PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

co mnie wk lalalall po za polityką

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2015, 18:50

Paw - nie widzę związku z przewalutowaniem a gigantyczną stratą. - ale ja się akurat tego nie domagam.

wszyscy mówią o ryzyku kredytobiorców. dlaczego Pan B. nie mówi o ryzyku banków - ujemnych stóp procentowych?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 27 stycznia 2015, 22:39

Nazgul pisze:wszyscy mówią o ryzyku kredytobiorców. dlaczego Pan B. nie mówi o ryzyku banków - ujemnych stóp procentowych?

Po Pan B. to nie liberał tylko darwinista społeczny. Frankowcy podjęli ryzyko to muszą zapłacić, górnictwo się nie opłaca to należy je natychmiast zlikwidować, budżet należy zrównoważyć w ciągu roku i tym podobne proste recepty. Recepty których sam nie stosował.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2015, 22:40

typowy neoliberał...
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 27 stycznia 2015, 23:47

typowy neoliberał...

Byłem młodszy to irytował mnie mniej.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 lutego 2015, 15:41

a propos - Alior Bank raczył zmienić regulamin we Franku Szw. bo się kurs zmienił na zbyt dla nich niekorzystny. zrobił przewalutowanie lokat na złotówki bo korzystnym dla siebie kursie. bez żadnych oporów. bank wszak nie może stracić.
A co...

Ale UOKiK ich dopadł na 3mln a i "lokatorzy" pozwami w sądach. wiec się rakiem wycofali.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 10 marca 2015, 17:22

Jesli tu jest wątek frankowy, to znalazłem ciekawy artykuł w dzisiejszym Pulsie Biznesu, o Franku, w którym zadłużali się Polacy. Autor artykułu rozprawia się z mitami i przypomina fakty. Warto przeczytać. Niestety mam link do części artykułu pod innym tytułem - http://www.pb.pl/4031520,31568,biala-ksiega-franka
Może później będzie dostępny. Można też sobie kupic dostęp: http://pulsbiznesu.pb.pl/4031450,49836, ... kty-i-mity

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 marca 2015, 21:10

Obrazek

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: co mnie wk lalalall po za polityką

Postautor: Nazgul » 25 maja 2015, 23:23

Reklama. Ciągła nachalna mniej lub bardziej. Net jako źródło przestaje w większości swej masy istnieć. Nie da się juz jak w latach 90 przeczytać recenzji a fanowskie strony sa juz dawno opanowane. Kryterium jakości jeszcze istnieje ale cena/jakość umarło. Mega gwiazdami zostają wielkie chirurgiczne zady.

Przebijanie się przez tony chłamu robi się mówi męczące

Czasami się da w tym poruszać np. w tematach wojskowych po newsach można się dowiedzieć jaki przetarg będzie za pól roku. I że np. chęć zbudowania bwp we współpracy ale w miarę samodzielnie boli wielu lobbystow i ekspertów od doradzania przy przetargach i offsetach. Na netowe medrki powtarzają bzdury bo przecież namer nie plywa...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 lipca 2015, 18:40

CUDOWNA STRONA!

http://hejty-na-fejsie.tumblr.com/
http://www.wykop.pl/link/2668347/hejty-na-fejsie/
i już sławna

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226, ... kliwy.html

chociaż szkoda, że tylko w temacie gejów. wolałbym polityczne. Nie wspominałbym ale mam nadzieję, że ktoś pociągnie pomysł i zrobi stronę o ogólnym hejterstwie w necie.

ps. ktoś się poznaje?

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 23 lipca 2015, 18:57

Na jednym jest napisane "To sobie zobacz ile procent gejów to pederaści", mistrzowska stronka, dzięki Naz, poprawiłeś humor :D:D
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 lipca 2015, 19:21

"to jest hore" moim faworytem.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Re:

Postautor: kaminiak33 » 24 lipca 2015, 15:07

"co mnie wk lalalall po za polityką"

hmm taki jeden Obrazek no i drugi Obrazek :twisted:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 24 lipca 2015, 23:45

chyba nie zdołałeś przeczytać tematu wątku :D

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 27 lipca 2015, 12:21

Nazgul pisze:chyba nie zdołałeś przeczytać tematu wątku :D

hmm przeczytałem , ale to nic nie zmienia :lol:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 sierpnia 2015, 00:39

automatyczne przedłużanie OC. i żeby było ciekawie - nie wypowiesz przed upływem miesiąca - płacisz za cały rok choćbyś miał już inne OC. oczywiście ew. szkody pójdą tylko z 1. Czyli płacisz za usługę z której nie możesz korzystać a ubezpieczyciel nie ponosi żadnych kosztów ani ryzyka. Czyli usługi brak.
oczywiście można było zrobić aby nowa ubezpieczyciel zgłaszał do starego albo do rejstru i nie dało się ubezpieczyć 2x. ale po co, przecież to koszty dla straszliwie gnębionego biznesu. Prawa konsumenta? hahahah.

ustawa z 2013.

Pytanie - ile lobbysći ubezpieczalni dali w łapę za ustawienie tych zapisów w ten sposób?

Wróć do „Hyde Park”