PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prawo do eutanazji

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
zapominalski197
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Prawo do eutanazji

Postautor: zapominalski197 » 06 maja 2015, 10:18

W wielu krajach dopuszcza się możliwość dobrowolnej eutanazji, na życzenie. Czy ta humanitarna metoda ma szanse zaistnieć w Polsce.

http://www.eutanazja.info

Przypominają mi się słowa Marka Edelmana z książki "Rozmowa z katem". Wyróżnił w niej dwa rodzaje śmierci: białą i czarną. Biała to śmierć godna. Czarna to ta, gdy człowiek zabijany jest gdzieś pod płotem przez hitlerowca. Swoją bezczynnością państwo polskie skazuje mnie na tę drugą opcję...
Czy wymagam zbyt wiele? Czy nie mogę godnie umrzeć na własne wyraźne żądanie?
marcin

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Prawo do eutanazji

Postautor: PiSkorz » 06 maja 2015, 10:58

W Holandii odkąd wprowadzono "dobrowolną " eutanazję staruszkowie natychmiast ozdrowieli . Rocznie dokonuje się tam ponad 5 tysięcy "dobrowolnych " eutanazji . Nikt nie chce iść do szpitala a gdy chcą się leczyć wyjeżdżają do Niemiec .

A może jest to metoda na uzdrowienie sytuacji w lecznictwie polskim ??. Wprowadzić eutanazję "dobrowolną " tak jak w Holandii i każdy będzie zdrowy jak rybka .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Wróć do „Hyde Park”