PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Hipokryzja..

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Hipokryzja..

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 06:57

Z miski ci TK wyjadł biedaku.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 07:06

Worek pisze:Z miski ci TK wyjadł biedaku.

Obrazek ty jak zwykle merytorycznie i na temat , tobie pewnie dokłada do michy :lol:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 10:55

Bo kompletnie nie rozumiesz kraju w którym mieszkasz. Rusz dupę z Chomątowa, najlepiej wirtualnie bo Chomątów i reszta kraju może tego nie przetrwać i ucz się. Ucz bo kompromitujesz się tutaj na maksa.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 12:51

Worek pisze:Bo kompletnie nie rozumiesz kraju w którym mieszkasz. Rusz dupę z Chomątowa, najlepiej wirtualnie bo Chomątów i reszta kraju może tego nie przetrwać i ucz się. Ucz bo kompromitujesz się tutaj na maksa.

Obrazek kto pyta podobno nie błądzi , skoro jesteś taki oblatany w prawie , konstytucji , TK , biegasz na manifestacje w obronie demokracji to możesz chyba odpowiedzieć na proste pytania które zadałem , a ty mnie wykłady o kompromitacji robisz , słucham , masz coś z sensem do powiedzenia , czy dalej będziesz zgrywał eksperta , robiąc z kogoś debila Obrazek

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 13:08

Zadaj pytanie.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 14:56

Worek pisze:Zadaj pytanie.

Odpowiedz po prostu na tego posta...

kaminiak33 pisze:
Worek pisze:TK to twój obrońca, chłopie. Twój własny.

Ta , a co on dla mnie zrobił w tej sprawie ? nawet już nie w tej konkretnie , zmusi oszusta żeby zwrócił mi szmal ?

wyjaśniam , ta sprawa to przywileje , o nich mówiliśmy , o zwrocie szmalu nie zapomnij...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 15:07

Zadaj pytanie. Potrafisz? Zaczynam mieć wątpliwości.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 15:21

Worek pisze:Zadaj pytanie. Potrafisz? Zaczynam mieć wątpliwości.

okij zadam bo widzę że masz problem z czytaniem..

1) dlaczego TK nie uzna przywilejów za nie zgodne z art 32 konstytucji ?

2) czy jest w stanie zmusić oszusta do zwrócenia szmalu , jak sąd zdecydował o jego winie ? (mam pozytywny dla mnie wyrok , tylko kasy nie mogę odzyskać)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 16:21

kaminiak33 pisze:1) dlaczego TK nie uzna przywilejów za nie zgodne z art 32 konstytucji ?

Bo są zgodne z konstytucją.

kaminiak33 pisze:2) czy jest w stanie zmusić oszusta do zwrócenia szmalu , jak sąd zdecydował o jego winie ? (mam pozytywny dla mnie wyrok , tylko kasy nie mogę odzyskać)

To idź do prawnika. TK nie jest od ganiania dłużników kaminiaka z Chomątowa.
Ja pierniczę.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 16 sierpnia 2016, 17:53

kaminiak33 pisze:
Worek pisze:TK to twój obrońca, chłopie. Twój własny.

Ta , a co on dla mnie zrobił w tej sprawie ? nawet już nie w tej konkretnie , zmusi oszusta żeby zwrócił mi szmal ?

TK to najwyższa instancja prawa a prawo jest dla maluczkich żeby czuli się pewniej i równo.
Rządzą: przewaga siły ( również siły nabywczej ) i koneksje.
Kto tego nie rozumie niech ogoli sobie jajka lub adekwatne atrybuty i aplikuje do przedszkola.

TK to kolejny element władzy jak wszystkie inne podlegający wpływom: lobbing i inne naciski przykład znanego psychologa który "zanalizował" Tymińskiego i publicznie stwierdził że jest psychicznie chory. Ostatecznie pan S. okazał się wieloletnim, zdeklarowanym pedofilem - nie trudno było wywrzeć na niego nacisk. Ostatecznie Tymiński wygrał wszystkie sprawy w sądzie ze szkalującą go 4 władzą ale było już pozamiatene na wybranie nie uwikłanego prezydenta i wygrał Wałęsa.

Jak ktoś wątpi to niech przeczyta sobie uzasadnie TK w sprawie przejęcia OFE przez ZUS. Polecam lekturę, mam gdzieś nawet nagrane, a stwierdzi, namacalnie, że żądy Tuska były komunistyczne.

Prawica, lewica, centro jeden wacek to wszystko ułuda demokracji która zrobi każdą woltę na rozkaz wpierającej jej kasy. Demonstracja siły militarnej podczas ostatniego "święta" ( demokracja świętuje osiągnięcia przewrotowca ? i to jego zasługi które nie były jego tylko je sobie sam przypisał a później splantował autora ) przypomina mi podobne przed 39.

PISowi odjebało kompletnie, kiedy pojawi się ktoś normalny u świecznika? Jest letka nadzieja w kukizie .. ale letka.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 18:04

Worek pisze:Bo są zgodne z konstytucją.

Ja pierniczę.

art 32 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Gdzie ty tą zgodność widzisz , o traktowaniu wszystkich jednakowo przez władze publiczne ?

Może od ganiania nie jest , ale od pilnowania przestrzegania prawa już tak , chyba w konstytucji nie jest tylko napisane , ze podatnik ma zap Obrazek na system płacić pensje policji , prokuratorowi , sędziemu i na końcu komornikowi dostając tylko wyrok który może oprawić se w ramki , albo wytrzeć nim dupę , jak tak to poco nam te instytucje ? w tym TK która powinna stać na straży tego prawa , które jest od tego jak przysłowiowa dupa od srania...

ps

Tak się zastanawiam , poco ty na te marsze KODu chodzisz ? Obrazek

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 16 sierpnia 2016, 18:13

kaminiak33 pisze:
Worek pisze:Bo są zgodne z konstytucją.

Ja pierniczę.

art 32 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Gdzie ty tą zgodność widzisz , o traktowaniu wszystkich jednakowo przez władze publiczne ?

Ten zapis powoduje, że jeśli złamiesz jakiś przepis to zostaniesz tak samo osądzony jak każdy obywatel tego kraju. Przywileje nie mają tutaj nic do rzeczy.

Może od ganiania nie jest , ale od pilnowania przestrzegania prawa już tak , chyba w konstytucji nie jest tylko napisane , ze podatnik ma zap Obrazek na system płacić pensje policji , prokuratorowi , sędziemu i na końcu komornikowi dostając tylko wyrok który może oprawić se w ramki , albo wytrzeć nim dupę , jak tak to poco nam te instytucje ? w tym TK która powinna stać na straży tego prawa , które jest od tego jak przysłowiowa dupa od srania...

Od pilnowania przestrzegania prawa jest policja. Kompromitujesz się dalej.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 18:13

Kowa1 pisze:
PISowi odjebało kompletnie, kiedy pojawi się ktoś normalny u świecznika? Jest letka nadzieja w kukizie .. ale letka.

Ja bez zmiany tego zasranego porządku , konstytucji , prawa , nie widzę nawet nadziei w Kukizie , zawsze znajdzie się jakiś "worek" i jego "Bo są zgodne z konstytucją."

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 sierpnia 2016, 18:33

Ten zapis powoduje, że jeśli złamiesz jakiś przepis to zostaniesz tak samo osądzony jak każdy obywatel tego kraju. Przywileje nie mają tutaj nic do rzeczy.

Czyli tylko jak złamiesz przepis , sprawiedliwość nie ma tu nic do rzeczy ?

Od pilnowania przestrzegania prawa jest policja. Kompromitujesz się dalej.

Czepiasz się słówek , ale w sumie jak nie ma czego czepić to do wszystkiego można się Obrazek

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 16 sierpnia 2016, 18:44

Przywilej emerytalny jest "dodatkiem" do pensji, najczęściej dotyczy to budżetówki (wojsko, policja, straż i inne służby) lub dziedzin jak górnictwo, kolej itp, itd.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Wróć do „Hyde Park”