PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ponad podziały

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Ponad podziały

Postautor: Kowa1 » 24 grudnia 2016, 19:28

Z okazji świąt w wigilie 24.12.2016 życzę wszystkim tego czego sobie życzą.

W dalszej części postaram się zachować równie neutralną wersje tak by nie urazić nowoprzybyłe w nasze regjony geograficzne jednostki.

Jednak same suche życzenia wydają mi się zbyt ubogie dla takiej znamienitej okazji. Załączam więc zgodnie z trendami prawdziwych europejczyków, ktorych na tym forum jest przeważająca większość, idąc za widącą w eurpejskości francją i za prpozycjami prosto z francji ( http://www.numerama.com/discussions/t/c ... s/40601/38 ) szopkę a dokładniej jej alternatywne wersje

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wesołych świąt !

PS
Niech każdy wybierze sobie najbardziej odpowiadającą wersje.
Moje typy to:
1. Cynik
2. Nazgul
3. Worek
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Ponad podziały

Postautor: Nazgul » 24 grudnia 2016, 22:16

nie ćpaj tyle. Temat do kosza o ile ktoś nie będzie zainteresowany dyskusją ;)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 25 grudnia 2016, 19:50

Nazgul pisze:nie ćpaj tyle. Temat do kosza o ile ktoś nie będzie zainteresowany dyskusją ;)

Ja do admoderatorstwa ze świątecznymi życzeniami ( i dodatkowo naginając je, te życzenia, do Ich upodobań ) a ich nadaktywniejszy przedstawiciel odpowiada mi eskalacją pomówień ( już nie chleje; a może raczej już nie tylko chleje a jeszcze dodatkowo ćpam, a może ćpię - nigdy nie robiłem to nie wiem ) i restrykcjami które wydawało mi się zostały na tym forum zgaszone. A tu okazuje się że jedynie przygaszone i jak poruszyć drażliwy wątek to buchają płomieniami jak za dawnych POprawnych czasów.

No to ja wyjaśniam. To nie żadna poprawność polityczna tylko zwykły strach. Szwecja, Francja, Niemcy ( Holandia nie ! - proszę napiszcie dlaczego Holandia nie ? ). Jak już nie dało rady doić ludzi, i ich dóbr, w miejscu ich zamieszkania ( kolonizacja ) w związku z ruchami wyzwoleńczymi, wpadły na pomysł wpuszczania ich do siebie ( na własne terytorium ) i dojenia ich w ten sposób. Tam bida z nyndzą a tu ( w europie ) cywilizaja i zarobki nieraz kilkusetkorotnie wyższe - dostaną 1/10 i tak będą w 7 niebie!

Przyjechali ( dodatkowo zapraszani ) w ilości stanowiącej istotną siłę ( tym bardziej istotną że nie mającą nic do stracenia, przypomnę u siebie na miejscu zarobki kilkustkrotnie niższe, a wszystko do zyskania! ) i jest problem natury rewolucyjnej!

No to Pamowie admodratorzy macie szansę udowodnienia własnej pozycji ( admoderacyjnej która powinna wynikać ze szczególnych zdolności i wiedzy ) tłumacząc pospolitym użytkownikom dlaczego Szwecja, Francja, Niemcy się obawiają i ulegają a Holandia Nie?
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 grudnia 2016, 20:33

Jak ci faza zejdzie to pogadamy, bo nijak bełkotania nie się skumać o oc Ci chodzi a i widzę że opisujesz swoją alternatywną rzeczywistość.

A Holandia ma 11% imigrantów co jest ponad średnią OECD i opiera na nich większość produkcji rolnej i prostego przeładunku w portach. "Przyjęła" też znaczny kontyngent kiedy "pękła" granica, Premier Rutte się bał na początku roku kolejnej fali ale ta już nie nastąpiła. obecnie problem znacznie zmalał co nie przeszkadza histeryzować dalej i opowiadać jak Orban uratował Europę :D

temat zamykam. następne napisane w tym stylu wylądują po prostu w koszu.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Hyde Park”