PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

GRY POLITYCZNE

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

sejmpo2005
Stażysta
Stażysta
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sejmpo2005 » 17 sierpnia 2012, 12:14

Dobrze, że jest ten wątek, bo wiem, jak reklamy umieszczone w złym miejscu ludzi wkurzają. Jak ktoś będzie zainteresowany to tu zajrzy.

"Sejm po 2005" to może kiepska nazwa dla gry PBF, ale wydaje mi się, że może być ciekawa. 2005 rok był przełomowy dla polskiej sceny politycznej, chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego. W tej grze można wcielić się w rolę posła wybranego do sejmu 25 września 2005 roku (oczywiście nie któregoś konkretnego, ale w postać graną przez siebie). Czy powstanie PO-PiS? Jak będzie układała się współpraca z nowym prezydentem? Samoobrona i LPR mają szansę przetrwać? Uchwalilibyście inne ustawy, niż te, które przyjął ówczesny sejm? Mam nadzieję, że rozgrywka nie skończy się na 2007 roku.

Zależy mi na maksymalnym realizmie, toteż proponuję grę jedynie partiami, które wówczas były reprezentowane w sejmie. Jako Administrator (Mistrz Gry) obiecuję rzetelne prowadzenie pasjonującej rozgrywki.

https://sejmpo2205.fora.pl/
[tak, 2205, choć chodzi o 2005 rok]

sejmpo2005
Stażysta
Stażysta
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sejmpo2005 » 19 sierpnia 2012, 06:00

Zmiana nazwy na "Wirtualny Sejm". W sumie można było tak od razu.

Sejm2011
Stażysta
Stażysta
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2012, 20:33
Lokalizacja: PL

Postautor: Sejm2011 » 23 listopada 2012, 20:40

Zapraszam wszystkich do gry politycznej :https://sejm2011.fora.pl/

Wszystko zaczyna sie w 2011 roku, kiedy wybory wygrywa Platforma Obywatelska. Donald Tusk postanawia wycofać się z polityki (mówi, że chciał doprowadzić PO do zwycięstwa), Jarosław Kaczyński również ma dosyć polityki. Grzegorz Napieralski podaje się do dymisji po słabym wyniku wyborczym.

Zapraszam wszysktkich do gry. Na pewno nie będzie nudno ! TY TEŻ MOŻESZ ZOSTAĆ PREMIEREM :D !

Mattan
Stażysta
Stażysta
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2007, 21:34
Lokalizacja: Zamość

Postautor: Mattan » 01 kwietnia 2014, 12:13

Reformator to gra polityczna osadzona w realiach współczesnych, będąca symulacją rządzenia. Gracze wcielają się w stworzone przez siebie postacie, zmagając się na scenie politycznej o poparcie wyborców, przez różnego rodzaju posunięcia. Dołącz do jednej z partii politycznych, wygraj wybory, zostań posłem, premierem, prezydentem. Debatuj nad ustawami, dyskutuj z konkurentami - zapisz się w historii wirtualnego państwa polskiego jako reformator.

http://rfrpg.webd.pl/

Dalewin
Stażysta
Stażysta
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2014, 17:19
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Dalewin » 08 lipca 2014, 17:21

Cześć!

Projekt miał być niszowy dla 10-15 osób, a już mamy 40 prawie graczy, ale im więcej tym lepiej! :)

Obrazek
Czy kiedyś byłeś tak sfrustrowany polityką, że powiedziałeś "ja bym zrobił to lepiej?

Pewnie każdy z nas tak kiedyś miał. Kilka lat temu, społeczność internetowa postanowiła wyładować swoje emocje w nietuzinkowy sposób. Zaczęły powstawać gry polityczne oparte na forum dyskusyjnym w których wcielano się w rolę "wymarzonego polityka", czyli tworząc awatar którym gracz sterując, wpływał na politykę wirtualnej Polski.

Gier tego typu po sukcesie Politycznego RPG było dużo. Wola "walki politycznej" w wirtualnym świecie była duża.

Wirtualna RP to projekt "restartu" gry Rzeczpospolita2015. Jedynej poza PolitycznymRPG która przetrwała rok IRL i 6 lat w świecie wirtualnym. Czerpiąc z najlepszych doświadczeń każdej z politycznych PBFów, tworzymy Wirtualną RP.

Rozgrywka stała się bardziej rozbudowana. Specjalny portal to szansa dla polityków-blogerów, nowoczesnej elity politycznej korzystającej z serwisów społecznościowych, dla polityków którzy uwielbiają siedzieć w przepisach ustaw i tworzyć nowe. Spektrum jest bardzo szerokie a wszystko to, by w momencie kryzysu pokazać nową twarz.

Wirtualna RP rozpoczyna się w Lipcu 2014 roku, czyli dosłownie teraz. Kryzys Taśmowy jest wyjściowym punktem dla toku rozgrywki a to jak potoczą się losy Polski zależy Tylko od Was!

Wejdź już dziś na www.wirtualnarp.pl i zajrzyj na główne miejsce gry czyli www.forum.wirtualnarp.pl


Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość