PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

HALTON ARP - Big Bangu nie było

Wszystko, co przyjdzie Tobie na myśl, wolność wypowiedzi i wolność słowa – oczywiście w granicach regulaminu forum

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

HALTON ARP - Big Bangu nie było

Postautor: aspagnito » 06 października 2017, 11:15

Zapraszam do obejrzenia filmu:

Występuje tam Pan Halton Arp, czyli człowiek, który badał kwazary tuż przed i za galaktykami i przeprowadził niepodważalny dowód na to, że "przesunięcie ku czerwieni" nie może być dowodem na efekt dopplerowski w Fizyce i "ucieczkę galaktyk". To niestety niemal w jasny sposób dowodzi, że Teoria Wielkiego Wybuchu to w rzeczywistości Teoria Wielkiego Niewypału i wielkiego wybuchu najprawdopodobniej nie było.
Napisał książkę, ale w USA książka ta została zakazana i dopiero w Europie z wielkimi problemami i bez większych sukcesów udało mu się tą książkę opublikować. Problem z Haltonem Arpem to problem szerszy. Jest takie pytanie, czy czasem po wieku dominacji pewnej myśli naukowej w Fizyce nie okazuje się, że zupełnie się myliliśmy jako ludzkość, ale tak bardzo nie potrafimy się do tego przyznać, że wolimy powtarzać utarte kłamstwa, niż zwrócić się w stronę prawdy.
Dobrze, że Orzeł jest na straży.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości