PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Owsiak i polska medycyna

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 12 stycznia 2015, 18:34

a moze on jest ukrytą opcją PO? Prawie mu uwierzyłem ze jest proPiS.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 12 stycznia 2015, 19:05

notkin pisze:Nazgul wkleił jakieś landrynkowe fotosy. Bez jaj, to było nawet poniżej jego poziomu.
- właściwie post bila powyżej zamknął rozmowę, więc teraz można się poprzerzucać obrazkami.

maszyny dla dzieciaków w szpitalach to oczywiście bardzo dobra rzecz. aczkolwiek mam internet, w każdym momencie mogę poprzeć dowolną sprawę robiąc przelew bankowy. bez słabych koncertów. bez drogich imprez z publiczne pieniądze. bez fundowania hipisom festiwalu. bez nadymania ego pana owsiaka. mogę popierać cel akcji, ale metody i skutki uboczne delikatnie mnie odstraszają i chętnie poparłbym inicjatywę, która też zbiera na sprzęt medyczny, bez całego szumu w około.

pieprzenie, że jak nie lubię owsiaka i nie wspieram wośp, to powinienem podpisać oświadczenie, że nie chcę korzystać z maszyn kupionych przez orkiestrę to jest argumentacja na poziomie nastoletniego libertarianina, który nie chce płacić podatków na wały przeciwpowodziowe bo mieszka daleko od rzeki.

dziękuję.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 12 stycznia 2015, 19:15

Clint Eastwood pisze:...mam internet, w każdym momencie mogę poprzeć dowolną sprawę robiąc przelew bankowy. bez słabych koncertów. bez drogich imprez z publiczne pieniądze. bez fundowania hipisom festiwalu. bez nadymania ego pana owsiaka. mogę popierać cel akcji, ale metody i skutki uboczne delikatnie mnie odstraszają i chętnie poparłbym inicjatywę, która też zbiera na sprzęt medyczny, bez całego szumu w około....

dziękuję.

I robisz to? Wpłacasz parę złotych przez internet nie oglądając festynu? Czy Polacy, którzy lubią medialne wydarzenia, krzyczeć światu, że sa tacy wspaniałomyślni, wpłacaliby te same kwoty przez internet lub pocztą? Nie odpowiadaj.

Proszę :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 stycznia 2015, 19:30

maszyny dla dzieciaków w szpitalach to oczywiście bardzo dobra rzecz. aczkolwiek mam internet, w każdym momencie mogę poprzeć dowolną sprawę robiąc przelew bankowy. bez słabych koncertów. bez drogich imprez z publiczne pieniądze. bez fundowania hipisom festiwalu. bez nadymania ego pana owsiaka. mogę popierać cel akcji, ale metody i skutki uboczne delikatnie mnie odstraszają i chętnie poparłbym inicjatywę, która też zbiera na sprzęt medyczny, bez całego szumu w około.
kłopot w tym, że to ten cały szajs czyli uczestniczenie osobiste a więc wywoływanie emocji napędza cały ten kram. zbiórką w necie Owsiak nie zebrał by 1/10 tego co zbiera.

ale rozumiem, mam podobne podejście do religii.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 12 stycznia 2015, 19:48

pawiu, nazgulu,
ależ ja nie mam nic przeciwko wośp. niech sobie zbiera jakimi metodami chce, choćby z pompą, jeżeli to przynosi skutki. krzyżyk im na drogę.

jedni wrzucą dwa złote na wośp, drudzy odpalą cząstkę wypłaty na jakąś inną akcję; trzeci uznają, że skoro płacą podatki, to nie muszą się już w nic angażować, a jeszcze inni nie pomogą w ogóle - bo sami mają kłopoty.

każdy ma prawo określać własne kryteria wobec akcji, które wspiera. ja swoje uwagi wyartykułowałem powyżej.

a tu nagle wchodzę do netu i okazuje się, że jestem bucem, bo jak co roku nie zostałem oznakowany naklejką z serduszkiem.

w polsce widać nawet dobroczynność można doprowadzić do absurdu :lol:

wybacz pawiu, ale ja ci sprawozdań finansowych składał nie będę :lol:

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 12 stycznia 2015, 20:30

Clint Eastwood pisze:wybacz pawiu, ale ja ci sprawozdań finansowych składał nie będę
Nie mam czego wybaczać. Wcale tego nie oczekiwałem. Nawiązałem do pierwszej osoby, w której podałeś swój przykład. Pytanie było retoryczne.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 stycznia 2015, 23:57

To nie jest linia PiSu, tylko Ultraprawicowych publicystów i czasopism popierana w tle przez PiS i pozostałe prawicowe frakcje. Oficjalnie poprzeć nie może, nioficjaknie z samego faktu iź kiedyś gdzieś tam Owsiak poparł coś co robiło PO zrobiło z niego wroga publicznego nr 1. Tylko że jak dotąd prezesi stacji pozwalali - za wyjątkiem 2006 r aby finał WOŚP gościł na antenie tvp2. To jest oczywiscie tylko pretekst, ale te wyliczenia i komentarze są zbieźne więc jest to skoordynowana akcja z wytycznymi ale mocno nieprecyzyjnymi zarzutami na pograniczu absurdu i bujnej wyobraźni. Na szczeście Owsiak się nie poddaje. I wątpię aby Warzęcha z Terlikowskim zrobili lepszą imprezę gdyby dostali taki czas antenowy. Jak sami to twierdzili w programie T.Lisa. Wątpie teź by przkazali więcej środków.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 stycznia 2015, 01:16

Clint -serio ktoś Cię tak nazywa? żartujesz... tak tylko twierdzą hejterzy :)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 13 stycznia 2015, 10:40

Niech mi ktoś powie, że to nie była prowokacja :D
Szkoda, że Owsiak się dał sprowokować.

Obrazek
"Today's gonna be a good day :)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 13 stycznia 2015, 12:35

Optymista pisze:Niech mi ktoś powie, że to nie była prowokacja :D
Szkoda, że Owsiak się dał sprowokować.

Obrazek

Tutaj nie jest ważne czy to jest prowokacja czy nie jest . Chodzi o wielkie pieniądze z których Owsiak nie chce się rozliczyć .

Przepisy prawa biorą w obronę dziennikarza TV Republika . Fundacja Helsińska opublikowała oświadczenie w którym potępia Owsiaka . Jeśli będzie złożony pozew do sądu to Owsiak przegra .

Zasada jest taka że miejsce gbura jest wśród gburów a nie na świeczniku .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 stycznia 2015, 12:41

Piskorz pisze:Chodzi o wielkie pieniądze z których Owsiak nie chce się rozliczyć .

Przecież rozlicza. O czym ty piszesz?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 13 stycznia 2015, 14:30

Worek pisze:
Piskorz pisze:Chodzi o wielkie pieniądze z których Owsiak nie chce się rozliczyć .

Przecież rozlicza. O czym ty piszesz?

Widocznie się nie rozlicza skoro nie chce ujawnić przepływu pieniędzy między do spółek -córek . Rozliczanie się w cyklu półtorarocznym jest też mocno dyskusyjne .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 13 stycznia 2015, 14:37

To jest ten niezrównoważony emocjonalnie koleś z młodzieżówki PiSuarowej który biegał po sopockim molo przebrany za fiuta?
Co do rozliczeń to z tego co pamiętam Caritas z niczego się nie rozlicza. Tam to dopiero czarni mogą się wykazać.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 stycznia 2015, 14:41

Piskorz pisze:Widocznie się nie rozlicza skoro nie chce ujawnić przepływu pieniędzy między do spółek -córek .

A co ma piernik do wiatraka? Rozliczanie a ujawnianie to dwie różne i odmienne sprawy.
Piskorz pisze:Rozliczanie się w cyklu półtorarocznym jest też mocno dyskusyjne .

Poważnie? Poproszę o podstawę prawną.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 stycznia 2015, 14:43

Rozlicza się jak każda fundacja. to nie ważne, ile by rozliczeń do skarbówki, ministerstw itp Owsiak nie złożył to i tak pisowe kataryny powiedzą, że się nie rozliczył (bo wezmą jak Matka Kurka 1 rozliczenia a resztę danych oleje). wsadzi wszystko na stornę www. i tak mu powiedzą, że nie wszystko.

wiadomo przecież, że jeśli ktoś przez 4 lata potrafi tak łgać o smoleńsku to i z takim pikusiem jak Owsiak mu wyjdzie...

Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”