filozof polityki " . Ja już jestem za to architektem oraz inżynierem. Ty zapewne jesteś ekspertem od kosmonautyki.
Bartyzel nie jest politologiem a TY nie jesteś historykiem (z tym, że ty będziesz). Macie dokładnie takie samo prawo do używania tego tytułu. Mam 1000X większe prawo do używania tego tytułu (politologa) a mimo to nie będę Go używał , ponieważ nie ukończyłem żadnego stadium studiów politologicznych. To amator i partacz oraz polityczny fanatyk jednej ideologii. B. nie ma ŻADNEGO wykształcenia politologicznego. Co już było udowodnione po wielokroć na tym forum...
Oczywiście, każdy może wierzyć komu chce... :mrgreen:

habilitacje z politologii, a i
Nie ma habilitacji z politologii. Miał kolokwium na politologii (w skaldzie - filozof, prawnik i socjolog) a jej tematem była FILOZOFIA polityczna. A to ZASADNICZA różnica. Jak bedziesz na studiach to pomniejsz różnicę. :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 22 września 2008, 20:20

A widzicie, nie mówiłem ?

Wróć do „Hyde Park”