PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 18:50

Worek pisze:Typowy korwinista. Ma innych za NIC.

Tu nawet nie chodzi o poglądy, to też jest tylko sposób na usprawiedliwienie i nobilitację swojego egoizmu. Zawsze było w modzie, choć postęp "produkuje" wychuchane dzieci, których jedyną myślą przewodnia jest. JA i tylko JA.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 19:07

Krogulec pisze:Wykorzystujesz ludzi? Czy trudno się odciąć od swoich poglądów?

Poglądy nazistów w kwestii muzułmanów są przecież zbieżne.Dziś trzeba się jednoczyć wobec wspólnego wroga.

Krogulec pisze:
dla podbudowania morale, nie ma się czego wstydzić. Wstydzą się tego, co pokazują. Brak odwagi w przyznaniu się?

Obrazek

To rzymski salut, historyczne pozdrowienie ONR. Nie widzę w nim niczego niewłaściwego.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 26 marca 2016, 19:10

Ma za nic, dopóki takiemu fanatykowi dla odmiany nie uratują życia. Jak to bylo w zeszłym tygodniu w niemczech.
Korwiniści i kukizowcy to właśnie dzieci ery dobrobytu. Jak dostaną od życia po dupie to się nauczą szanować innych ludzi ... Zwłaszcza jak będą od nich zależni.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 19:12

Ja po wielu latach biedy i bezrobocia nauczyłem się być niezależny a szanuję jedynie tego kto zasługuje na mój szacunek.

Innymi słowy, do zdechłego kota mam więcej szacunku niż do wyznawcy pedofila - mordercy.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 26 marca 2016, 19:27

Adi pisze:Innymi słowy, do zdechłego kota mam więcej szacunku niż do wyznawcy pedofila - mordercy.

No ale zablysnales, no no! Szacun! Buhahahaa

-----------------------------------------------------------------------------------------

W cale się też nie dziwię, że wiele lat bezrobocia wypaczylo ci na tyle dekiel poprzez zazdrość, że dziś nie widzisz już ludzi, lecz jedynie ich przynależność, kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie. Wszak ktoś musi być winny twojej ułomności.

Takie miernoty właśnie łączy wypaczony patriotyzm lansowany przez podobne, życiowe miernoty z ONRu, łączy przynależność rasowa czy narodowosciowa. Bo co innego potraficie?
Nic... drzec pyska na ulicach jacy to zwas patrioci jedynie.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2016, 23:02 przez marcinsz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 26 marca 2016, 20:55

marcinsz pisze:W cale się też nie dziwię, że wiele lat bezrobocia wypaczylo ci na tyle dekiel poprzez zazdrość, że dziś nie widzisz już ludzi, lecz jedynie ich przynależność, kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie. Wszak ktoś musi być winny twojej ułomności.

haha, jestem ułomny bo uważam wyznawców szatana czy pedofila za upośledzonych? :0

marcinsz pisze:Takie miernoty właśnie łączy wypaczony patriotyzm lansowany przez podobne, życiowe miernoty z ONRu, łączy przynależność rasowa czy narodowosciowa. Bo co innego potraficie?

Więc swoją logiką także jesteś miernotą skoro uważasz nas za miernoty tak jak my uważamy ich.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 26 marca 2016, 22:06

Obrazek
a tutaj świętokrzyska brygada onr.

Obrazek
lemmy kilmister, przywódca ruchu narodowo radykalnego "falanga".

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 26 marca 2016, 22:27

Adi pisze:Ja po wielu latach biedy i bezrobocia nauczyłem się być niezależny a szanuję jedynie tego kto zasługuje na mój szacunek.

No to większość ludzkości nie ma szans.

Adi pisze:To rzymski salut, historyczne pozdrowienie ONR. Nie widzę w nim niczego niewłaściwego.

O tak, rzymski salut, a nie mali faszyści? Co ty w bajki wierzysz? Nie udawajcie, odwaga i prawdomówność to dobre cechy. Wiem, że strach przed policją każe udawać, ale... nic nie zmieni tego, ze to po dojściu do władzy Hitlera znak nazistów. A znając poglądy na wiele kwestii ONR to od razu widać, jak bardzo są zbieżne z ideami nazi. Nawet stroje stylizowane. Pewnie w biblioteczce też przypadkiem Mein kampf. Nienawiść do innych i poczucie wyższości łączą doskonale.

Co do napisów po angielsku, to gdyby w tym temacie sie nie nadymać to ja na przykład napisałbym tak na twoim miejscu: mi się po prostu podobają. dyskusja z takim postawieniem sprawy mija się z celem. To jak zestawiać gusta muzyczne, filmowe itp. A ty jak zawsze pełna gotowość do walki.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 26 marca 2016, 22:42

Dziwny to świat który demonizuje wysuniętą rękę a bagatelizuje wysadzenie się w metrze.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 marca 2016, 22:45

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 marca 2016, 22:47

Nie martw się Matiz, cykliści, w futrach norek z wegetariańskim kuskusem i dziadkiem w UB tak mają.

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 26 marca 2016, 23:01

Adi - oczywiście nabijam się z rzeczy oczywistej którą ty przedstawiasz publiczne jako cnotę - czyli brak szacunku dla pedofila-zabójcy. I oczywiście mieszasz moją wypowiedź dalszą nie mającą nic wspolnego z cytowanym tekstem, więc wyedytowalem tekst i czytelnie rozdzielilem wątki by kolejny "cnotliwy" ich nie pomylił.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 marca 2016, 00:02

Krogulec pisze: tak, rzymski salut, a nie mali faszyści? Co ty w bajki wierzysz?

Wiem w co wierzą ci co się nim posługują w takim stopniu  że mogę generalizować. A bajki to ty opowiadasz, bo generalnie jeśli chodzi o tę tematykę to przecież w d.. byłeś, g.. widziałeś i ch... wiesz.

Ilu znasz ONR-owców? Pewnie jednego, Gazdę z tego forum i pewnie wiesz lepiej niż Gazda co dla niego oznacza rzymski salut.

Krogulec pisze: ale... nic nie zmieni tego, ze to po dojściu do władzy Hitlera znak nazistów.

No nie zmieni, podobnie jak tego że to też znak ONR czy innych europejskich grup narodowych. Uniwersalizm.

Krogulec pisze: A znając poglądy na wiele kwestii ONR to od razu widać, jak bardzo są zbieżne z ideami nazi. Nawet stroje stylizowane. Pewnie w biblioteczce też przypadkiem Mein kampf. Nienawiść do innych i poczucie wyższości łączą doskonale.

A znając poglądy muzułmanów na wiele kwestii to od razu widać, jak bardzo są zbieżne z ideami nazi. Nienawiść do innych i poczucie wyższości łączą doskonale.

Krogulec pisze:Co do napisów po angielsku, to gdyby w tym temacie sie nie nadymać to ja na przykład napisałbym tak na twoim miejscu: mi się po prostu podobają. dyskusja z takim postawieniem sprawy mija się z celem. To jak zestawiać gusta muzyczne, filmowe itp. A ty jak zawsze pełna gotowość do walki.

Angielska kultura odzieżowa generalnie cechuje europejskie ruchy narodowe. Tyle wystarczy?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 marca 2016, 01:07

Dyskusja schodzi na parodię. Adi - ale napisz proszę, co z tego że to jest rzymski salut?
Kilmister także się obwieszał nazistowską symboliką, ale co z tego? Zapytany o powód odpowiedział - bo były efektowne! Gdyby armia Izraela miała takie mundury też by je nosił.
Obrazek
Tu nie chodzi o to co manifestuje sobie ONR, jak dla mnie to mogą sobie naszywki w stylu SS robić, zastąpić rodło swarzycą i pejsy wyhodować, koniecznie z ogolonymi głowami. Ty sobie możesz na działce postawić czwórkami maszerujacych krasnali w mundurach SA z uniesioną prawą ręką. Mam to gdzieś. Ale nie będzie tolerowane glanowanie ludzi za poglądy, za udział w demonstracjach prodemokratycznych, za jakąkolwiek wiarę, za partię i sprzeczne z twoimi poglądy. Jedni wyznają chrześcijański krzyż, inni swarzycę a inni rozdają czekoladowe monety dzieciom. W co ty wierzysz to twoja sprawa. I miej szacunek chłopie do ludzi, że ciebue bieda zahartowała to potraktuj to jako cenną lekcję, i naucz się w niej kolejny raz nie wylądować.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 marca 2016, 01:21

Cynik pisze:Dyskusja schodzi na parodię. Adi - ale napisz proszę, co z tego że to jest rzymski salut?

No schodzi na parodię. ONR ma rezygnować ze swego historycznego pozdrowienia bo przeciwnikom ONR to się kojarzy z nazistami.

Paranoja.

Cynik pisze:Ale nie będzie tolerowane glanowanie ludzi za poglądy, za udział w demonstracjach prodemokratycznych, za jakąkolwiek wiarę, za partię i sprzeczne z twoimi poglądy. Jedni wyznają chrześcijański krzyż, inni swarzycę a inni rozdają czekoladowe monety dzieciom. W co ty wierzysz to twoja sprawa.

To w takim razie odpowiedz na pytanie czy tolerujesz pałowanie i zamykanie ludzi za poglądy? Za jakąkolwiek wiarę?

No i tak jak zauważył Matiz, ktoś kto demonizuje wysuniętą rękę bo mu się źle kojarzy a bagatelizuje wysadzenie się w metrze, musi być niespełna rozumu.

Cynik pisze:I miej szacunek chłopie do ludzi,

Szacunek do ludzi uznających pedofila i mordercę za swój najwyższy wzór?

Wróć do „Hyde Park”