PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Hipokryzja..

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Hipokryzja..

Postautor: kaminiak33 » 12 sierpnia 2016, 23:44

Nazgul pisze:Czym dla Ciebie jest hipokryzja?

Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

Obrazek mnie to do tej definicji pasuje...

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Czyli jedni muszą ( bo takie jest prawo , pisane przez HIPOKRYTÓW ) pracować na drugich , przy czym ci drudzy mogą zgodnie z tym prawem pracować krócej i mieć tych pierwszych w...łaśnie tam Obrazek

to taki przykład równości mówiący o przywilejach...

co Wy na to ? macie inne przykłady ?
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Hipokryzja..

Postautor: Nazgul » 13 sierpnia 2016, 10:22

Podobno jesteś rencistą po 50 (teraz już koło 60) i na nikogo raczej nie pracujesz.Tylko Ja na Ciebie. Zaraz będziesz emerytalny i będę na Twoją ględzącą dupę pracował następne 20 lat. tak, tak... hipokryzja.. :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 13 sierpnia 2016, 12:41

Nazgul pisze:Podobno jesteś rencistą po 50 (teraz już koło 60) i na nikogo raczej nie pracujesz.Tylko Ja na Ciebie. Zaraz będziesz emerytalny i będę na Twoją ględzącą dupę pracował następne 20 lat. tak, tak... hipokryzja.. :D

Jakby cie interesowało mam 56 lat , od 86 r jestem na rencie (kalectwo tymczasowe , amputacja dwóch nóg , tak mnie lekarz w orzeczeniu napisał) Obrazek

Co do mojej hipokryzji Obrazek rzekłbym raczej że to twoja głupota Obrazek co ma renta , choroba , kalectwo do do tego (pracując płacę ubezpieczenie zdrowotne , a z niego mam rentę ) , że zdrowy człowiek idzie na emeryturę już w 55 roku życia , nie płaci składek na emeryturę , a inny człowiek pracuje na tę jego zasłużoną emeryturę...

Zaraz będziesz emerytalny i będę na Twoją ględzącą dupę pracował następne 20 lat.

uwierz mi chętnie bym się z tobą zamienił i pracował na twoją bezmyślną dupę...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 sierpnia 2016, 13:14

to, że z renty magiku masz ile 800zł? 500? składki rentowej odprowadzałeś kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Jak myślisz skąd się bierze reszta? z FUS. a wiesz skąd się biorą pieniądze w FUS? z pensji.

nie wątpię. ale ja bym nie jołczał na ten temat co Ty.

Płacę Ci w zrzutce rentę i bardzo dobrze tak powinno być. nie żal mi tych pieniędzy co miesiąc bo to moje ubezpieczenie na wypadek mojego nieszczęścia. tańszego nie będę miał.

co nie zmiania sprawy że zadadniczo masz rację - system "upustów" emerytalnych dających możliwość stania się emerytem z grubą emeryturą w wieku 35 lat itp to patologia którą zafundował nam Jaruzelski a który politycy boją się ruszyć bo to w sumie "niewielkie" pieniądze a wojna z grupami zawodowymi wielka.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 13 sierpnia 2016, 13:53

Nazgul pisze:to, że z renty magiku masz ile 800zł? 500? składki rentowej odprowadzałeś kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Jak myślisz skąd się bierze reszta? z FUS. a wiesz skąd się biorą pieniądze w FUS? z pensji.

Płacę Ci w zrzutce rentę i bardzo dobrze tak powinno być. nie żal mi tych pieniędzy co miesiąc bo to moje ubezpieczenie na wypadek mojego nieszczęścia. tańszego nie będę miał.

co nie zmiania sprawy że zadadniczo masz rację - system "upustów" emerytalnych dających możliwość stania się emerytem z grubą emeryturą w wieku 35 lat itp to patologia którą zafundował nam Jaruzelski a który politycy boją się ruszyć bo to w sumie "niewielkie" pieniądze a wojna z grupami zawodowymi wielka.

to, że z renty magiku masz ile 800zł? 500? składki rentowej odprowadzałeś kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Jak myślisz skąd się bierze reszta? z FUS. a wiesz skąd się biorą pieniądze w FUS? z pensji.

masz rację składka , rentowa jest mniejsza niż renta (inna nie może być ) , co nie zmienia faktu że są tacy , powtarzam zdrowi którzy mają prawo korzystać z emerytury 10 lat wcześniej i tylko o taką "sprawiedliwość" mnie chodzi , poco to zapisywać w konstytucji skoro to czysta hipokryzja

to patologia którą zafundował nam Jaruzelski a który politycy boją się ruszyć bo to w sumie "niewielkie" pieniądze a wojna z grupami zawodowymi wielka.

"niewielkie" Obrazek zależy dla kogo przypomnę ci że wszelkiego rodzaju przywileje kosztują podatnika 35,5 mld rocznie , przez 27 lat (bez Jaruzelskiego) wydaliśmy na nie 958.5 mld to tyle ile wynosi nasze zadłużenie..

ten szmal jest wart wojny z grupami zawodowymi , ale nie opłacalny dla rządzących (wszystkich po 89 r) , dla nich to elektorat...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 13 sierpnia 2016, 14:55

Główną cechą hipokryzji jest robienie cnót z czynów własnych, które u innych oceniamy jako wady.
Tych słów Beaty Szydło już nikt nie pamięta. Trudno uwierzyć, że pisała to zaledwie 1,5 roku temu
''Przepychając kolanem, na siłę, pod osłoną nocy projekt ustawy likwidującej polskie górnictwo, złamano konstytucję RP'' - tak, naprawdę to słowa Beaty Szydło.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 13 sierpnia 2016, 16:24

Podobno rząd Szydło teraz pracuje nad "wyciszeniem" kilku kopalni. Ich zamknięcie nazywają wyciszeniem. Dla mnie super. Wreszcie. Tylko dlaczego ujadali na poprzedników gdy tamci chcieli je "zrestrukturyzować"? Pytanie retoryczne. No i tamci się nie zdecydowali. Jeszcze Kopacz coś im dorzuciła...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 sierpnia 2016, 17:55

Nie , kaminiak praw nabytych nie odbierzesz a politycy mogą ruszyć około 1-2m l d. To te " niewielkie" pieniądze.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 15 sierpnia 2016, 18:14

Nazgul pisze:Nie , kaminiak praw nabytych nie odbierzesz a politycy mogą ruszyć około 1-2m l d. To te " niewielkie" pieniądze.

Obrazek to twoje zdanie , nie jedno już odebrali , ostatnio szmal z OFE ;)

z przywilejami wystarczy rozpisać referendum i wtedy niech lud decyduje , w końcu to on za to płaci Obrazek

a co znaczy to nie jołczał ?

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 15 sierpnia 2016, 19:06

Jojo pisze:Główną cechą hipokryzji jest robienie cnót z czynów własnych, które u innych oceniamy jako wady.

Obrazek coś w tym jest , mnie na myśl od razu przyszły partie i ich finansowanie...

Partie polityczne powinny być finansowane z budżetu państwa? http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 39234.html

dla mnie dawanie szmalu partiom tylko dlatego jak one to tłumaczą (żeby nie było korupcji) to tak jak płacenie złodziejowi żeby nas nie okradł...

może wszyscy bez wyjątku powinni dostawać szmal z budżetu w myśl tej zasady ?

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 15 sierpnia 2016, 19:11

33 nie "jołcz" ( czytaj jojcz ) i nie "wylewaj krokodylich łez".

Obejrzyj https://www.youtube.com/watch?v=dJjqGTo ... AA5349B242 ,zmien tytuł z Hipokryzja na: chamstwo, dooglądaj http://www.cda.pl/video/824140fe , dodaj do tytułu: głupota i nie kalaj sobie pióra w dyskusji z przedstawicielami takowych.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 15 sierpnia 2016, 20:48

Kaminiak33 - sprawowanie władzy, z pełnym uznaniem dla praw jednostek jest wyjątkowo trudnym i długotrwałym procesem. Prawdę powiadasz - patologie należy usuwać CO ZRESZTĄ DZIAŁO SIĘ CAŁY CZAS. Niestety dziś rządzą ludzie, którzy całkiem w dupie mają właśnie między innymi wskazane przez Ciebie punkty konstytucji, które to wprowadzają w życie choćby ustawą medialną czy o służbie cywilnej. A jedyny organ stojący im w tym na drodze TK, blukuja i podważają.

Więc z łaski swojej ZAMILCZ! jeśli Twym wyborem politycznym jest PIS.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 15 sierpnia 2016, 21:35

marcinsz pisze:
Więc z łaski swojej ZAMILCZ! jeśli Twym wyborem politycznym jest PIS.

Nie wiem skąd doszedłeś do takiego wniosku ? Obrazek

i nie licz na TK , on ma to w dupie że są równi i równiejsi...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 15 sierpnia 2016, 21:37

TK to twój obrońca, chłopie. Twój własny.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 15 sierpnia 2016, 21:49

Worek pisze:TK to twój obrońca, chłopie. Twój własny.

Ta , a co on dla mnie zrobił w tej sprawie ? nawet już nie w tej konkretnie , zmusi oszusta żeby zwrócił mi szmal ?

Wróć do „Hyde Park”