PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Adi » 26 listopada 2016, 18:53

No jak się Marzannę ubierze w słowiańską sukienkę to nikt się nie przyczepi ale jak już by jej ktoś założył turban to wtedy mowa nienawiści i rok więzienia.
Mówię, absurd goni absurd.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2016, 19:54

Absurdy to ty wypisujesz. Kukła żyda dotyka 17 milionów osób z czego większość to PRYWATNE osoby nie mające nic do czynienia z polityką, tymczasem Marzanna jest wpisana w polską kulturę słowiańską od ponad tysiąca lat i każdy ją symbolizuję z nadchodzącą wiosną i dokładnie taki a nie inny jest zamiar uczestników palenia marzann. Nawet jak ty sobie upierdolisz że jest inaczej, to i tak nie masz racji bo jest jej naturalnym wynikiem, rytualnym obrządkiem jak ganiania z płodami i mięsem na święconkę brudną wodą z węglem z piwnicy od babusi(sam widziałem)...

A propos palenia kukieł Merkel, Tuska - nie mam nic przeciwko, polityk to specyficzna fucha. Wkurzają mnie ataki na jakiekolwiek prywatne grupy osób. Rzygam stereotypami. Palenie flag organizacji - też jakoś nie mam nic przeciwko - bo atakujemy organizację i jej działania a nie konkretnych ludzi(chodź to też często ma miejsce)...Na pewno każdą sprawę należy rozpatrywać indywidualnie bo nie każda jest taka sama.

Nie ważne czy palona(nie tylko) jest flaga Polska(https://www.youtube.com/watch?v=1q1tzVUANzg), Ukraińska(https://www.youtube.com/watch?v=-iCbfoE8zRg), Izraelska(https://www.youtube.com/watch?v=GJnXX_d7QBU) czy Rosyjska(https://www.youtube.com/watch?v=6EgSXrNbWT8), jestem na nie temu procederowi. Nie można CAŁYCH nacji wrzucać do jednego worka i mówić "be", jest to zabieg godzący w godność i rozum człowieka, generuje niczemu nie potrzebną agresję.

Nie oburzasz się gdy deptana jest Polska flaga? We mnie to bardzo godzi i rozumiem że inne nacje też.
Jak można nienawidzić ludzi których się w ogóle nawet nie zna i to w kraju gdzie 90% deklaruje się za katolików...Bydło.

Nie wiem czy takie osoby zasługują na 10 miesięcy czy może jednak na zabranie praw publicznych. Po co tracić miejsce w więzieniach, wydawać pieniądze? Oh wiadomo, banicja byłaby lepsza ale zbyt dużo technicznych problemów.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 listopada 2016, 20:24

mateuszjkl pisze:Absurdy to ty wypisujesz. Kukła żyda dotyka 17 milionów osób z czego większość to PRYWATNE osoby nie mające nic do czynienia z polityką

Tym tropem absurdu spalenie dowolnej kukły dotyka cała ludzkość.

mateuszjkl pisze:Nie oburzasz się gdy deptana jest Polska flaga?

To jest jedyne co powinno być chronione i tylko w PL. Poza PL niech sobie palą co chcą, co mnie to obchodzi?

mateuszjkl pisze:Jak można nienawidzić ludzi których się w ogóle nawet nie zna i to w kraju gdzie 90% deklaruje się za katolików...Bydło.

Zrozum że tę nienawiść sam sobie ubzdurałeś bo ktoś sobie spalił symbol czegoś, być może idei. Może miał np judaizm albo syjonizm na myśli?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2016, 21:08

Tym tropem absurdu spalenie dowolnej kukły dotyka cała ludzkość.

Wymyślasz sytuację która prawdopodobnie nigdy nie miały miejsce i uważasz że za tym kryje się logika obalająca mój trop myślowy. Jakbyś czytał uważnie, czego nie uczyniłeś i nigdy nie robisz, udając zakutą pałę która wie wszystko lepiej(pieprząca przy okazji potem że nie chcę z Tobą rozmawiać bo nie mam argumentów...), to byś przeczytał fragment o tym że każdą sytuację trzeba traktować indywidualnie. I sądzę że jeżeli jakiś psychol wyjdzie na ulicę z planem zagłady ludzkości, manifestując swój pogląd poprzez palenie kukieł dowolnych ludzi, to jednak szybko zawiną go w kaftan do najbliższego szpitala psychiatrycznego.
Samo palenie kukieł nie ma żadnego znaczenia, tu chodzi o to co za tym się kryje, a za tym konkretnym czynem o którym mówimy kryje się nienawiść do żydów - nie jak twierdzi oskarżony, do unii europejskiej, a przynajmniej nie tylko. Wiele lat spędziłem przyglądając się w środowiskom narodowym, rozmawiając z nimi, aby wiedzieć że kukła żyda nie jest przypadkowa i nie ma neutralnego wydźwięku. Znam to towarzystwo na tyle dobrze, by ich nie popierać i żałuję że kiedyś to robiłem, wychodząc na jednego z debili.

To jest jedyne co powinno być chronione i tylko w PL. Poza PL niech sobie palą co chcą, co mnie to obchodzi?

Mnie obchodzi bo gdy wyjadę za granicę np. z szalikiem Polski to mogę dostać za to w łeb. Dla funu nacjozjebów którzy nie lubią Polaków bo sami nie wiedzą czemu...

Zrozum że tę nienawiść sam sobie ubzdurałeś bo ktoś sobie spalił symbol czegoś, być może idei. Może miał np judaizm albo syjonizm na myśli?

Interpretujmy fakty, te stawiają oskarżonego w złym świetle i nawet jeśli przez tą kukłę rozumie on UFO to stety ale jest to kpina w którą nikt nie uwierzy i rolą sądu jest ocena takich sytuacji. Nawet jeżeli Ci się to nie podoba, to KTOŚ musi to ocenić, sprawca sam się nie oceni.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 listopada 2016, 23:19

Dyskusje są bez sensu- wszyscy wiedzą za co, dlaczego i o co chodziło. Tyle tylko, że nasze naziolstwo nie ma jaj żeby się do tego przyznać.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2016, 23:37

Publicznie się wykręcają ale wystarczy z nimi prywatnie porozmawiać...A wtedy fala jadu się wylewa, wylewa, wylewa :)

http://www.fronda.pl/a/szef-onr-dla-fro ... 23378.html

Współczesny ONR nie stosuje przemocy?

Jak widzisz, jeszcze jestem na wolności (śmiech). Natomiast jeżeli przyjdą takie czasy, że trzeba będzie bronić wartości, np. jeśli dojdzie do ataku na miejsca kultu, świątynie katolickie czy wiernych, to cóż mam powiedzieć? Taka obrona będzie konieczna! Na chwilę obecną jest jednak inaczej.

A antysemityzm?

Antysemityzm w ONR wygląda tak, jak wyglądał przed wojną…

Czyli jesteście antysemitami?

Ludzie, których nie lubią Żydzi nadal są antysemitami. Nic się nie zmieniło.

A Wy oczywiście jesteście bez winy…

Chciałbym podkreślić, że przedwojenny Ruch Narodowy nie był antysemickim w typowym tego słowa znaczeniu. Narodowcy nigdy nie patrzyli na kwestie rasowe, ale na kwestie kulturowe. Pamiętajmy o tym, że w przedwojennej Polsce Żydzi stanowili bardzo dużą grupę etniczną, która – w dużej mierze – nie chciała się asymilować. Była to również wojna gospodarcza. Pamiętajmy, że dzisiaj robienie jakichś „list Żydów” jest zwykłym oszołomstwem. My będziemy walczyli z każdym przejawem antypolonizmu, nie patrząc nikomu do metryki, a za to, że często krzewicielami antypolonizmu są Żydzi, nie ponosimy winy. Np. nie mamy zamiaru mówić, że książki Jana Tomasza Grossa głoszą Prawdę albo przepraszać za zbrodnie, których nie popełnili Polacy. Poza tym zarzut antysemityzmu jest dla wielu bardzo wygodnym orężem do walki z nami. Wystarczy wspomnieć sprawę ekstradycji sędziny Wolińskiej, będącej pochodzenia żydowskiego. Podnosiła zarzut, że takie próby to przejaw antysemityzmu.

Czy przyjąłbyś Żyda do ONR?

W przedwojennym ONR-ze były osoby o korzeniach żydowskich. Jeżeli ktoś ceni polską kulturę, uważa się za narodowego radykała i nawrócił się na katolicyzm, to nie widzę problemu, żeby przyjąć taką osobę do organizacji. Tyle, że zdarza się to bardzo, bardzo rzadko. W historii Polski były znane podobne przykłady. Co się okazywało? Że tacy ludzi byli prześladowani przez swoich dotychczasowych współwyznawców.

A osobę czarnoskórą?

To totalny abstrakt.

Ale taka sytuacja może mieć miejsce. Nie brakuje osób ciemnoskórych o ultraprawicowych poglądach…

Odpowiem przewrotnie. Przedwojenna definicja narodowa Polaka głosiła, że taka osoba musi się za takiego Polaka uważać, ale również większość Narodu musi go jako takiego uznawać. Myślę, że drugie kryterium nie byłoby spełnione. Poza tym, to bardzo abstrakcyjna sytuacja, która nie miałaby miejsca. Myślę, że ludzie z tego kręgu kulturowego nie pasują do polskiego ruchu narodowego…

Dlaczego?

Bo mają inny kolor skóry (śmiech). Nie jest to jakaś kwestia rasizmu czy ksenofobii. Po prostu członek narodu polskiego wygląda inaczej, myśli inaczej, pochodzi z innego kręgu kulturowego, mówiąc wprost. Chciałbym jednak podkreślić, że tysiąc razy bardziej szanuję czarnoskórego Afrykanina, który pielęgnuje swoją tożsamość, od białego Francuza, który jest lewakiem, anarchistą i narkomanem. Myślę, że to dobitnie określa mój stosunek do tej kwestii. Każdy ma swoje miejsce na ziemi, a budowanie drugiej wieży Babel nie jest naszym celem.

Ale nie przyjąłbyś takiego człowieka, tylko ze względu na jego kolor skóry…

Nie, nie tylko dlatego, są kwestię kulturowe, religijnie. Nawet nie potrafię tego rozważyć na chwilę obecną (to taki abstrakt) i dlatego mówię „nie”.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 listopada 2016, 23:59

mateuszjkl pisze:
Samo palenie kukieł nie ma żadnego znaczenia, tu chodzi o to co za tym się kryje, a za tym konkretnym czynem o którym mówimy kryje się nienawiść do żydów - nie jak twierdzi oskarżony, do unii europejskiej, a przynajmniej nie tylko.

Może przecież utożsamiać UE z żydami.

mateuszjkl pisze:Znam to towarzystwo na tyle dobrze, by ich nie popierać i żałuję że kiedyś to robiłem, wychodząc na jednego z debili.

Tym tropem ja po paru latach na pewnym forum doszedłem do wniosku że przeciętna małpa ma więcej rozumu od wyborcy PO, tyle że nasze osobiste doświadczenia to żaden argument.

mateuszjkl pisze:
Mnie obchodzi bo gdy wyjadę za granicę np. z szalikiem Polski to mogę dostać za to w łeb. Dla funu nacjozjebów którzy nie lubią Polaków bo sami nie wiedzą czemu...

Boisz się że cię pobiją za to że nosisz szalik Polski w miejscu gdzie nie lubi się Polaków i w dodatku zwalisz to na brak zakazu palenia kukieł w tymże miejscu?

Psychoza.

mateuszjkl pisze:Interpretujmy fakty, te stawiają oskarżonego w złym świetle i nawet jeśli przez tą kukłę rozumie on UFO to stety ale jest to kpina w którą nikt nie uwierzy i rolą sądu jest ocena takich sytuacji. Nawet jeżeli Ci się to nie podoba, to KTOŚ musi to ocenić, sprawca sam się nie oceni.

Znaczy że to że symbol żyda może dla kogoś oznaczać syjonizm , UE czy judaizm to "kpina w którą nikt nie uwierzy"?

No własnie.
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2016, 00:06 przez Adi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 listopada 2016, 00:01

mateuszjkl pisze:Publicznie się wykręcają ale wystarczy z nimi prywatnie porozmawiać...A wtedy fala jadu się wylewa, wylewa, wylewa :)

Stwierdzenie że nie przyjmą kolorowego do ONR to jad?

:lol: :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 listopada 2016, 00:03

Nazgul pisze:Dyskusje są bez sensu- wszyscy wiedzą za co, dlaczego i o co chodziło. Tyle tylko, że nasze naziolstwo nie ma jaj żeby się do tego przyznać.

Przyznać komu? Lewusom? A kim oni są?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 27 listopada 2016, 00:33

Może przecież utożsamiać UE z żydami.

Robiąc z siebie wariata a i owszem.

Tym tropem ja po paru latach na pewnym forum doszedłem do wniosku że przeciętna małpa ma więcej rozumu od wyborcy PO, tyle że nasze osobiste doświadczenia to żaden argument.

Nie muszę nikogo przekonywać a więc i stosować trafnych argumentów- zrobił to sąd. Jego werdykt całkiem przypadkowo zgadza się z tym co sugerują mi własne doświadczenia.

Boisz się że cię pobiją za to że nosisz szalik Polski w miejscu gdzie nie lubi się Polaków i w dodatku zwalisz to na brak zakazu palenia kukieł w tymże miejscu?

W takim razie musiałbym zarzucić każdemu z osobna GPS bo zdolności parapsychologicznych to kurwa nie posiadam :).

To co pogrubione jest Twoją fantazją bo dokładnie określiłem że bynajmniej nie o samo palenie kukieł chodzi, a o to co za tym stoi...Robisz z siebie ignoranta, czytasz tylko to co ci pasuje.

Znaczy że to że symbol żyda może dla kogoś oznaczać syjonizm , UE czy judaizm to "kpina w którą nikt nie uwierzy"?

Błąd. Kpiną w którą uwierzysz ty i typy twojego przekroju.

Stwierdzenie że nie przyjmą kolorowego do ONR to jad?

Naucz się uważanie czytać. Nie będę ci tłumaczył jak dziecku swoich wyraźnych słów.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 listopada 2016, 08:42

mateuszjkl pisze:
Robiąc z siebie wariata a i owszem.

Robi z siebie wariata ten co utożsamia UE z żydami?
:lol:
W oczach kogo? Lewaków?

mateuszjkl pisze:To co pogrubione jest Twoją fantazją bo dokładnie określiłem że bynajmniej nie o samo palenie kukieł chodzi, a o to co za tym stoi...Robisz z siebie ignoranta, czytasz tylko to co ci pasuje.

No jak to, napisałem że poza obszarem PL niech sobie w innych krajach palą co chcą, ty napisałeś że wobec tego nie chcesz być pobity za granicą za szalik Polski. Więc miast zarzucać ignorancję wytłumacz swój przedziwny związek przyczynowo-skutkowy.

mateuszjkl pisze:
Błąd. Kpiną w którą uwierzysz ty i typy twojego przekroju.

No to przecież właśnie "typ mojego pokroju" spalił tę kukłę :D

Więc własnie strzeliłeś sobie samobója, potwierdzając że sąd nie wierzy w interpretację sprawcy, mimo że wierzy że sprawca sam w nią wierzy.

Już abstrahuje od tego że gwiazda dawida czy postać żyda w religijnej fryzurze to dość oczywiste symbole np judaizmu.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 grudnia 2016, 23:23

Obrazek

Marian Kowalski otworzył Pierwszy Polski Kebab.

Cóż za niesamowite trafienie w "target" konsumenta :lol: :lol: :lol:

jak ktoś nie słyszał - nie to nie jaja.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 24 grudnia 2016, 09:58

I ma to sporą szansę na sukces ekonomiczny, ku rozpaczy naszych forumowych demokratów.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 24 grudnia 2016, 13:39

jasne, ja mu życzę, gdzie rozpacz. no widocznie trzeba nie należeć do targetu konsumentów tego lokalu żeby zrozumieć ten żart... :D

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 24 grudnia 2016, 22:50

Tak, smakuje jak u Mamy ;)

Wróć do „Hyde Park”