PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polityka

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Aleks Polak
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 18
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Polityka

Postautor: Aleks Polak » 03 lipca 2007, 08:30

W ostatnim czasie powstała cała masa gier politycznych typu RPG. Jednak wiele z nich, po krótkim czasie upadało, głównie z powodu braku graczy. Na szczęście e-Polityka, polityczna gra forumowa, o nazwie podobnej do nazwy tego serwisu, jest grą bardzo popularną. Mamy ponad 120 zarejestrowanych graczy. Jesteśmy druga największą grą tego typu w Polsce. Jednak w zeszłym roku, ze względu na brak game masterów, gra przestała sprawnie funkcjonować. Ale od tego czasu wybrany został nowy GM, a gra po restarcie zaczyna się już w tym miesiącu. Dlatego nie czekaj, zarejestruj się na www.polityka.yoyo.pl !

Chcesz zostać politykiem? Może dziennikarzem? Lub tez chcesz zostać Mistrzem Gry i zdecydować kto jest ojcem dziecka Anety K.?

Nie czekaj, wejdź na www.polityka.yoyo.pl i zdecyduj kim chcesz być .. powalcz razem z kolegami z partii o zwycięstwo i zostań premierem bądź ministrem! Jeśli się nie uda bądź aktywnym opozycjonistą!

Zgłaszaj ustawy, debatuj, głosuj .. komentuj wydarzenia z kraju i ze świata .. pokaż że potrafisz rządzić lepiej od obecnych i przeszłych rządzących .. los Twojej Ojczyzny jest w Twoich rękach

http://www.polityka.yoyo.pl

Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość