PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Hipokryzja..

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Hipokryzja..

Postautor: Nazgul » 24 sierpnia 2016, 19:59

Sporo tego było: dana dostałeś za chamstwo, bluzgi, antysemityzm, niestosowanie sie do próśb wypisywanie wielkich histerycznych haseł, pisanie postów zdaje się pod wpływem. Awatara w naszym liczniku brak.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 24 sierpnia 2016, 21:18

Kowal, taka sama manipulacja jak z "nocną zmianą". Nota bene obydwaj panowie w niej także występują. Dałeś się ukręcić gdańskiemu cwaniaczkowi podobnie jak rozpamiętujący rzekome obalenie przez Tuska rządu Okszewskiego - a był zupełnie inaczej,tylko po co dociekać, jak Kurski podał wnioski na tacy. Swoje wnioski, nie faktyczne. ,ty oglądasz film, podniecasz się uchwyconą chwilą, ze zmontowanych wypowiedzi łapiesz to co ktoś chce abyś złapał, tymczasem ktoś tu kręci lody na boku i za wszelką cenę mydli oczy takim jak ty. Z prywatnych dokumentów ktoś zmontował sobie film w taki sposób, byś ty i tobie podobni miał wrażenie że wszystko już wiecie do wystawienia opinii. Jesteś panie Kowa1 bardzo podatny na sugestie.

Ale wracając do naszej bardzo ciekawej dyskusji:

Ponoć to PIS podzielił naród na dwie części to pewnie tylko jedną z tych części wprowadza na cieńki lód i Cynik najwyraźniej to odczuwa. Ja osobiście takiego odczucia nie mam chociaż przyznam że czuje się oddzielony, ale to nie PIS oddzielał mnie od tej "lepszej" obecnie "zakodowanej" części.

W tej sytuacji w kwestii piSu i loda to Cynik może PISowi zrobić, jak najbardziej.

A gdzie ja napisalem że PiS dzieli naród? Bzdura Kowa1. Oni nie dzielą narodu, oni chcą władzy za wszelką cenę. Mają dobre pomysły (dentysta w szkole, wsparcie aeroklubów) i złe pomysły (500+ zamiast zachęt do likwidacji umów śmieciowych i zamknięcie rynku pracy dla obcokrajowców spoza UE, brak ustawy porządkującej kwestie bankowe w relacjach z konsumentami, obniżenia VATu, i podniesienia stopy wolnej) , ale budźetem ciągną nas na środek jeziora, krzycząc "będzie dobrze!" Ale dla ciebie Kowal ważniejsza balanga ludzi z redakcji porannego komentarza w TokFM udając jaka to straszna elyta się bawi. No świętowali okrągły nume programu - I CO Z TEGO. Żal ściska pośladki? To swiętuj rocznicę prezydencką, nikt ci tego nie zabroni. A tymczasm mafia PiS doi naród odwracając uwagę od swoich interesów, ciesząc się że te 30% naiwnie zatańczyjak im się zagra. I zrobi loda, dziękując za hojne dary.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 sierpnia 2016, 06:27

Cynik pisze:Kowal, taka sama manipulacja jak z "nocną zmianą". Nota bene obydwaj panowie w niej także występują.

To śmietanka elit liberalnej władzy i mediów sama wstawiała te obrazki, a może napiszesz że to fotomontaż.

Nazgul pisze:... pisanie postów zdaje się pod wpływem.

o, to jest manipulacja, insynuacja i oszustwo;
dodatkowo brak rozumienia czytanego tekstu
Nazgul pisze: Awatara w naszym liczniku brak.

a ilu Was jest Nazgul? Bo ja to jestem pojedyńczy.

Co do
Nazgul pisze:... za chamstwo, bluzgi,

popatrz a tym się upiekło

Obrazek
Obrazek

Nazgul pisze:... niestosowanie sie do próśb

jawohl herr oberModerator

Nazgul pisze:... antysemityzm

Źródła poproszę.

Zapomniałeś o trolowaniu.

Cynik pisze:A gdzie ja napisalem że PiS dzieli naród? Bzdura Kowa1. Oni nie dzielą narodu, oni chcą władzy za wszelką cenę.

A gdzie ja napisałem że Ty napisałeś?
Albo nie rozumiesz treści albo stosujesz technikę zablablablania tematu, nie jestem pewien.

Natomiast jestm pewien że 8 lat słusznej władzy i wspoieranych przez nią ( http://jagiellonski24.pl/2015/12/01/med ... a-reklamy/ ) słusznych mediów na trwałe wdrukowało ci absurdalne slogany.
Za co zostały słusznie wynagrodzone
Pałac Prezydencki, 4 czerwca 2014 r. Prezydent Bronisław Komorowski odznacza ludzi zasługujących według niego na szczególne wyróżnienie. Wśród nich jest Tomasz Lis, który otrzymuje Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa”.

???
Walka na rzecz wolności słowa w 2014 - dyć wtedy słowo było wolne to dzisiaj jest niewolone.

Cynik wszystkich teraz uświadomi z jakich pobudek powstają partie polityczne skoro nie celem zdobycia władzy?

Generalnie kto jest bezideową partią władzy i interesów zostało już dawno zweryfikowane
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2016, 08:25 przez Kowa1, łącznie zmieniany 2 razy.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 25 sierpnia 2016, 06:37

Albo nie rozumiesz treści albo stosujesz technikę zablablablania tematu, nie jestem pewien.

A gdzie ja napisalem itd,... Manipulujesz kowa1. A ja łapię ciebie za słowa.
Noi co z tgo że dostał. Gmyz miał dostać? Sakiewicz? Manipulator Kurski? Czytaj ze zrozumieniem źródła, nie komentarze
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 sierpnia 2016, 06:55

Cynik pisze:

A gdzie ja napisalem itd,... Manipulujesz kowa1. A ja łapię ciebie za słowa.

No i teraz już jestem pewien - zablablablanie.

Cynik pisze:Noi co z tgo że dostał. Gmyz miał dostać? Sakiewicz? Manipulator Kurski? Czytaj ze zrozumieniem źródła, nie komentarze

To było źródło = uzasadnienie prezydenta powodu przyznania a to że "miał dostać" to zablablablywanie.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 25 sierpnia 2016, 15:22

Kowa1 pisze:Dodam http://www.youtube.com/watch?v=7U1BqUA2Gzw

Raczej nie znasz prawdziwej twarzy ani demokracji ani przywilejów tylko zpropagandyzowane.

No to sobie popatrz jak naprawdę wyglądają przywileje w RP.

Obrazek czegoś nie rozumiem , co ma lobbowanie do przywilejów ?

i co do tego mają te zdjęcia ? ja o zupie Ty o dupie...
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 sierpnia 2016, 15:33

kaminiak33 pisze:Obrazek czegoś nie rozumiem , co ma lobbowanie do przywilejów ?

i co do tego mają te zdjęcia ? ja o zupie Ty o dupie...

Nie rozumiesz że lobbowanie służy uzyskaniu przywilejów ?
Nie rozumiesz że blski, ścisły związek z władzą ( zdjęcia ) to lobbing?

Uważam że jednak ja o zupie a Ty o dupie.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 sierpnia 2016, 15:45

jak lobing. torta krajają na przyjęciu. publicznie.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 sierpnia 2016, 15:49

Nazgul pisze:jak lobing. torta krajają na przyjęciu. publicznie.

A lobbing musi być tajny?

I nie publicznie, w telewizji nie było, i gdyby nie głupie, zadufane przydupasy nie ujżało by światła dziennego.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 sierpnia 2016, 16:47

:D hahahahaah.

Kolesie dzielą torta po wywiadzie z Tuskiem na rocznicę TOK FM

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 2.html?i=0 -tajne zdjęcia i ich tajne źródło.

a takie pytanie - a skąd wiedza, że to lobbing? :)\

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 25 sierpnia 2016, 17:11

To można wyjaśnić tylko farmakologicznie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 25 sierpnia 2016, 19:13

Kowa1 pisze:
Nie rozumiesz że lobbowanie służy uzyskaniu przywilejów ?

W takim razie podaj mi konkretny przykład z linkiem , cytatem ? głównie chodzi mi o "młodych emerytów" , nie płacenie składek emerytalnych itp.
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 sierpnia 2016, 20:56

Subtelna różnica pomiędzy byciem głupim a udawaniem głupiego polega na tym jak to oceni odbiorca.
Ponieważ lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć więc Obrazek

PS
Tak tu jak i tu - każdy sądzi po sobie. Ten to "prowadzi" "dyskusje" Obrazek

I specjalnie dla 33 - tropiciela przywilejów ( klikaj w obrazek )

Obrazek

+

Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 20:32 przez Kowa1, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 sierpnia 2016, 11:20

no i co z tego wynika?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 sierpnia 2016, 13:33

Wróć do „Hyde Park”