PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Nazgul » 04 marca 2018, 09:53

ZSRR było niezwykle rosyjsko nacjonalistyczne przed i po Chruszczowie. Był to klasyczny dziś i za cara projekt zwalczania separatyzmów poprzez agresywną rusyfikację
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister

Re: Polska młodzież naj naj naj piatriotyczna. Tylką skąd ta swasta? Temat humorystyczno-tragiczny

Postautor: Atylla » 04 marca 2018, 10:00

W Białoruskiej armi do tej pory używa się rosyjskiego. Nawet przysięge się składa po rosyjsku.

Rosja ma problem z islamem. XD Itp itd.

Putin bez problemu współpracuje z muzułmanami pokroju Kadyrowa.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 04 marca 2018, 15:38

Współpracuje z tymi którzy chcą wspólpracować, a tych nie ma za wielu.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 marca 2018, 17:31

"Na 20 mln mieszkańców stolicy już nawet 3 mln stanowią muzułmanie. Corocznie w święto Kurban Bajram ulice Moskwy zapełniają się modlącymi się muzułmanami, a podwórza spływają krwią ofiarowanych zwierząt"

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 04 marca 2018, 17:51

Cynik pisze:Współpracuje z tymi którzy chcą wspólpracować, a tych nie ma za wielu.

Raczej z tymi, którzy mu są potrzebni. Kadyrow gwarantuje trzymanie Czeczeni za mordę, a dodatkowo jego ludzi można użyć w sytuacjach specjalnych.

"Na 20 mln mieszkańców stolicy już nawet 3 mln stanowią muzułmanie. Corocznie w święto Kurban Bajram ulice Moskwy zapełniają się modlącymi się muzułmanami, a podwórza spływają krwią ofiarowanych zwierząt"

I o czym to świadczy ? Rosja nie ma problemu z muzułmanami. To nie poprawna politycznie Europa. Tam się ludzi trzyma za mordę, szczególnie muzułmanów.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 04 marca 2018, 18:01

Tam jest troszkę więcej muzułmanów niź tylko Czeczeni.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 marca 2018, 18:07

Atylla pisze:I o czym to świadczy ? Rosja nie ma problemu z muzułmanami. To nie poprawna politycznie Europa. Tam się ludzi trzyma za mordę, szczególnie
muzułmanów.

Czyżby?

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... yno8iqkP3s

Na 20 mln mieszkańców Moskwy już nawet 3 mln stanowią muzułmanie. W Rosji wszystkich mahometan jest ok. 12 procent, choć pojawiaja się szacunki mówiące o 15 procentach (w 2030 r. będzie to 19 procent). Ich liczba szybko rośnie. Rosjanka rodzi średnio 1,4 dziecka (w Moskwie 1,1), a muzułmanka 2,3. Długość życia Rosjanina to około 60 lat., znacznie poniżej europejskiej średniej. Cały czas populację muzułmanów powiększana jest emigracją z Kaukazu. Coraz częstsze są przypadki, że sami Rosjanie przechodzą na islam.

W przeciągu kilku lat muzułmanie będą stanowili połowę poborowych w rosyjskiej armii – obecnie to blisko 40 proc. żołnierzy.

Rosja musi o wiele bardziej stanowczo rozwiązywać problem z islamem.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 marca 2018, 00:03

Aha, bo problemem jest to, że ktoś JEST muzułmaninem. :D :D :D
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 marca 2018, 00:09

No ma facet kompleksy. Żadnego osobiście nie zna to pierniczy bzdury. Idź, pogadaj z muzułmanami. Nie bój się, łba Ci Adi nie urwie, ani nie zapewni ci "rozrywki" na poziomie jaki byś się spodziewał. A możesz się zdziwić.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 05 marca 2018, 10:18

No ja się bardzo zdziwiłem jak pierwszy raz rozmawiałem z muslimem. Próbował mnie on przekonać że ziemia jest płaska, a wymysł że jest okrągła to spisek syjonistów :D

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 marca 2018, 10:47

Cynik pisze:No ma facet kompleksy. Żadnego osobiście nie zna to pierniczy bzdury. Idź, pogadaj z muzułmanami. Nie bój się, łba Ci Adi nie urwie, ani nie zapewni ci "rozrywki" na poziomie jaki byś się spodziewał. A możesz się zdziwić.

No ma facet kompleksy. Żadnego osobiście nie zna to pierniczy bzdury. Idź, pogadaj z nazistami. Nie bój się, łba Ci Cynik nie urwie, ani nie zapewni ci "rozrywki" na poziomie jaki byś się spodziewał. A możesz się zdziwić

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 marca 2018, 10:50

Atylla pisze:No ja się bardzo zdziwiłem jak pierwszy raz rozmawiałem z muslimem. Próbował mnie on przekonać że ziemia jest płaska, a wymysł że jest okrągła to spisek syjonistów :D

Ja tam każdego kto wyznaje pedofila i mordercę za swój wzór osobowy uważam za skrajne dno dna nie warte splunięcia.
To nawet neonaziści już potrafią krytykować swojego idola w przeciwieństwie do wyznawców pedofila .

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 05 marca 2018, 20:30

Atylla pisze:No ja się bardzo zdziwiłem jak pierwszy raz rozmawiałem z muslimem. Próbował mnie on przekonać że ziemia jest płaska, a wymysł że jest okrągła to spisek syjonistów :D

To był przynajmniej spokojny. Świrnięte psychokatole jakiś czas temu mordowały wszystkich mówiących o heliocentrycyźmie.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 marca 2018, 20:48

Oj Adi, a na pedofilów patrzysz, słuchasz ich i jakoś nie brzydzi ciebie to....

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 marca 2018, 21:04

Cynik pisze:Oj Adi, a na pedofilów patrzysz, słuchasz ich i jakoś nie brzydzi ciebie to....

Jakich bo nie kumam?

Wróć do „Hyde Park”