PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

IMPERIA (UNIE) PRZYSZŁOŚCI

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

introspekt
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 14
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 19:50
Lokalizacja: dolnyśląsk

IMPERIA (UNIE) PRZYSZŁOŚCI

Postautor: introspekt » 30 sierpnia 2014, 15:27

Strategia Rządu Światowego
Gdyby Świat miał wrócić do Świętego Prawa Lennego to Rosja składała go Mongolii w XIII wieku. Z czego wyzwoliła się po 300 latach niewoli w XVI wieku. Przejęli wtedy insygnia Imperium Bizantyjskiego(wschodniej części Imperium Rzymskiego). Rosja u początku swojej państwowości po ok 100 latach utraciła suwerenność. Rosja w 1610 w bitwie pod Kuszynem haniebnie przegrała walkę z Husarią + serwis 8 000 armii przeciw 38 000 zjednoczonych wojsk Rosji i Szwecji (serwis podawał kopie na które nadziewano po kilku żołnierzy przeciwnika na raz). http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_K%C5%82uszynem. Okupiono Moskwę a wybrany przez rosyjską szlachtę(bojarów) Car(cesarz) dostał się w Polską niewolę. Po roku w 1611 roku na zamku królewskim w Warszawie Car i świta składa haniebny Święty Hołd Lenny w niekomfortowych okolicznościach http://pl.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%82d_Szujskich. Księstwo Pruskie było prekursorem zjednoczenia księstw germańskich 1871. Prusy zjednoczyły Imperium Zachodnio Rzymskie na gruzach Swojego byłego Pana Rzeczypospolitej. Polska jest kluczem do rozwiązania wszystkich problemów. Ponieważ Polsce składały Święty Hołd Lenny przedstawiciele obu Państw reprezentujących niebyłe Imperium. Polskie Królestwo nie składało Świętego Hołdu żadnemu z tych Państw. Księstwo Moskiewskie, które wyzwoliło się w XVI wieku z okupacji mongolskiej jest słabym przedstawicielem w perspektywie ponad 1000 letniej historii państwa Polskiego. Kolebką kultury wschodniosłowiańskiej jest Kijów powstały w VII wieku. Rosja jest słabym przedstawicielem Wschodniej części Imperium ponieważ pojawił się ktoś taki jak Stalin i przeprowadził na Rosji inżynierię społeczną http://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc. Rosja chce poprawić ten strategiczny błąd i chce odzyskać Kijów. Amerykanie utrzymują strategiczne relacje z Turcją co jest zastanawiające? Polska jest skutecznym stabilizatorem tutaj powinno się inwestować w obronność i nowoczesne technologie nie w Turcję, która jest strategicznym partnerem Ameryki. Chyba, że USA strategicznie dąży do tego, żeby Europę Muzułmanie zalali krwią jak im Mahomet obiecał http://www.youtube.com/watch?v=RM4AXSzS ... SWTyucPP5K
https://www.youtube.com/watch?v=Wlqy5WdZa_4
Ameryka nic nie robi w Afryce oprócz interesów z bronią. Podsycany jest klimat nienawiści -co 5 sekund umiera chrześcijanin. Nikt nie wie co się stanie jak muzułmanie z Europy zaczną zmieniać doktrynę na walkę z niewiernymi(dżihad). Europa powinna zastanawiać się nad własną Armią ponieważ ma w sobie wirusa, którego Ameryka wpędza od południa. Amerykanie dążą do wojny na której chcą zarobić ponieważ mają mnóstwo nowych projektów które chcą wdrażać. Wojna jest najlepszym motorem rozwou. Dług Ameryki http://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjed ... Gospodarka Przychody do budżetu: 2,409 bln USD Rozchody z budżetu 2,660 bln USD. Teoretycznie jest bankrutem ale praktycznie ratują gospodarkę wprowadzając pieniądze bez pokrycia. Amerykanie przyzwyczaili się do wysokiego standardu życia i teraz jest dylemat czy tworzyć dalej gospodarkę opartą o zaufanie(przekroczyli 100% własnego budżetu) czy zarobić na porządnej wojnie) w której w Europę mogą zostać wystrzelone głowice nuklearne wpływające na środowisko całej Europy. Jeżeli zaufanie się obróci okaże się że Ameryka powinna sama przygotować się do zaatakowania przez rasę żółtą. Żółci są honorowi i pamiętają zaszłości i zbroją się. Amerykanie muszą zdać sobie sprawę że Polska na mapie nie wzięła się po I wojnie światowej. Polska jest trzonem kultury słowiańskiej. W 1000 roku był zjazd gnieźnieński http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjazd_gnie ... e%C5%84ski tworzący sojusz z Świętym Imperium Rzymskim, którego postanowienia Germanie nie szanowali. Przez ten sojusz Polska nigdy nie mogła zostać Imperium. Dla tego doszło do starcia pod Grunwaldem. Rzeczpospolita była przez ponad 300 lat potęgą, która kontrolowała przy pomocy Husarii i układów politycznych potężny obszar Ziemi.

Polska obroniła Europę przed najazdem Imperium Mongolskiego(zapoczątkowanych przez Czyngis-chana)
I najazd mongolski na Polskę 1241
II najazd mongolski na Polskę 1259/60
III najazd mongolski na Polskę 1287/88
Przed najazdem Imperium Turcji we Wiedniu 1683
Bitwa Warszawska 1920 która znów obroniła Europe przed krwawieniem.
Starty ludności Polaków mogą być porównywalne tylko do strat Chin które wybudowały sobie mur żeby tego więcej nie było. Tak samo powinna otoczyć się Polska ponieważ Świat nie raz będzie jeszcze toczył wojnę do momentu aż człowiek będzie w pełni wolny i dojrzeje do tego, aby wartości wspólnego dobra przewyższyły ekonomię. Takie życie o dziwo jest możliwe. Dzisiejsza technologia umożliwia to. Najważniejsza jest energia. Najlepszym paliwem jakim dysponuje Ziemia jest wodór, który można uzyskać z wody. Jest to jednak paliwo wybuchowe dlatego przetwarzanie wody na wodór powinno odbywać się w czasie rzeczywistym(na bieżąco).
Technologia grafenu otwiera światu drogę która zapoczątkuje inną generację ludzkości.
Człowiek w przyszłym świecie będzie miał energię do ogrzewania i oświetlenia przez „rafinację” wodoru (ropy tylko do tworzenia plastiku itp). Możliwe będzie tworzenie elektrowni i ciepłowni wodorowych. Produkcja i transport będą miały koszty obniżone do śmiesznie tanich. Nastąpi innowacyjna automatyzacja maszyn, na których produkcja będzie tak niska że zniknie ubóstwo. Technologia grafenu umożliwia bezpieczne wytwarzanie wodoru, nowoczesnej elektroniki, nowoczesnych materiałów i ponad tysiące innych projektów na które Polska nie ma jak zwykle pieniędzy. W technologii wytwarzania na masową skalę grafenu Polska jako kraj wprowadziła patent światowy, który USA zakulisowo przechwyciło. Amerykański przyjaciel następny dla którego krwawimy chce nas pocisnąć. Powiedzenie polak potrafi - sprzedać patent sprawdza się tu od lat. Polacy 1000 lat krwawili za Niemcy czy Amerykanie będą prawdziwym przyjacielem?
Polska powinna stać się w Końcu Imperium. Polacy najbardziej wykrwawionym w wojnach narodem świata. I to Niemcy powinni nam za to płacić następne 1000 lat. Dzięki nam jest ich 2 razy więcej(80mln). Jeździmy do nich na prace których nie chcą sami robić a przecież w perspektywie 1000 lat to oni zawsze przegrywali. Gdzie tu sens a gdzie logika? Najbardziej wykrwawione miasto na świecie to Warszawa 1944(600 razy więcej ludzi zginęło w Warszawie niż w WDC w 2001).
Świat 2030 to podział Azji na 4 Imperia na mocy wszystkich składanych Hołdów okupionych krwią na świecie.
1. Najpotężniejsze Europejskie
2. Rasy żółtej: Mongolia, Chiny, Japonia...
3. Rasy Hinduskiej: Indie i państwa podległe...
4. Imperium Arabskie: Turcja która przy wsparciu wszystkich Imperiów będzie wprowadzać cywilizację w całej Arabii.
Obowiązujący na świecie język urzędowy(angielski)

Mgr Gregor

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 31 sierpnia 2014, 11:27

introspekt pisze:Gdyby Świat miał wrócić do Świętego Prawa Lennego to Rosja składała go Mongolii w XIII wieku.
logika tego zdania mnie powaliła, ale pozbierałem się i doczytałem resztę.
introspekt pisze: Polacy 1000 lat krwawili za Niemcy czy Amerykanie będą prawdziwym przyjacielem?
Polska powinna stać się w Końcu Imperium. Polacy najbardziej wykrwawionym w wojnach narodem świata. I to Niemcy powinni nam za to płacić następne 1000 lat. Dzięki nam jest ich 2 razy więcej(80mln). Jeździmy do nich na prace których nie chcą sami robić a przecież w perspektywie 1000 lat to oni zawsze przegrywali. Gdzie tu sens a gdzie logika?
Po prostu palenie cudzych wsi to gówniana inwestycja w daleką przyszłość, podobnie jak bycie "najbardziej wykrwawionym".
Vivat et res publica et qui, illam regit

introspekt
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 14
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 19:50
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: IMPERIA (UNIE) PRZYSZŁOŚCI

Postautor: introspekt » 08 września 2014, 10:51

Strategia Rządu Światowego
Gdyby Świat miał wrócić do Świętego Prawa Lennego to Rosja składała go Mongolii w XIII wieku. Z czego wyzwoliła się po 300 latach niewoli w XVI wieku. Przejęli wtedy insygnia Imperium Bizantyjskiego(wschodniej części Imperium Rzymskiego). Rosja u początku swojej państwowości po ok 100 latach utraciła suwerenność. Rosja w 1610 w bitwie pod Kuszynem haniebnie przegrała walkę z Husarią + serwis 8 000 armii przeciw 38 000 zjednoczonych wojsk Rosji i Szwecji (serwis podawał kopie na które nadziewano po kilku żołnierzy przeciwnika na raz). http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_K%C5%82uszynem. Okupiono Moskwę a wybrany przez rosyjską szlachtę(bojarów) Car(cesarz) dostał się w Polską niewolę. Po roku w 1611 roku na zamku królewskim w Warszawie Car i świta składa haniebny Święty Hołd Lenny w niekomfortowych okolicznościach http://pl.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%82d_Szujskich. Księstwo Pruskie składające Rzeczypospolitej Hołd http://pl.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%82d_pruski_1525 było prekursorem zjednoczenia księstw germańskich w 1871roku http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjednoczenie_Niemiec. Święte Księstwo Pruskie pozostające pod zwierzchnictwem Królestwa Rzeczypospolitej Polskiej nie miało prawa stać wyżej niż zwierzchnik. Prusy przez ponad 300 lat nie mogły stać się Imperium ponieważ były okupione przez Królestwo. Prusy zjednoczyły Imperium Zachodnio Rzymskie na gruzach Swojego byłego Pana Rzeczypospolitej po ponad 100 latach od rozbioru Polski stało się to możliwe. Do tego czasu silnie działało prawo Hołdu Lennego zawartego z Cesarstwem Zachodnio Rzymskim w 1000 roku w Gnieźnie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjazd_gnie ... e%C5%84ski. Rzeczypospolitej Polskiej składały Święty Hołd Lenny przedstawiciele obu Państw reprezentujących niebyłe Imperium. Polskie Królestwo nie składało Świętego Hołdu żadnemu z tych Państw. Księstwo Moskiewskie, które wyzwoliło się w XVI wieku z okupacji mongolskiej stało się przedstawicielem Wschodniej części Imperium Rzymskiego. http://pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_Rzymy. Kolebką kultury wschodniosłowiańskiej jest Kijów powstały w VII wieku, który ma strategiczne znaczenie dla Rosji jako przedstawiciela Wschodniej części Imperium jest opanowanie Kijowa. Ponadto w Rosji Radzieckiej przeprowadzona inżynierię społeczną zapoczątkowaną przez Lenina i kontynuowaną przez Stalina: http://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc.
Amerykanie utrzymują strategiczne relacje z Turcją co jest zastanawiające?
Armia Turecka jest potężna i może stawiać opór Rosji. Armia w Europie nie jest przygotowana do inwazji ani Rosjan ani Turcji. Nie ma stworzonej Armii Europejskiej, która szybko powinna znaleźć się z całą logistyką i uzbrojeniem na froncie. USA utrzymuje strategiczne relacje z Turcją co w namyśle może sprawić że Europa jest okupowana geopolitycznie. Europę w każdej chwili mogą zalać Muzułmanie. http://www.youtube.com/watch?v=RM4AXSzS ... SWTyucPP5K
https://www.youtube.com/watch?v=Wlqy5WdZa_4
Ameryka ma swoje potężne interesu w prowadzeniu wojen które są motorem dla gospodarki. USA pozostaje bezpiecznym Imperium, któremu nic się nie stanie ponieważ są daleko. Tymczasem Europa nie posiada w ramach sojuszu Europejskiego skutecznej broni przeciw Rosji i Turcji. W Afryce podsycany jest klimat nienawiści - co 5 sekund umiera chrześcijanin. Nikt nie wie co się stanie jak muzułmanie z Europy zaczną zmieniać doktrynę na walkę z niewiernymi(dżihad). Europa powinna zastanawiać się nad własną Armią ponieważ ma w sobie wirusa, którego Ameryka wpędza od południa. Amerykanie dążą do wojny na której chcą zarobić, ponieważ mają mnóstwo nowych projektów które chcą wdrażać a wojna jest najlepszym motorem rozwoju. Ameryka ma własnego wirusa który jest groźniejszy od Arabów – są to Żydzi. Lwią część gospodarki Amerykańskiego opanowali Żydzi. Dług Ameryki http://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjed ... Gospodarka Przychody do budżetu: 2,409 bln USD. Rozchody z budżetu 2,660 bln USD. Imperium Ameryki Północnej teoretycznie jest bankrutem, ale praktycznie ratują gospodarkę wprowadzając pieniądze bez pokrycia. W Europę mogą zostać wystrzelone głowice nuklearne wpływające na środowisko całej Europy. Jeżeli doszłoby do wystrzelenia głowic nuklearnych to Europa nie ma jak zareagować ponieważ o tym decydują stany. Amerykanie muszą zdać sobie sprawę że Polska na mapie nie wzięła się po I wojnie światowej. Polska jest trzonem kultury słowiańskiej. W 1000 roku był zjazd gnieźnieński http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjazd_gnie ... e%C5%84ski tworzący sojusz z Świętym Imperium Rzymskim, którego postanowienia Germanie nie szanowali. Przez ten sojusz Polska nigdy nie mogła zostać Imperium. Dla tego doszło do starcia pod Grunwaldem. Rzeczpospolita była przez ponad 300 lat potęgą, która kontrolowała przy pomocy Husarii i układów politycznych potężny obszar Ziemi.

Polska obroniła Europę przed najazdem Imperium Mongolskiego(zapoczątkowanych przez Czyngis-chana)
I najazd mongolski na Polskę 1241
II najazd mongolski na Polskę 1259/60
III najazd mongolski na Polskę 1287/88
18 wojen Polsko - Rosyjskich http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-rosyjska,
5 wojen Polsko – Tureckich http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-turecka,
Szarża husarii pod Wiedniem 1683 roku w obronie Cesarstwa Zachodniego Rzymu
Starty ludności Polaków mogą być porównywalne tylko do strat Chin które wybudowały sobie mur żeby tego więcej nie było. Polska płaci wielką cenę za porozumienie z Germanią w 1000 roku w Gnieźnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjazd_gnie ... e%C5%84ski. którego granic Germanie nie respektowali. Utworzono wówczas Arcybiskupstwo w Gnieźnie i Biskupstwa w: Kołobrzegu, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Następstwem nie respektowania tego traktatu były liczne wojny z Imperatorem Germańskim. http://pl.wikipedia.org/wiki/Monarchia_ ... 02-1018.29. Eskalacja konfliktu Królestwa Rzeczypospolitej i Imperium Zachodniego Rzymu nastąpiła pod Grunwaldem w 1410 roku. http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Grunwaldem.
Najlepszym paliwem jakim dysponuje Ziemia jest wodór, który można uzyskać z wody. Rozszczepienie wody do uzyskania wodoru było dotychczas bardzo drogie. Świat dzisiaj dysponuje technologię powodującą rafinowanie wodoru na potężną skalę. Koncerny paliwowe po przemyśle zbrojeniowym są najpotężniejszymi inicjatorem rozwoju ekonomi na świecie. Wprowadzenie nagle taniej energii na świecie mogło by spowodować nieoczekiwane skutki a świat oparty jest na zadłużeniach. Zadłużenia te inicjuje nacja Żydowska.
Świat 2030 to podział Azji na 4 Imperia na mocy wszystkich składanych Hołdów okupionych krwią na świecie.
1. Najpotężniejsze Europejskie
2. Rasy żółtej: Mongolia, Chiny, Japonia...
3. Rasy Hinduskiej: Indie i państwa podległe...
4. Imperium Arabskie: Turcja która przy wsparciu wszystkich Imperiów będzie wprowadzać cywilizację w całej Arabii.
Obowiązujący na świecie język urzędowy(angielski)

Mgr Gregor[/quote]


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość