PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

"Interwencja" policji w gm. Koprzywnica

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Lolek00
Moderator
Moderator

"Interwencja" policji w gm. Koprzywnica

Postautor: Lolek00 » 17 marca 2015, 23:53

Wiem że w różnych tematach i przy różnych okazjach poruszano takie kwestie - ale nie znalazłem żadnego konkretnego zbiorczego.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8osPYLCw20#t=170

To jest przesada, skrajna. Po prostu przykra sprawa.

Nie jestem na tyle naiwny żeby jakoś dużo wymagać czy komuś wypominać - dlatego skomentuje to tak - to jest niegospodarność. Zwykła niegospodarność w administracji.

MSW(iA) powinny się tej niegospodarności przyjrzeć - bo na takie coś szkoda pieniędzy nawet na ich wyprane mundurki.

Biją człowieka a oni się gapią. Tym razem to nie był patrol z dzielną policjantką - powierzchownie tych dwóch wygląda na mężczyzn.

EDIT: (tak napisze żeby nikt mnie nie uświadamiał) wiem że ten przypadek nie obrazuje wszystkich policjantów ale nie myślałem że nawet do takiego czegoś może dojść.
Vivat et res publica et qui, illam regit

girge
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: girge » 18 marca 2015, 10:08

A to są policjanci czy ochroniarze z supermarketu :lol:
Skoro policja nie reaguje jak go biją to gościu powinien w takiej sytuacji wyciągnąć gnata
i załatwić sprawę samemu.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 18 marca 2015, 12:32

Mogli go chociaż schować do radiowozu jak nie chcieli używać siły. Nikt nie wymaga żeby byli super bohaterami - mogli zrobić cokolwiek.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 18 marca 2015, 15:06

Lolek00 pisze:mogli zrobić cokolwiek.

Taak. Mogli go zastrzelić, żeby się nie męczył. Tak jak zastrzelili weterynarza ganiającego tygrysa na warszawskim Tarchominie. Można powiedzieć, że ma facet szczęście, że nie zaczęli go lać razem z tymi dupkami.
Jaka ma być straż miejska skoro do Policji przyjmują takich idiotów? Jaki kraj takie służby.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 18 marca 2015, 16:37

Koguty powinny dostać karnego kutasa za swoją bierność, ale ciekawi mnie, tak zwyczajnie, o co tu poszło. Dziadek coś krzyczał o zgwałceniu dziecka, zakazie itp., o ile dobrze się wsłuchałem. Nie żebym tu chciał wybielić, po prostu zastanawia mnie co gość musiał odbębnić że zgraja łysych rzuca się na niego, nie bacząc na...stróżów...prawa... To jakaś wioska, pewnie w dzieciństwie walili piwerka wszyscy razem pod wiatą, ale tak czy siak.
Aimar pisze:Jaka ma być straż miejska skoro do Policji przyjmują takich idiotów? Jaki kraj takie służby.

Do SM idą ci za słabi do wojska i których nie przyjęto do Policji. Także tego...
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 marca 2015, 19:07

Awantura rodzinna i wszystko jasne (a raczej ciemne). Najgorszy rodzaj interwencji. Generalnie trzeba zbadać choć od znajomych policjantów wiem że czasami taka obrona jednego kończy się tym że wszyscy zyskują wspólnego wroga i robi się z tego walka o życie z bitym i bijącymi. Nie ferujmy pochopnych wyroków.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 18 marca 2015, 19:16

Polska policja to takie pierdolone orangutany, które potrafią jedynie klepać mandaty, żeby wyrobić założone normy na koniec miesiąca.
Filmik z facebookowego profilu Zbigniewa Stonogi. Dokładnie nie wiadomo o co chodzi. Rzekomo facet przyjechał po swoje dziecko i z tego powodu został zaatakowany przez tych opryszków.

Generalnie trzeba zbadać choć od znajomych policjantów wiem że czasami taka obrona jednego kończy się tym że wszyscy zyskują wspólnego wroga i robi się z tego walka o życie z bitym i bijącymi.

Nie wiem po co ich tłumaczysz? Nagranie mówi sama za siebie. Gość może być pedofilem, męską kurwą albo złodziejem. Nie zmienia to ani na jotę faktu, że powinien być chroniony w takiej sytuacji.
Te policyjne pizdeczki potrafią tylko wlepić kobiecinie mandacik za przejście na pasach pod złym katem.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 marca 2015, 19:21

Polska policja to takie pierdolone orangutany, które potrafią jedynie klepać mandaty, żeby wyrobić założone normy na koniec miesiąca.

Warto żebyś zobaczył choć jedną obstawę imprezy masowej kiedy na Policję lecą płyty chodnikowe. Orangutany? Pewnie jakiś % tak ale czy wszyscy a nawet czy większość? Generalizujesz i to w dość prymitywny sposób. Typowy internetowy hejt.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 18 marca 2015, 19:28

Mam fatalne doświadczenia jeśli chodzi o policję. Moich trzech sąsiadów robi w policji i to są niestety 3 największe kurwy umysłowe w okolicy. Zresztą opisywałem już kiedyś tutaj sytuację, kiedy dostałem wysoki rachunek za odholowanie mojego samochodu z lasu. Samochodu, który kilka godzin wcześniej został mi skradziony.

Więcej z nimi problemów, niż z okolicznymi łobuzami. Przynajmniej takie są moje doświadczenia.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 marca 2015, 20:35

notkin ostatni raz Cię ostrzegam. tu nie podwórko ani knajpa
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 18 marca 2015, 21:04

W policji z reguły pracują genetyczne niedojeby i nieroby. Wiem bo mam kilku kolegów policjantów i oni sami mówią, że w polskiej policji normalnych ludzi nie ma.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 18 marca 2015, 21:33

Sam mam kilku kolegów w policji i żaden z nich nie jest genetycznym nied***em. Mówią za to o innych problemach - przykładowo jeden (z drogówki) dostał ostatnio od komendanta opieprz za to, że nie złapał żadnego pijanego kierowcy. A jego zamurowało, bo na półtora tysiąca skontrolowanych kierowców wszyscy byli trzeźwi i jest to powód do radości a nie opieprzania.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 18 marca 2015, 21:48

Nie można generalizować ale jeżeli w policji czy co ciekawsze w prokuraturach pracuje 70% niezrównoważonych emocjonalnie idiotów (a tak mi wychodzi ze znajomości z tymi firmami) to nawet 30% ludzi normalnych nie ma szans się przebić. Zawsze nad sobą mają jakiegoś pajaca, który ich udupi. Wizerunek społeczny mają marny. Lepszy od SM czy kanarów ale to niewielka pociecha.
Stara zasada mówi, że tylko na mundur strażaka się nie pluje. Coś w tym jest.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 marca 2015, 22:14

W policji z reguły pracują genetyczne niedojeby i nieroby. Wiem bo mam kilku kolegów policjantów i oni sami mówią, że w polskiej policji normalnych ludzi nie ma.

Prosiłbym o powstrzymanie powstrzymanie rynsztokowego języka. Więcej ostrzeżeń nie będzie.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 18 marca 2015, 22:17

Bez jaj, coś w tym jest. Co jeden, to większy świr. Tutaj filmik z przedwczoraj:

https://www.youtube.com/watch?v=zOQYFLJs-qY

To niejako wynika z samej polaryzacji rekrutów. W policji płacą tak mało, że zazwyczaj idą tam nieudacznicy (nie zawsze, ale często). Następnie tacy frustraci dostają nieproporcjonalnie dużą władzę i najzwyczajniej na świecie woda sodowa uderza im do głowy. Do tego jeszcze stres, jakieś nakręcenie na normy mandatowe i tworzy się w sposób naturalny aparat ucisku.

Wróć do „Hyde Park”