PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Bezczelna zwierzęca siła admoderacji czyli nowe oblicza bezrozumnej cenzury 3.

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Bezczelna zwierzęca siła admoderacji czyli nowe oblicza bezrozumnej cenzury 3.

Postautor: Kowa1 » 29 grudnia 2016, 02:28

Po raz kolejny bez jakiejkolwiek informacji nie mówiąc już o uzasanieniu został usunięty mój temat z działu Hyde paerk ( przypominam: Hyde Park = wolne wypowiedzi na dowolne tematy ).

Zgłaszam oficjalny protest do nadamoderatora Marchewy !
Wnoszę o usunięcie z moderacji/administracji jak do tej pory tajnego decydenta ( skoro miał możliwość usunięcia moich tematów - ewidentnie należał do tej uprzywilejowanej grupy ) który dopuścił się takiego złamania regulaminu forum.

Po raz kolwejny zamieszczam tekst cenzorsko wyrugowanego tematu

Kowa1 pisze:Ponieważ temat z działu Hyde Park ( Hyde Park = wolne wypowiedzi na dowolne tematy ) zaginął bez żadnego śladu ( viewtopic.php?p=274681#p274681 ) ponawiam.

Orzeł admoderacji, niejaki Nazgul, wkazał się charakterystyczną mu logiką ( sprzeczności )

Nazgul (Moderatrator) pisze:Jak ci faza zejdzie to pogadamy,
...
temat zamykam.

najpierw mnie naobrażał ( od ćpuna ) potem obrażał mnie przez nazywanie mojego tekstu bełkotaniem

Nazgul (Moderatrator) pisze:nijak bełkotania nie się skumać o oc Ci chodzi a i widzę że opisujesz swoją alternatywną rzeczywistość.

( w formie bełkotliwej i jak zwkle bez dowodu i uzasadnienia ) i na koniec zamknoł mi usta zamykając temat w dziale Hyde Park!? dodaktowo mnie zastraszając zasttosowaniem ponadnormatywnej cenzury.

Nazgul (Moderatrator) pisze:następne napisane w tym stylu wylądują po prostu w koszu.

Geniuszu erystyki

Nazgul (Moderatrator) pisze:A Holandia ma 11% imigrantów co jest ponad średnią OECD i opiera na nich większość produkcji rolnej i prostego przeładunku w portach. "Przyjęła" też znaczny kontyngent kiedy "pękła" granica, Premier Rutte się bał na początku roku kolejnej fali ale ta już nie nastąpiła. obecnie problem znacznie zmalał co nie przeszkadza histeryzować dalej i opowiadać jak Orban uratował Europę :D
Orban niczego nie ratował przyjoł wszytkich emigrantów którzy trafili na Węgry i nikogo dalej nie odsyłał.
W Holandi nie ma wojska na ulicach i ataków terorystycznych i aktów prrzemocy ze strony imigrantów przy faktycznie bardzo wysokim procencie napływowych i o to pytałem, jak to robią, omnibusie wiedzy wszelkiej.

Pod stół i szczekać a nie moderować ordynaryjny troglodyto.
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2016, 23:14 przez Kowa1, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Bezczelna zwierzęca siła admoderacji czyli nowe oblicza bezrozumnej cenzury 3.

Postautor: Marchewa » 29 grudnia 2016, 02:37

Wszystkie wnioski odrzucone. Zachowuj się grzecznie, trzymaj tematów to będziesz grzecznie traktowany. Jak nie, jest mnóstwo innych forów. Nie wiem co ci jest i jakie masz problemy ale tu ich nie rozwiążemy.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Re: Bezczelna zwierzęca siła admoderacji czyli nowe oblicza bezrozumnej cenzury 3.

Postautor: Kowa1 » 31 grudnia 2016, 22:57

Marchewa pisze:Wszystkie wnioski odrzucone. Zachowuj się grzecznie, trzymaj tematów to będziesz grzecznie traktowany.

Zwracam uwagę że trzymałem się mojego tematu bo jako użytkownik forum mam prawo do ustanawiania tematu zgodnie z nadrzędną rgulacją podforum ( Hyde Park = dowolny temat ) i jeśli ktokolwiek nie trzymał się tematu, stosując prywatne wycieczki metodą projekcji i przeniesienia ( chlanie, ćpanie ) to napewno nie ja. A tym bardziej nie miał praw cenzorskich.

Zachowuje się "grzecznie" i zgodnie tematycznie z podforami na których piszę oraz nie znajduje podstaw dla prześladowań przez decydentów forum. Zwłaszcza przesladowań łamiących reguły w sposób jednoznaczny a pozastających bez konsekwencji w sytuacji kiedy domniemane, zeby nie powiedzieć wydumane i teoretyczne, łamanie regół jakoby przeze mnie, było karane bezwzględnie i srogo - przypomnę bez zgodnego z zasadami regulaminu stopniowania autorytarne, natychmiastowe, jakoby kolektywne ( członków kolektywu nigdy nie popdawano a nawet na wnioski odmawiano podania ) wykluczenie na okres nieadekwatny do regulacji regulaminowych.

Sakramentalne: "czym Wy się różnicie" - od PiSu i od innnych oszołomów ogarniętych ideą lub interesem?

Powiem tak: te dwie idee ( choć obydwie niedobre i mi dalekie ) obecnie się równoważą i to jest to do czego dążyłem i co jest dobre. Bo jak pisał Lem ( Lem miał starczą zapaść intelektualną nadmiernej pwności siebie ale jednak w przeciwiństwie do Twaina się otrząsnoł i odszedł na poziomie - nie licząc ukrywania jego twórczości sdocjalistycznej ) w jednym ze swoich opowiadań przewrotnie, niby to przez zjawiska równowagi fizykochemicznej, dochodząc do realnych przyczyn i konkluzji: "najważniejszy jest stan róenowagi .... politycznej".

Marchewa pisze: Nie wiem co ci jest i jakie masz problemy ale tu ich nie rozwiążemy.

Jak najbardziej problemy które poruszm można "tu" rozwiązywać jak się do nich podchodzi jak do problemów a nie jak do osoby je opisującej. I konflikt który tutaj opisujesz i próbujesz zażegnać czyniąc Nazgula nietykalnym ( mam w odwłoku, w przeciwieństwie do Jego zapędów wyrugowywaniania mnie i moich wypowiedzi ) jest jego nie moim. Chlanie, bezskutecznie imputowane, dalej ćpanie, równie bezskutecznie i dodatkowo wnosząc z formy tekstu samoobciążające, to nie są moje problemy. Szanowana Marchewo zanalizuj teksty i skieruj swe działania na odpowiednie tory. Powiem kolokwialnie: nie bądź fiutem i pomóż kledze bo moim zdaniem potrzebuje.

Choć równie dobrze możesz być chwostem i walczyć o swoje Jego kosztem - wybór jest Twój.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Wróć do „Hyde Park”