PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Super teksty użytkowników

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Super teksty użytkowników

Postautor: Łukasz Naczas » 29 września 2004, 21:00

Jeśli spodobało Ci się stwierdzenie któregoś z użytkowników. Coś Cię zaszokowało lub rozbawiło do łez...

:arrow: :arrow: :arrow: TO WŁAŚNIE TO MIEJSCE !!!

Tutaj zamieszczamy wypowiedzi, które są po prostu SUPER !!!

:blah5:

Proszę o nie przeklejanie całych wypowiedzi. Należy skupić się raczej na pojedynczych zdaniach lub hasłach. Zaznaczamy kogo jest wypowiedź i w jakim temacie ją odkryliśmy :) :) :)
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 30 września 2004, 10:50

Zaczynamy:

Marek Nowak napisał w dziale Samoobrona:

Samoobrona może funkcjonować i bez Leppera. Mamy młodych ludzi u siebie, studentów jak ja (być może kiedyś zastąpię Leppera)

:-({|=

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 30 września 2004, 22:09

Grupa: Hyde Park
Katalog: Politycy
Temat: POLITYK ROKU!!
Paweł Nowicki pisze:Na polityka roku nadaje się również Roman Giertych z "Ligi Pięknego Romana - LPR", za to, że wogóle jest
Wypowiedż "na poważnie" ;)

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 01 października 2004, 15:56

Grupa: System partyjny - POLSKA
Katalog: SRP (Samoobrona RZeczypospolitej Polskiej)
Temat: Samoobrona: Licząca się siła czy totalna głupota??
Marek Nowak pisze:Tool, popieram ciebie, ale pamiętaj, że ci co mają z prawem na pieńku to w Samoobronie mniejszość, na pocieszenie powiem, że ich u władzy nie będzie, Lepper nie pozwoli.
:happy8:

----------
Sprostowanie do poprzedniego postu:
Grupa: Polityka - POLSKA

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 05 października 2004, 08:13

Grupa: Pozostałe
Pokój: Hyde Park
Temat: Kościelny realisty show
Arthmael pisze:katolicyzm to najwyższa z prawd.
:shock:

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 11 października 2004, 09:28

Grupa: Polityka - POLSKA
Pokój: Wyznania
Temat: W co wierzycie?
Michał pisze:Wierzę że Bóg istnieje i ma plan względem ziemi. Poznałem Boga wtedy gdy porzuciłem religię. Znam jego poglądy na temat wszystkich religii, są podobne do moich. Wszystkie religie zniesławiają Boga, wprowadzają bałwochwalstwo, zgarniają kasę i tworzą sobie klasę rządzącą nad ślepymi owieczkami. Tak sobie patrzę na Boga i widzę że ma już dość tego bajzlu na ziemi. Musi coś z tym zrobić, tak dalej być nie może. Obecna sytuacja na świecie uwłacza stwórcy wszechświata, każdy by zareagował, ja tak myślę i Bóg też tak myśli, jesteśmy do siebie podobni. Zaproponowałem Bogu że się tym zajmę, niech tylko da mi moc którą sam posiada. Ja jestem za mały, za słaby by coś tu na ziemi zmienić. Ale mocą Boga można zrobić wiele. Czekam na odpowiedź, wiem że nadejdzie 1 Listopada. Powiem wam jaka jest Jego decyzja.
:pale:

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 24 listopada 2004, 15:35

Dział: Jarmark Pomysłów
Użytkownik: Damian22

Tekst w sprawie Marsa dla Marsjan - bardzo mi się spodobał :)

czy myślicvie że w kosmosie istnieje życie polityczne czy tylko nas tak pokarało??

marsjanie pewnie nie mają polityków i dlatego nie mówia o nich nic w wiadomosciach.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 01 stycznia 2005, 17:36

Dział: Nowości
Temat: dotyczący ataku na forum MW

Autor: Obywatel

Oto tekst:

To widzę już taka moda w Samoobronie aby atakować , blokować i rzucać "bronami" słownymi

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 13 stycznia 2005, 22:22

Dział: PiS (Prawo i Sprawiedliwość)
Temat: L.Kaczyński Prezydentem???
Autor: Marek Nowak

Wolę Kaczyńskiego niż Tuska, wiadomo czemu, mam LPRofobię, Wszechpolofobię, a teraz dojdzie POfobia.
Miałem sen, że Kaczyński będzie prezydentem, a moje sny są często prorocze, przed 11 września 2001 śnił mi się ogień i eksplozja, a później wojna w Iraku. No więc ten sen o Kaczyńskim pewnie też był proroczy.

:D

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 16 października 2008, 17:27

Grupa: Pozostałe
Dział: Ideologie i subkultury
Temat: Legalizacja lekkich narkotyków
Marek Nowak pisze:Dla wielu ludzi nabijanie szklanej lufki zielonym wysuszonym chwastem i zaciąganie się dymem z tego to przyjemność i oni są za legalizacją tego.

:( Smutna i żałosna jest ta ignorancja i twierdzenie, że wszyscy, któzy są za legalizacją narkotyków, lubią ćpać. Smutna jest ta płytkość myślenia u niektórych ludzi twierdzących, że jeśli ktoś jest za prawem do czegoś, to że uważa to za dobre i przyjemne.
Marek Nowak pisze: Jeśli tak będziemy legalizować lekką narkomanię, czyli handel nimi to zalegalizujemy przestępstwo, a przestępstw legalizować nie można

:lol: Typowe pomieszanie tezy z argumentem - według Marka Nowaka handel narkotykami to przestępstwo, ponieważ jest przestępstwem.
SYSTEM PARTJNY - Polska
Mniejszości
Stop homofobii

sir FIFI pisze:Takich ludzi trzeba leczyć (homoseksualizm to choroba psychiczna).
Ja bym popełnił samobójstwo gdyby mój ojciec czy matka byli homo.
To wstyd.
Jeszcze by mnie wychowali źle (na takiego homo).

Popieram tych którzy dyskryminują gejów i lesbijki.

Ten post mnie zarówno zszokował, jak i zasmucił. :(
j.w.
sir FIFI pisze:Opętanych i tych którzy myślą, że są opętani też się leczy wbrew ich woli.
Wiele innych chorobów psychicznych leczy się wbrew woli pasjęta.

:lol: "pasjęta" zamiast "pacjenta". No i cała reszta tego posta - tyle że reszta już nie jest śmieszna, tylko żałosna.
HISTORIA
Postacie z minionych epok
Wojciech Jaruzelski

ROMAN1946 pisze:Ambioryks. Gdyby nie zgoda Pana Generała Jaruzelskiego na obrady Okrągłego Stołu nadal żyłbyś w PRL-u głupku.

Śmieszne jest wychwalanie "Pana Generała Jaruzelskiego", a oburzające jest nazwanie mnie głupkiem.
W ogóle to Roman, Marek Nowak i sir FIFI piszą tak śmieszne rzeczy, przeplatane żałosnymi, że można by cytować ich absurdalne wypowiedzi bez końca.
POLITYKA - Polska
Politycy
Janusz Korwin-Mikke

Nazgul pisze:Udowodnij , że powinienem udowodnić, że udowodnię że masz głowę i a w niej udowodniony mózg , który udowodni odmienioną od udowodnionej jedynej prawidłowej definicji, która mówi w udowodniony sposób , że wielbłąd jest udowodnionym wielbłądem ani żyrafą

:lol: Dobre!
j.w.
zuikaku pisze:Skalę zamordyzmu mierzymy w nazgulach (Na).

Rekordem zamordyzmu był totalitaryzm Pol Pota (1 kilonazgul). Nieco słabiej pod tym względem wypadł stalinizm (jakieś 700 nazguli). Hitleryzm - coś z 450. Faszyzm włoski - jakieś 300 Na. Monarchie absolutne charakteryzowały się nateżeniem zamordyzmu równym gdzieś 150-250 Na. Dzisiejsze socjal-demokracje mają około 200-350 nazguli, z tendencją zwyżkową.

Natomiast to co postulują konserwatyści, to jakieś 50 - 100 nazguli, nie więcej. Klasyczni liberałowie, libertarianie i prawdziwi anarchiści teoretycznie chcą mniej.

:lol: Uśmiałem się do łez.
Późniejsza dyskusja na temat Nazguli i "Władcy Pierścieni" też fajna była.

Marcin28
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Marcin28 » 22 stycznia 2015, 14:51

Może to nie jest użytkowników ale bardzo dające wiary teksty :
"Kołaczcie a otworzą wam" - Jezus
"Proście a będzie wam dane" - Jezus
"Szukajcie a znajdziecie" - Jezus

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 22 stycznia 2015, 16:27

Spamujcie, a będziecie zbanowani - Janina Maria Rokita
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Wróć do „Hyde Park”