PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ucho Prezesa

Dowcipy o politykach, śmieszne sytuacje i skojarzenia. Baw się z nami i podziel się kawałami. Bardzo wolne wypowiedzi z przymróżeniem oka, jednak pamiętamy o przyzwoitości!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Ucho Prezesa

Postautor: Worek » 09 stycznia 2017, 17:47

Nieźle się ubawiłem. Globus mnie rozwalił.

"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Re: Ucho Prezesa

Postautor: Bilu1939 » 09 stycznia 2017, 18:53

Jako, że nie umieściłeś w dziale Humor, gdzie o gustach nie debatujemy to korzystam z okazji i oznajmiam: pierwszy odcinek padaka, drugi dobrze wróży, coś tam się chłopaki orientują (jest wszechwładna pani Basia, są gierki;) ale Kurę to sobie inaczej wyobrażałem (z Jarem są na "ty" i te rozmowy też urealnione wydaje mnie się wyglądałyby ciekawiej, jako że postać i rozmówca wdzięczny. Strachliwy, trzęsący się aktor, którego nazwiska nie znam, średnio mi tu pasuje:). Czekałem na Ucho od paru dni, jak obejrzałem w pociągu - to trochę się zawiodłem.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 stycznia 2017, 19:29

włąsnie przerzućmy jednak do humoru
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 stycznia 2017, 20:49

zmieniłem zdanie. chłopaki ewidentnie mają zamiar zrobić coś więcej niż kabaret - to raczej ironiczna i okraszone czarnym humorem (ta symbolika!) próba wyjaśnienia metod działania JK.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 09 stycznia 2017, 23:00

Odgrzewany kotlet

W 2008r. pisze: W Polsacie we wrześniu rusza nowy serial animowany "Saloon gier".Właścicielami podziemnego salonu gier są bliźniacy Bracia K., którzy do złudzenia przypominają braci Kaczyńskich. Salon przejęli od bohaterów poprzedniej serii "Saloonu Gier”, którą w 2005 r. pokazywała TVP, czyli Olka (przypominającego byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego) i Leszka (byłego premiera Leszka Millera).

Jedyne co niepokojące to to że półtorej roku po inicjacji serialu z 2008r. ubył jeden Kaczyński.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 stycznia 2017, 00:59

Worek pisze:Nieźle się ubawiłem. Globus mnie rozwalił.

Obejrzałem pierwszą część ....i muszę stwierdzić że ...miałkie to jest ..i raczej mówiąc konkretnie GŁUPIE .

Jarosław Kaczyński to dziś MĄŻ STANU . W Europie nie ma polityków tej klasy ...... no może Orban . Ale dalej same miernoty. Merklową trzyma niemiecka finansjera bo ona sama jest dnem ....zerem kompletnym.

I to by był tyle w temacie ......
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 stycznia 2017, 01:18

loooool.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 10 stycznia 2017, 07:06

No jaki przedmiot takie dowcipy. A czego oczekiwałeś po TAKIM mężu stanu. (Stan to rodzaj męski. Mąż stanu??? )
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 stycznia 2017, 07:24

PiSkorz pisze:Obejrzałem pierwszą część ....i muszę stwierdzić że ...miałkie to jest ..i raczej mówiąc konkretnie GŁUPIE .

Jarosław Kaczyński to dziś MĄŻ STANU . W Europie nie ma polityków tej klasy ...... no może Orban . Ale dalej same miernoty. Merklową trzyma niemiecka finansjera bo ona sama jest dnem ....zerem kompletnym.

Napisał notoryczny kłamca.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 stycznia 2017, 07:35

Kowa1 pisze:Jedyne co niepokojące to to że półtorej roku po inicjacji serialu z 2008r. ubył jeden Kaczyński.

Pamiętamy jeszcze "ląduj dziadu".

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 11 stycznia 2017, 10:39

Worek pisze:
Kowa1 pisze:Jedyne co niepokojące to to że półtorej roku po inicjacji serialu z 2008r. ubył jeden Kaczyński.

Pamiętamy jeszcze "ląduj dziadu".

Marchewa (Administrator) pisze:Źródła [s]wykresów[/s] poproszę,

sorry ale strona forum nie realizuje kodów przekreślenia/wykreślenia
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 23 marca 2017, 22:16

Heh, często średniawo im wychodziło, ale 2 ostatnie odcinki wymiatają (szczególnie ostatni) ;D .

https://www.youtube.com/watch?v=xhwjOJYxoGg

https://www.youtube.com/watch?v=mz9lIvI9Qkg

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 25 marca 2017, 23:05

Dobrze wychodziło. Musisz wejść w kontekt i postać. Jedyna osoba która ma prawo być zadowolona to sam Prezes i pani Basia ale otoczenie pokazano jako kompletnych baranów. I to przyprawionych na ostro.
Ma być łącznie 12 odcinków, zostały jeszcze 4.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 03 kwietnia 2017, 13:38

Heh, byłem ciekaw czy w końcu przyjdzie do prezesa najważniejsza postać i w końcu jest :D

https://www.youtube.com/watch?v=6ZKG41IsJL0

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 kwietnia 2017, 09:10

Poseł Kaczyński pokazał sztuczkę ! pstryknął palcem i premier rządu jak grzeczna suczka na komendę do pana:
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Wróć do „Humor”