PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Cynik » 25 marca 2016, 22:43

Jak to mam ładnie w stopce: Patriotyzm jest cnotą ludzi o wątpliwej reputacji. I o dziwo, pomimo tych 150 lat jest wciąż aktualne.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 11:08

MatiZ pisze:Sprzątanie po psie czy segregacja śmieci to żaden patriotyzm tylko spełnianie obywatelskiego obowiązku. Zwykła próba podpięcia się pod patriotyzm przez osoby które nijak nie rozumieją tego pojęcia a same też by chciały być "patriotami", bo miło brzmi.
Sam jakimś wielkim patriotą bynajmniej nie jestem, ale ta próba jego przeinaczenia byle podpiąć pod siebie jest straszna.

Czyli przykład prawicowego ci się podoba? Z tych obu jednak bliżej mi do tego, który krytykujesz. Ja bym to określił jednym zdaniem - Dbaj o swój kraj, poczynając od najprostszych rzeczy.
A tak w ogóle to wszystko jest ważne, byle nie przesadzać. Zwłaszcza z brakiem dystansu. Tu nikt z nikim nie walczy, ochłoń.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 26 marca 2016, 11:13

Obrazek
kibicka wisły kraków (jak wiadomo, wisła ma zgodę z lechią, a to ci od "rudolfa hessa").

Obrazek
małopolska brygada onr.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 12:05

Krogulec pisze:Tak, wszystko można uzasadnić... nawet nazywanie sekretarek - business partnerkami.
Ważne, by ci pasowało.

Nie nazywam sekretarek business partnerkami, to domena korporacji i zwolenników PO.
Za to na ciebie mam polskie określenie: Ignorant.

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 13:36

Adi pisze:Nie nazywam sekretarek business partnerkami, to domena korporacji i zwolenników PO.

To można podobnie jak ty, ma to trafiać też do zagranicznych członków korporacji. A ja jednak jestem zdania, że pracuję w Polsce i chcę iść do kadr a nie do HR. A druga kwestia to człowieku przestać pisać ciągle coś na kogoś to nie wina PO, masz jakiegoś hopla? Można im sporo zarzucić, ale za kwaśnienie mleka, nazewnictwo, dziury w skarpetkach i pogodę to już sobie daruj.
A jak nazywać ludzi usprawiedliwiających polskie napisy patriotyczne po angielsku?
cieszę się, że jestem ignorantem. Masz rację, nie potrafię zrozumieć dlaczego PO, SLD, PiS i ktokolwiek tam jest odpowiedzialny za całe zło...

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 13:42

Obrazek
hmm, tez pewnie pozdrawiał ich po starorzymsku...

Kate patrząc na poziom wiedzy w USA i jej osobę można samemu ocenić taki gest. Tak samo, jak słowa Obamy o polskich obozach. Nie powinniśmy być mądrzejsi, zwłaszcza, że to do naszych dziadków i ojców strzelano, ale dla wielu ważniejsze, że strzelali do żydów i to wystarczy do umiłowania ich ideałów i tłumaczenia.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 13:51

Krogulec pisze:A jak nazywać ludzi usprawiedliwiających polskie napisy patriotyczne po angielsku?

Koszulki wszelkich grup patriotycznych z całego świata są zarówno w wersji lokalnej jak i w wersji angielskiej bo to język uniwersalny, daje przekaz innych patriotom jak i wrogom patriotyzmu.

Trzeba być idiotą by sugerować że tu należy się jakieś usprawiedliwienie.

Krogulec pisze:cieszę się, że jestem ignorantem. Masz rację, nie potrafię zrozumieć dlaczego PO, SLD, PiS i ktokolwiek tam jest odpowiedzialny za całe zło...

PO to własnie ideowo multikulturalizm, korporacje i cały ten syf.

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 13:56

Adi pisze:
Krogulec pisze:]

PO to własnie ideowo multikulturalizm, korporacje i cały ten syf.

O tak, język korporacyjny jest uniwersalnym i trafia do większej rzeszy ludzi.
O tak, firmy które w głównej mierze dają Polakom pracę... Myślisz, że PO maczało palce w korporacjach :) Nie walcz ze wszystkim. Dziwne, że masz tylko czarno-biały świat. To co nie pasuje nie jest średnie, takie sobie, nie pasujące mi, błędne ale K@!##$%$!!!!!!! i zero refleksji.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 15:01

Krogulec pisze:O tak, firmy które w głównej mierze dają Polakom pracę... Myślisz, że PO maczało palce w korporacjach :)

Dają bo mali/średni rodzimi przedsiębiorcy nie mogą dawać dlatego że są zarzynani.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 26 marca 2016, 17:27

Adi, sorry, ale kopulujesz ustami.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 17:30

Ja czy pacjent który zarzuca narodowcom angielskie napisy?

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 17:51

Adi pisze:Ja czy pacjent który zarzuca narodowcom angielskie napisy?

Człowieku, nie bierz wszystkiego na noże. Wyluzuj. Dziwi mnie to, że w Polsce chodzicie z koszulkami, które nie są skierowane do innych, ale do garstki turystów ;) Ja bym dał napisy po arabsku, teraz w Europie jest ich sporo, będzie lepszy przekaz :mrgreen:
Ja bym na twoim miejscu, jechał i odcinał jeszcze bardziej niż "przeciwnicy" po gościach, którzy hajlują w waszym gronie. Trza się od takich odcinać... Ale pewnie to przez PO zamawiają tylko 5 piw i noszą ksywki w necie Jurgen88 :)

Co do Kate Perry to fajnie, by było byś clint pokazał kadr pół sekundy później. Sporo tego w sieci. Kadrów z nagrania wideo, gdzie takie gesty pokazują głowy państw lub papież Franciszek z biskupami. Odpowiednio wyłapany kadr i już można się jakoś dowartościować. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 18:13

Krogulec pisze:Człowieku, nie bierz wszystkiego na noże. Wyluzuj. Dziwi mnie to, że w Polsce chodzicie z koszulkami, które nie są skierowane do innych, ale do garstki turystów ;)

Przyczyna jest jeszcze inna, mendownia. Dress code czy angielskie napisy się tu sprawdzają.

Krogulec pisze:Ja bym na twoim miejscu, jechał i odcinał jeszcze bardziej niż "przeciwnicy" po gościach, którzy hajlują w waszym gronie. Trza się od takich odcinać...

Dlaczego? Można ich wykorzystać , są świetnymi specjalistami od np muzułmanów.

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 18:42

Adi pisze:Dlaczego? Można ich wykorzystać , są świetnymi specjalistami od np muzułmanów.

Wykorzystujesz ludzi? Czy trudno się odciąć od swoich poglądów?

dla podbudowania morale, nie ma się czego wstydzić. Wstydzą się tego, co pokazują. Brak odwagi w przyznaniu się?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 marca 2016, 18:46 przez Krogulec, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 marca 2016, 18:43

Typowy korwinista. Ma innych za NIC.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Hyde Park”