PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

1 stycznia 2016 roku

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

1 stycznia 2016 roku

Postautor: kaminiak33 » 31 grudnia 2015, 15:15

4 czerwca 1989 skończył się w Polsce komunizm ... Obrazek PODOBNO...

1 stycznia 2016 roku , utrwali się za sprawą ludu i partii przewodniej demokracja...

jak myślicie , czy o taką Polskę walczył Lech...bo on mówi " Nie o take Polske walczyłem! "

Obrazek

ja też wyobrażałem se inaczej demokrację Obrazek

a Wy ?

Szczęśliwego nowego roku :P
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Re: 1 stycznia 2016 roku

Postautor: marcinsz » 31 grudnia 2015, 15:45

Dobrze, że możesz w końcu się dowiedzieć jak wygląda i działa demokracja. Szkoda tylko, że dorosłemu człowiekowi wręcz trzeba lufę do łba przyłożyć by w końcu zaczął coś zauważać.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 31 grudnia 2015, 16:52

marcinsz pisze:Dobrze, że możesz w końcu się dowiedzieć jak wygląda i działa demokracja. Szkoda tylko, że dorosłemu człowiekowi wręcz trzeba lufę do łba przyłożyć by w końcu zaczął coś zauważać.

Czyli co taka "demokracja" Ci się nie podoba ? Obrazek szkoda tylko że zauważyłeś to dopiero jak przyłożyli "Ci" lufę do łba ...

Mnie też tylko pewnie z innych powodów niż Twoje... partia i demokracja zawsze mnie się źle kojarzyła , w demokracji nie partia powinna decydować nawet jak ma większość , od tego są referenda , w których większość decydowałaby o sobie nie o pierdołach , ale z tym też się pewnie nie zgadzasz :?:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 31 grudnia 2015, 17:13

Oczywiście, że referenda o każde gówno nie mają żadnego sensu. Bo ludzie to nie politycy i na codzień polityką się nie zajmują.

Zresztą pisałem wcześniej, że konstytucja mi odpowiada, a więc odpowiada mi demokracja taka jaka jest. Nie uzurpuje i nie będę sobie nigdy uzurpowal władzy nad kimś tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam.

W przeciwieństwie do polityków PIS, NARODOWCOW i ludzi ich popierających.

kowalskil
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: kowalskil » 31 grudnia 2015, 17:32

Oto link do mojej krotkiej notatki:

http://pages.csam.montclair.edu/~kowals ... slenia.htm

Podzil sie nim z kim chcesz.

Ludwik Kowalski
Ludwik Kowalski

Pamietnik bylego komunisty ==> http://ludkow.info

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 31 grudnia 2015, 17:37

marcinsz pisze:Dobrze, że możesz w końcu się dowiedzieć jak wygląda i działa demokracja. Szkoda tylko, że dorosłemu człowiekowi wręcz trzeba lufę do łba przyłożyć by w końcu zaczął coś zauważać.

Nie żadną lufę tylko PiS odcina ryje od koryta złodziejom czerwonoarmistom . KOD-owi nie chodzi przecież o żadną demokrację tylko o koryto . Dla nich żłób jest PROGRAMEM DZIAŁANIA .

A swoją drogą Kamiński dziękuję Tobie za założenie takiego tematu . Życzę Tobie i Twoim najbliższym aby rok 2016 był jednym z najlepszych w Twoim życiu .

.....PiSkorz
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 31 grudnia 2015, 19:50

marcinsz pisze:Oczywiście, że referenda o każde gówno nie mają żadnego sensu. Bo ludzie to nie politycy i na codzień polityką się nie zajmują.

Zresztą pisałem wcześniej, że konstytucja mi odpowiada, a więc odpowiada mi demokracja taka jaka jest. Nie uzurpuje i nie będę sobie nigdy uzurpowal władzy nad kimś tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam.

W przeciwieństwie do polityków PIS, NARODOWCOW i ludzi ich popierających.

Obrazek może nie uzurpujesz ale ona Ci nie pasi (demokracja PiSowska) , a robi dokładnie to samo co poprzednie z tym że po swojemu , w jej mniemaniu zgodnie z prawem które teraz obowiązuje...więc w czym problem , w partii która ma władzę ?

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 31 grudnia 2015, 19:59

PiSkorz pisze:
A swoją drogą Kamiński dziękuję Tobie za założenie takiego tematu . Życzę Tobie i Twoim najbliższym aby rok 2016 był jednym z najlepszych w Twoim życiu .

.....PiSkorz

Nie ma za co wiedziałem że Ci się spodoba ;)

Dzięki za życzenia i Tobie i Twoim najbliższym , też sprawiedliwości i zdrowia życzę... Obrazek młodym w szczególności zdrowia to oni będą spłacać ten dobrobyt który im zafundowaliście , przez 26 lat :twisted:

Wróć do „Hyde Park”