PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polskie Kolędy i Zagraniczne Piosenki Świąteczne

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

DarekM
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Polskie Kolędy i Zagraniczne Piosenki Świąteczne

Postautor: DarekM » 09 listopada 2014, 03:32

Święta się zbliżają (co widać chociażby w supermarketach) :)

[center]Witam serdecznie! W ramach swojej strony internetowej z piosenkami religijnymi podjąłem się wyzwania stworzenia bazy polskich i zagranicznych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Polskich kolęd nazbierałem ponad 600!, są tam teksty, często też chwyty oraz przede wszystkim świetne składanki do odtwarzania w okresie świątecznych :)

Zapraszam -> Kolędy Polskie

-> Piosenki Świąteczne

Są tam również specjalne działy dla dzieci: Kolędy dla Dzieci Piosenki Świąteczne dla Dzieci

Obrazek

Oraz coś czego jeszcze na polskiej stronie nie było: kolędy z największych europejskich państw, są tam: Kolędy Niemieckie, Angielskie Kolędy, Kolędy Francuskie, Kolędy Hiszpańskie... i wiele innych: do wybrania w dziale: Zagraniczne Kolędy i Piosenki Świąteczne

Mam nadzieję, że się to spodoba, że będzie przydatne w okresie przed świątecznym. Do wszystkich zagranicznych kolęd dołączyłem krótki opis świąt w danych kraju albo linki do ich opisu oraz po kilka przydatnych zwrotów w języku obcym.

Jeśli macie jakieś sugestie co mógłbym dodać/zmienić/poprawić - proszę piszcie w tym temacie!
[/center]

[ Dodano: Pon 15 Gru, 2014 ]
Dodałem również oddzielny dział z pastorałkami, ale chyba już nawet w Kościele nie ma podziału na te pieśni, które się śpiewa tylko podczas mszy a te, które śpiewa się w domu... ;(
Zapraszam: Pastorałki

teodor111
Stażysta
Stażysta

Postautor: teodor111 » 07 stycznia 2015, 10:08

Ciekawy pomysł, gratuluję kreatywności.:) I nie zabrakło prawosławnych kolęd, które uwielbiam!:) Przy okazji - najlepsze życzenia wszystkim wyznawcom prawosławia.

----------------
Najdokładniejsze sprzątanie!
polecam sprzątanie

ewa80
Stażysta
Stażysta

Postautor: ewa80 » 09 stycznia 2015, 21:44

Faktycznie fajny pomysł.:)

Wróć do „Hyde Park”