PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

linki PAŃSTWOWE

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

linki PAŃSTWOWE

Postautor: Łukasz Naczas » 18 sierpnia 2004, 08:33

W tym temacie wpisujemy linki PAŃSTWOWE (instytucje, organy itp.)
:!: Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej strony. Wszelkie informacje i dobra "widoczność" sprawiają, że Sejm nie musi się wstydzić własnej www!

:arrow: Jak uważacie ?

http://www.sejm.gov.pl
Ostatnio zmieniony 03 października 2004, 23:59 przez Łukasz Naczas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cactus
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: cactus » 19 sierpnia 2004, 10:09

Co by nie mówić jedna ze stron rządowych i musi być zrobiona bardzo profesjonalnie, bo inaczej to wstyd... patronuje nią grupa bardzo dobrych informatyków, którzy znają się na rzeczy.
Jednym słowem to nie strona to Portal poświęcony Sprawom Sejmu...

P.S.
Bardzo dobre zabezpieczenia... jak na wszystkich rządowych stronach!
Obrazek

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 16 września 2004, 18:15

Z merytorycznego punktu widzenia może i nie ma co zarzucać stronie sejmowej, ale wizualnie znów mi się nie podoba. Jest zrobiona poprawnie, ale wydaje mi się że powinna być ciekawsza.

Awatar użytkownika
dudekryn
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: dudekryn » 01 października 2004, 13:52

Jak dla mnie to grafika tez zbyt uboga, ale chyba utorzy postawili na szybkie wczytywanmie sie strony a nie na "fajerwerki", spodobala mi sie mozliwosc ogladania obrad online
cactus'SS pisze:Jak wszystkie rzadowe strony

Nie wiem czy widziales, ale jakis pol roku temu hakerzy opanowali strone miasta Warszawy
Bo matura i chęć szczera wkrótce dadzą fotel premiera...

Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”