PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kawały (polityczne)

Dowcipy o politykach, śmieszne sytuacje i skojarzenia. Baw się z nami i podziel się kawałami. Bardzo wolne wypowiedzi z przymróżeniem oka, jednak pamiętamy o przyzwoitości!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 czerwca 2014, 19:49

patrz patrz ... ale mu brutalnie brwi rozczochrali.... bydlaki...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 28 czerwca 2014, 06:58

I kancik w spodniach bestialsko pogięli.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 28 czerwca 2014, 15:15

Obrazek

żarty żartami, ale jakbym zobaczył taki rachunek w restauracji jak Sienkiewicz czy Sikorski to też bym dał popis elokwencji...

Prawicowy portal uwierzył, że R. Sikorski uwierzył że PiS się nagrał:)

Obrazek
Pozdrawiam,
Accepted

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 28 czerwca 2014, 19:09

...wniosek premiera Donalda Tuska o wotum zaufania dla rządu... miał głębokie podstawy... i mocne umotywowanie...

Obrazek

###

Donald Tusk postanowił wydać swoją autobiografię na miękkim, dwuwarstwowym papierze. Pomimo to się nie sprzedała.

###

Motto ministra Arłukowicza, sponsorowane przez ZUS:
- Nie męcz aptek i lekarza, sam znajdź drogę do cmentarza.

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 28 czerwca 2014, 22:10

Hornet pisze:Donald Tusk postanowił wydać swoją autobiografię na miękkim, dwuwarstwowym papierze. Pomimo to się nie sprzedała.

A nasz rozmówca proszący o anonimowość Prezes PiS nie mógł być gorszy i zapowiedział, że wyda swoje - zatytułowana seria będzie - droga moralnego zwycięzcy, w 7 tomach... Poszczególne tomy dołączane będą do kolejnych 7 numerów gazety polskiej codziennie... Niesamowita gratka dla wszystkich Patriotów...

Po czym poznać kibiców, którzy są sympatykami PiS?
Cieszą się po porażce ich zespołu w końcu po kolejnym moralnym zwycięstwie...

Błyskotliwi posłowie PiS argumentując brak wotum zaufania dla rządu podają, jako argument działalność koalicji polegającej na obniżanie cen paliwa... Niesamowita taktyka, która miała zaskoczyć Prezesa Rady Ministrów by poddał rząd do dymisji....

Motto ministra Arłukowicza, sponsorowane przez ZUS:
- Nie męcz aptek i lekarza, sam znajdź drogę do cmentarza.

dobre pewnie wszyscy pacjenci wyginęli, bo mnogość protestów społecznych jest równa zeru, ale wiadomo patrioci nie znają niuansów algebry :mrgreen:

Co do wotum zaufania to równie czytelne jest konstruktywne wotum zaufania PiS:

Obrazek

Ponoć ktoś z PR stwierdził, że prezes świetnie wygląda z tabletem...
Pozdrawiam,

Accepted

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 29 czerwca 2014, 12:12

Radosław Sikorski zawiadamia prokuraturę o "zorganizowanej grupie przestępczej"
- Doniósł na własny rząd!? :shock:

###

Modlitwa poranna polityka: - Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój wyborca...

###

Motto Jarosława Kaczyńskiego:
- Raz pod wozem, raz pod wozem.

###

Wspomnień czar, dziś rocznica..., a dalej pasuje:
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy PO, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza odrąbie!

###

- Gdy rząd szpieguje ludzi, dla których pracuje - względy bezpieczeństwa.
- Gdy ludzie szpiegują rząd, który dla nich pracuje - terroryzm.

###

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 29 czerwca 2014, 12:32

Chyba starczy już tych sucharów
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 29 czerwca 2014, 17:00

- Gdy rząd szpieguje ludzi, dla których pracuje - względy bezpieczeństwa? To wiadomo. że rząd PiS...
- Gdy ludzie szpiegują rząd, który dla nich pracuje - terroryzm?Nie to sympatycy PiS...

Modlitwa poranna polityka PiS: - Boże, pomóż mi zająć 2gie miejsce...

Radosław Sikorski zawiadamia prokuraturę o "zorganizowanej grupie przestępczej"
- Doniósł na były własny rząd!? (z lat 2005-2007)

Wspomnień czar, dziś rocznica..., a dalej pasuje:
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy PO, niech będzie pewny, że mu tę rękę odrąbie - Jarosław Kaczyński, nie daj Boże wygra... czyli 2gie miejsce przegra...
Pozdrawiam,

Accepted

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 29 czerwca 2014, 17:17

Accepted - to dział z humorem, więc wyluzuj i zacznij się zachowywać odpowiednio do działu.

Kuba - Rozluźnij poślady. Możesz liczyć jednak na pewnego moda, który z satysfakcją kasuje tu moją "twórczość".

Chłopaki, a to dla was z dedykacją od waszego wodza - Gdy rozum śpi, robi się wybory. (Donald Tusk)

Obrazek

###

- Taaatooo, aaaa jaaakieee baaajkiii oglądaaająąąą dorośli w telewizji?
- Z Donaldem synku.

###

Z Twittera Radka Sikorskiego:
- ''Dziś na posiedzeniu rządu odważyłem się skrytykować premiera. Nie powiedziałem, że jest genialny, a tylko, że jest nieprzeciętnie utalentowany.''

###

W ramach politpoprawnosci w PO zaczęto nazywać kłamstwo prawdą alternatywną.
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2014, 17:46 przez Hornet, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 czerwca 2014, 17:20

Hornet - zmień nicka na "suchar"....
to dział humor - to co wklejasz powinno być chociaż minimalnie śmieszne....
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 29 czerwca 2014, 17:43

- Coś taki przygaszony?
- Mojej żonie już drugi tydzień się śni, że się spotyka z Tuskiem.
- No i?
- Wczoraj się na nią wydarłem, by coś zrobiła z tymi snami.
- I?
- Dziś w nocy przyśnił mi się pułkownik ABW i powiedział, żebym się nie wtrącał w nie swoje sprawy.

###

Hornet - zmień nicka na "suchar"....
to dział humor - to co wklejasz powinno być chociaż minimalnie śmieszne....

Też cię kocham... :mrgreen:

###

Al-Kaida wzięła na siebie odpowiedzialność za rządy Platformy Obywatelskiej.

###

- Mamo, ja się boję, tam w ciemnościach ktoś jest!
- Nie bój się synku, to Tusk, on nic nie zrobi.

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 29 czerwca 2014, 18:07

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił dwóch pieszych na przejściu. Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy.
Sędzia sie zastanowił i odpowiada:
-myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Konto Kaczyńskiego na You Tube:
Login:Kaczyński
Hasło:IV Rzeczypospolita
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Donald Tusk po śmierci trafił do nieba i spotyka św. Piotra.On go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w dużej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny?
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegary Kaczyńskich?
-Ich zegary są w holu głównym robią za wentylatory!
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński mieli zderzenie czołowe. Z jednego rozbitego auta wysiada potłuczony Kaczyński, z drugiego Tusk z kilkoma siniakami. Kaczyński
"To cud, że żyjemy".
"No właśnie - to musi być znak, żebyśmy się wreszcie pogodzili" - dodaje Tusk.
"Tak, koniec wojny między nami" - zgadza się Kaczyński. I wyciąga piersiówkę, mówiąc:
"Napijmy się, żeby to uczcić". Tusk wziął butelkę, pociągnął kilka łyków i oddał Kaczyńskiemu.
Ten nie napił się, lecz zakręcił butelkę i schował. "No co ty?" - pyta Tusk
Kaczyński
"A ja poczekam, aż przyjedzie policja!"

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pogody dzisiaj nie będzie...
Ania źle wypowiedziała się o PiS !
----------------------------------------------------------------------------------------

W PiS witają dzień słowami:
"Niech Będzie Pochwalony Lech Kaczyński, Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica".
-----------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego Kaczyński nie lubi Małysza?
Bo on przeżył wszystkie swoje lądowania.
----------------------------------------------------------------------------------------

Co wyjdzie jak połączymy Kaczyńskiego z Tuskiem?
- Kaczor Donald.

---------------------------------------------------------------------------------------

Co by było gdyby pod Smoleńskiem zginęli obaj bracia Kaczyńscy?
Pilot zostałby pochowany na Wawelu

Wiecie czemu Kaczyński ma przyciemnione szyby?
Żeby nie było widać, że jeździ w foteliku.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jak wygląda Kaczyński w spodniach Giertycha?
- Przez rozporek.

[ Dodano: Nie 29 Cze, 2014 ]
Jedzie Ziobro samochodem i potrącił dwóch pieszych na przejściu. Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy.
Sędzia sie zastanowił i odpowiada:
-myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Konto Kaczyńskiego na You Tube:
Login:Kaczyński
Hasło:IV Rzeczypospolita

Donald Tusk po śmierci trafił do nieba i spotyka św. Piotra.On go oprowadza po niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w dużej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny?
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegary Kaczyńskich?
-Ich zegary są w holu głównym robią za wentylatory!

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński mieli zderzenie czołowe. Z jednego rozbitego auta wysiada potłuczony Kaczyński, z drugiego Tusk z kilkoma siniakami. Kaczyński
"To cud, że żyjemy".
"No właśnie - to musi być znak, żebyśmy się wreszcie pogodzili" - dodaje Tusk.
"Tak, koniec wojny między nami" - zgadza się Kaczyński. I wyciąga piersiówkę, mówiąc:
"Napijmy się, żeby to uczcić". Tusk wziął butelkę, pociągnął kilka łyków i oddał Kaczyńskiemu.
Ten nie napił się, lecz zakręcił butelkę i schował. "No co ty?" - pyta Tusk
Kaczyński
"A ja poczekam, aż przyjedzie policja!"

Pogody dzisiaj nie będzie...
Ania źle wypowiedziała się o PiS !

W PiS witają dzień słowami:
"Niech Będzie Pochwalony Lech Kaczyński, Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica".

Dlaczego Kaczyński nie lubi Małysza?
Bo on przeżył wszystkie swoje lądowania.

Co wyjdzie jak połączymy Kaczyńskiego z Tuskiem?
- Kaczor Donald.

Co by było gdyby pod Smoleńskiem zginęli obaj bracia Kaczyńscy?
Pilot zostałby pochowany na Wawelu

Wiecie czemu Kaczyński ma przyciemnione szyby?
Żeby nie było widać, że jeździ w foteliku.

Jak wygląda Kaczyński w spodniach Giertycha?
- Przez rozporek.
Pozdrawiam,

Accepted

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 29 czerwca 2014, 18:32

Nazgul pisze:Hornet - zmień nicka na "suchar"....

Powiedz to może Accepted

Jesteś dokładnie tym o czym myślisz, że ja tak o tobie myślę. :roll:

###

Klauzula sumienia obejmuje coraz więcej zawodów...

Obrazek

###

Powstał rządowy program badania moczu przypadkowych rencistów i emerytów, podobno szukają śladów nadziei lub optymizmu.

###

- Poproszę jakieś antydepresanty.
- Recepta jest?
- A legitymacja partyjna PO nie wystarczy?!

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 czerwca 2014, 18:51

zgadza. się moje ostatnie posty są równie śmieszne jak Twoje żarty...

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 29 czerwca 2014, 19:14

Hornet pisze:
Nazgul pisze:Hornet - zmień nicka na "suchar"....

Powiedz to może Accepted

Jesteś dokładnie tym o czym myślisz, że ja tak o tobie myślę. :roll:

###

oj tam oj tam, jak jedziemy starymi sucharami to nie zachowuj się jak obrażona matrona:)

Co powiedział prezydent Kaczyński do Busha podczas wizyty w czerwcu?
Go to Hel.

Koszmarny obiad prezesa PIS:
Ziobetka po Cymańsku w sosie Kurskim.

Obrazek

Kaczyński odwiedza przedszkole, w którym pyta Jasia:
- Jasiu znasz bajkę o czerwonym kapturku?
- Znam! - odpowiada Jaś.
- To kto zjadł kapturka?
- Wilk - odpowiada chłopiec, po chwili dodaje - ale znając Pana pewnie powie pan, że Tusk!

Jedzie Kaczyński J z kierowca przez wieś , no bo kampania i nagle z gospodarstwa wybiega świnia i prosto pod samochód. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderza ją i zabija.
Kaczyński mówi do kierowcy: idź do gospodarza i załatw jak trzeba , bo
znowu będzie , że PIS ucieka i nie potrafi niczego załatwić i jeszcze uciekł z miejsca wypadku. No i kierowca poszedł
Mija jedna godzina , potem następna i następna i wreszcie wraca pijany jak bela z butelką wódki w ręku.
Kaczyński pyta , co tak długo , co to ma znaczyć!!!!!!!!
No bo jak wszedłem do gospodarstwa to się przedstawiłem i powiedziałem,
że jestem Kierowcą Kaczyńskiego i właśnie zabiłem świnię ........, więc dali obiad , poczęstowali wódką i jeszcze flaszkę na drogę dali

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2014, 19:46 przez Accepted, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,

Accepted

Wróć do „Humor”