PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Euro 2016

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Euro 2016

Postautor: Nazgul » 12 czerwca 2016, 21:54

Zupełnie nie rozumiem euforii po wygranej z Irlandią pół. Polacy zagrali średnio z słabym przeciwnikiem. Zachwyty milikiem i kapustka tez na wyrost. Pierwszy zmarnował dwie okazje a drugi dopuścił się razącego błędu w obronie przy rzucie różnym, oprócz początku nie było go widać. Za to super zagrali Błaszczykowski i Grosicki. lewy odcięty. Nie pozwolili mu zagrać.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Marek K.
Poseł
Poseł

Re: Euro 2016

Postautor: Marek K. » 12 czerwca 2016, 21:58

Grali przeciw betonowi. Praktycznie 11 obroncow, mowiec szczerze, jestem szczesliwy, ze ta bramke strzelili. Niemcy tez sie akurat teraz przeciw Ukrainie nie popisuja.

Lewy odciety, ok, ale za to Milik mial wiecej miejsca.

Francuzi tez sie nie popisali.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 czerwca 2016, 06:37

Nazgul pisze:Zachwyty milikiem i kapustka tez na wyrost.

Gary Lineker to pewnie idiota.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 czerwca 2016, 07:14

był świetny w 25 min. Mecz trwa 90. po tych 25 nawet nie zauważyłem (do błedu) że ktoś taki jak Kapustka jest na boisku. Błaszczykowski tyrał 80m i wystawił Milkowi 2-3 sytuacje po których powinna być bramka. + oczywiście asysta do 1:0
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 czerwca 2016, 14:27

Proszę, bez polityki i memów na tematy nie sportowe.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 13 czerwca 2016, 17:25

Spodziewałem się w drugiej połowie Zielińskiego na ten teoretyczno-tartaczny środek Irlandii. Zmysł do małej gry ma duży i może pomógłby wcisnąć drugiego, bo z czasem i Krychowiak mógł swobodnie poholować piłę pod szesnastkę (swoją drogą, co to byłby za gol!). Widać było u nas, że brakuje lewej nogi Rybusa na skrzydle - Jędrzejczyk solidny grajek i pewnie da z Niemcami i Ukrainą większy spokój z tyłu, ale wczoraj potrzebowaliśmy kogoś kto zrobi przewagę na szybkości i celnie dośrodkuje. Milik.. prawa noga do tramwaju, ale jego zachowania boiskowe naprawdę fajnie się ogląda (kombinacje, strzał). Kapustka - inny profil skrzydłowego niż Peszkin i Grosik, więcej taktu, mniej jazdy po linii. Będzie chleb z ty mąki, ale na spokojnie. Takie mecze trzeba wygrać i już (czy jest euforia nie wiem, bo festyn okołomeczowy jakiś czas temu sobie odpuściłem). O co się boję - Pazdan.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 13 czerwca 2016, 19:24

Nazgul pisze:był świetny w 25 min. Mecz trwa 90. po tych 25 nawet nie zauważyłem (do błedu) że ktoś taki jak Kapustka jest na boisku. Błaszczykowski tyrał 80m i wystawił Milkowi 2-3 sytuacje po których powinna być bramka. + oczywiście asysta do 1:0

owszem Kuba tyrał , ale i Kapustka był wyróżniającym się zawodnikiem Obrazek chyba oglądałeś inny mecz :twisted:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 czerwca 2016, 22:47

A ja mam wrażenie że oglądałem mecz z obiecujacym młodym zawodnikiem a ty ogladales mecz pt. Mamy do sprzedania kapustke ale "objawienia" idą po wyższej cenie niż "mlody obiecujący".

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 14 czerwca 2016, 12:15

Jak to, Lewy nic nie zagrał? Pokusiłbym się o stwierdzenie że wykonał lepszą robotę niż Milik. Celne podania i fajne defensywne akcje z trójką irlandczyków na karku to naprawdę nie spacer po parku. Mecz oglądało się dobrze, ale to prawda, zobaczymy w czwartek czy potrafią spiąć poślady.
A wczoraj udało mi się obejrzeć Włochy- Belgia. Do teraz nie wiem czy to Belgia była tak czerstwa (z takimi nazwiskami...), czy Włosi tak dobrzy. Raczej to pierwsze.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 czerwca 2016, 14:43

Ale bramki Włosi strzelali ładne.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 14 czerwca 2016, 15:05

Nazgul pisze:A ja mam wrażenie że oglądałem mecz z obiecujacym młodym zawodnikiem a ty ogladales mecz pt. Mamy do sprzedania kapustke ale "objawienia" idą po wyższej cenie niż "mlody obiecujący".

ja wiem co oglądałem , to ty nie masz pojęcia o czym piszesz , mataczysz jak zwykle :twisted:

piszesz

po tych 25 nawet nie zauważyłem (do błedu) że ktoś taki jak Kapustka jest na boisku

oglądałem mecz z obiecujacym młodym zawodnikiem

zdecyduj się na coś...

co do sprzedania Kapustki , nawet o tym nie pomyślałem , no ale to ty zawsze o jakimś handlu myślisz , jak nie dokumenty za 5 stów to teraz na Kapustce chcesz szmal tłuc :lol:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 czerwca 2016, 15:10

Akurat do lewego nic nie mam. Ale przyznasz że po prostu był na maksa kryty i równany z trawą.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 14 czerwca 2016, 16:32

Skoro mamy forum polityczne to się naciąłem na wypowiedź odnośnie reprezentacji:

http://sportowefakty.wp.pl/euro-2016/60 ... wiedz-uczo

"- Zwycięstwa reprezentacji wzmocnią falę brunatnego nacjonalizmu zalewającą nasz kraj. Z antypisowskiego punktu widzenia, polskim piłkarzom należy życzyć kompromitacji - powiedział wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Wojciech Krysztofiak."

Głupszego lewaka chyba ze świecą można szukać. Kto takiemu kretynowi doktora dał.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 czerwca 2016, 18:09

Wiem że może byc to dla ciebie szokiem Anubisie ale stopnie naukowych nie daje się za poglądy. Przynajmniej jeszcze nie.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 czerwca 2016, 18:47

Może być szokiem.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Hyde Park”