PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ekaton.tv

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Ekaton
Radny gminny
Radny gminny

Ekaton.tv

Postautor: Ekaton » 01 maja 2013, 16:50

Ekaton.tv to nowy blog Emila "Ekatona" Peteckiego. Znajdziesz na nim artykuły poświęcone nie tylko tematyce politycznej i ekonomicznej, ale także o kulturze i sztuce. Wkrótce pojawią się również pierwsze recenzje filmów i książek. Blog jest kontynuacją kilku poprzednich, które tworzyłem od 2008 roku.

Serdecznie zapraszam - http://ekaton.tv

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 01 maja 2013, 17:05

Najbardziej mnie sygnety zaciekawiły :wink:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Ekaton
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ekaton » 01 maja 2013, 17:22

Lolek00 pisze:Najbardziej mnie sygnety zaciekawiły :wink:

Będzie więcej artykułów o tym jak się ubierać. To dopiero pierwszy artykuł z cyklu :wink:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 01 maja 2013, 17:27

Ja myślę że określenie "jak się ubierać" może wyglądać bardzo różnie. Ty to postrzegasz tak "klasycznie" - ale teraz jest pluralizm.

Błyskotki u typów - raczej sygnetami się nie odznaczają w dzisiejszych czasach :wink: (chyba że takimi z czachą - chociaż to też już wyszło...)
Vivat et res publica et qui, illam regit

Ekaton
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ekaton » 01 maja 2013, 17:30

Lolek00 pisze:Ja myślę że określenie "jak się ubierać" może wyglądać bardzo różnie. Ty to postrzegasz tak "klasycznie" - ale teraz jest pluralizm.

Każdy z nas ma swój własny gust i będzie inaczej się ubierać. Ja prezentuję tylko swoje zdanie na ten temat. :wink:

Lasttexan
Stażysta
Stażysta

Postautor: Lasttexan » 09 maja 2013, 13:11

Świetny blog. Staram się regularnie go czytywać

Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”