PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

co mnie wk lalalall po za polityką

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Re: co mnie wk lalalall po za polityką

Postautor: MatiZ » 15 sierpnia 2015, 01:25

Wkurzają mnie reklamy w naszym kraju- Powiedzcie szczerze, czy pamiętacie jakikolwiek blok bez reklamy która nie kończy się słowami "U ES PE ZDROWIE"? Dla mnie, jako lekarza, to przerażająca sprawa kiedy połowa reklam (poza kredytami i bankami) traktuje o "paralekach" na wzdęcie, zmęczenie, nie stojący konar czy problemy z wątrobą. Nie wiem czy z nas szydzą czy faktycznie w tym kraju trzeba truć się pseudo-lekami w przerwie od brania kredytu.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 15 sierpnia 2015, 07:34

Zwłaszcza, że te wszystkie suplementy diety to zwykły cukier z jakimś kompletnie neutralnym gównem.
Z reklamami masz rację, zdecydowanie za dużo ich jest,
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 15 sierpnia 2015, 14:48

Nieco mnie irytuje buractwo kierowców. Mamy ostatnio ulicę z tzw. "wiedeńskimi" przystankami tramwajowymi (wyniesiony o jakieś 0,5 m kawał jezdni żeby można było łatwo do tramwaju wsiadać) ileż to ja lamentów nie słyszałem ze podwozie się niszczy, że płynność jazdy etc. A rozwiązanie świetnie zabezpiecza przed wypadkami bo zmusza do zwalniania.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 sierpnia 2015, 14:56

Nie rozumiem dlaczego wysyłanie spamu internetowego jest karalne a spamowanie fizyczne skrzynek pocztowych niezamówionymi śmieciami już nie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 sierpnia 2015, 15:18

skrzynka jest własnością poczty.

oczywiście można wypowiedzieć usługi poczcie.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 sierpnia 2015, 15:55

Na jakiej podstawie skrzynka którą sobie kupi Kowalski i zamocuje ma być własnością poczty?

Dwa, spam wpychają także wynajęci do tego ludzi spoza poczty.

Trzy, " Każdy właściciel domu jednorodzinnego zobowiązany jest umieścić na terenie swojej posesji – na ogrodzeniu lub na budynku – skrzynkę pocztową na listy. Mówi o tym nowelizacja prawa pocztowego, według której brak skrzynki na listy w dostępnym miejscu będzie karany grzywną w wysokości od 50 zł do 10 tys. ", Czy aby na pewno można wypowiedzieć usługi poczcie?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 sierpnia 2015, 17:10

1. Zwykle nie kupuje Kowalski. mówię o takich w bloku. Jeśli masz dom to nie ma sprawy - idziesz na pocztę i mówisz, że nie życzysz sobie reklam. A oni - no to zapłać dodatkowo albo ok, nie ma sprawy ale listów też nie będziemy dostarczać.

Tak mi to wyjaśniał naczelnik poczty, nie wiem czy to prawda.

2. a no to racja.

3. To po to abyś mógł dostać pisma urzędowe.

cóż jak widać prawo nie nadąża za rzeczywistością.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 16 sierpnia 2015, 14:02

chciałbym zaznaczyć, że jestem bardzo spokojnym człowiekiem i niniejszy post proszę traktować z przymrużeniem oka, bo ma charakter terapeutyczny. normalnie nie jestem jakimś frustratem :)

tak na szybko:
- irytują mnie kierowcy rajdowi z prawkiem od pińciu lat. nie pogadasz z takim już o niczym, tylko o tym co mu się w samochodzie zepsuło, co stuka i że w faszystowskim państwie żyjemy, bo trzeba pasy zapinać i nie można w terenie zabudowanym zapierdalać 160km/h.
- irytują mnie biegacze, rowerzyści [może jeszcze rolkarze] i gównoburze między nimi. sportowcy z endomondo, z tymi ich spandeksowymi strojami za majątek, butami za równowartość średniej krajowej, kaskami i rękawiczkami zakładanymi nawet na przejażdżkę po osiedlu. wszyscy na równi śmieszni, ale czujący wyższość nad każdą inną kastą podobnych sobie gadżeciarzy.
- irytują mnie misjonarze zdrowego stylu życia, szczególnie pakerzy. bez znajomości odżywek, mutant massów, fatburnerów i innego drogiego gówna, zastępującego po prostu zdrowy twarożek, kurczaczka i gruby dresik - to nawet nie ma się z nimi po co witać.
- irytują mnie ci wszyscy "podróżnicy" bujający się z jednego kurortu do drugiego po to, żeby chwalić się potem na blogach gdzie to nie byli i jacy z nich odkrywcy. co jeden to większy indiana jones.
- irytują mnie ludzie, którzy nie już nie rozmawiają, tylko sypią banałami rodem z prozy motywacyjnej.
- irytują mnie "self-made mani", młodzi przedsiębiorcy. rekini biznesu, którzy już dawno jeden z drugim byliby kulczykami, jakby nie zus i podatki. trzymaj się od nich z daleka jak nie chcesz godzinami wysłuchiwać o lukach prawnych i genialnych dealach, które dzięki nim zrobili, możliwych ulgach podatkowych i znajomościach w urzędach itd.
- irytują mnie korporacyjni kreole, którzy już w ogóle nie mówią mową polskiego murzyna, tylko jakimś ichnim volapukiem.
- szczególnie irytują mnie 'polaczki' z nieuzasadnionym poczuciem wyższości nad swoimi rodakami, śmiejące się z 'cebulactwa' (czyli zwykle z siebie nawzajem).

żeby nie było. sam lubię jeździć na rowerze, doceniam wygodę samochodu, uprawiam sporty, jem raczej zdrowo, jeżeli mam okazję to jadę sobie na wakacje, chciałbym mieć kiedyś własny, dobrze prosperujący interes i nic mi do tego jak ludzie zarabiają na życie, a dla swoich rodaków jestem szczególnie krytyczny, bo zależy mi na nich. mnie irytuje dorabianie piździe uszu i robienie filozofii życiowej z jakiejś pierdoły, budowanie na tym wysokiej samooceny, poczucie wyższości nad innymi "plemionami".

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 17 sierpnia 2015, 08:22

O właśnie mi przypomniałeś. Irytuje mnie Fejsbuk i wszystkie mutacje oraz wrzucanie nawet gęstości wczorajszego stolca do sieci.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 17 sierpnia 2015, 10:30

Zgodzę się z Clintem, bo widzę po swoich znajomych- Nagle weszła moda na thriatlony, maratony czy pół maratony i jeden z drugim zasypuje FB endomondo, ile to przebiegł, jaki ma sprzęt do biegania czy wręcz teksty typu "Ej, dlaczego nie biegacie ludzie?! Takie to fajne i na topie" z tym wywyższającym się tonem jakby rytmiczne przebieranie nogami było przepustką do Boskiej Krainy. Żeby nie było, bieganie jest spoko, ale afiszowanie się taką bzdurą już nie.
Fani maratonów powoli dołączają do wegan i pedałów (nie mylić z normalnymi homoseksualistami)- Czyli ludzi którzy poinformują Cię o tym fakcie zanim się jeszcze przedstawią.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 sierpnia 2015, 11:13

Biegałem jak jeszcze to nie było modne. zwykle w trampkach, zwykle poza miastem lub parku (w nocy -super sprawa ale trzeba uważać na słupki na wysokości krocza ;) ). W sumie to dość nudne nawet jak strzelasz interwały.

Kontuzja kolana i przerzuciłem się na rower.

Teraz zaś jest to modne. Szczególnie jak biegasz główną ulicą i wdychasz cały syf (oprócz spalin, po prostu kurz zpod kół), chociaż obok masz park albo boczną uliczkę. i te komórki na ramieniu lol. W bocznych uliczkach mało chyba ludków widzi nowe butki... Wniosek? mało sportu, dużo szpanu.

(nie to żeby na rowerach nie było szpanerów. jest. i to sporo. ale tam jest dość prosta weryfikacja - pierwsza większa górka, - szpanerzy często wytrzymują na płaskich jako 3-4)

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 sierpnia 2015, 12:48

Nazgul pisze: Jeśli masz dom to nie ma sprawy - idziesz na pocztę i mówisz, że nie życzysz sobie reklam. A oni - no to zapłać dodatkowo albo ok, nie ma sprawy ale listów też nie będziemy dostarczać.

Tak mi to wyjaśniał naczelnik poczty, nie wiem czy to prawda.

Dzwoniłem do biura obsługi poczty polskiej. Nie ma żadnej możliwości rezygnacji. Ktoś wysyła do Kowalskiego list to poczta jest zobowiązana do doręczenia lub zostawienia w skrzynce awizo a skrzynke trzeba mieć pod groźba kary.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 sierpnia 2015, 12:52

MatiZ pisze:Zgodzę się z Clintem, bo widzę po swoich znajomych- Nagle weszła moda na thriatlony, maratony czy pół maratony i jeden z drugim zasypuje FB endomondo, ile to przebiegł, jaki ma sprzęt do biegania czy wręcz teksty typu "Ej, dlaczego nie biegacie ludzie?! Takie to fajne i na topie" z tym wywyższającym się tonem jakby rytmiczne przebieranie nogami było przepustką do Boskiej Krainy. Żeby nie było, bieganie jest spoko, ale afiszowanie się taką bzdurą już nie.
Fani maratonów powoli dołączają do wegan i pedałów (nie mylić z normalnymi homoseksualistami)- Czyli ludzi którzy poinformują Cię o tym fakcie zanim się jeszcze przedstawią.

Albo rowerzyści z 30 kg nadwagą na rowerach za parę tysiaków w opływowych strojach mkną 7 km/h po parku.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 sierpnia 2015, 14:14

Pamiętam że kiedyś można było kupić wolność od reklam wrzucanych przez pp.

Co do tej sprawy - absurd i relikt prl.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 17 sierpnia 2015, 17:15

Regularnie biegam, pływam i jeżdżę na rowerze. I do tego mam endomondo. Endomondo przechowuje i przelicza wszystkie moje statystyki. Wiem kiedy jest gorzej, kiedy lepiej. Nie chwałę się tym znajomym.

CE, buty do biegania można kupić w decathlonie już od stuwy. Są lekkie, miękkie i dobrze wyprofilowane. Na rower zakładam rękawiczki (kupiłem je za 8 zl), bo ręka nie ślizga się na kierownicy i nie brudzi od gumy. Ubiór powinien chronić przed zimnem i przepuszcza nsdmiar wilgoci. W bawełnę biegać się nie da.

A zachowania początkujących sportowców? Cóż. Takie społeczeństwo. Plusów dla gospodarki może być z ich aktywności sporo.

Wróć do „Hyde Park”