PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Patriotyczne, Narodowe, Religijne Tatuaże

Strony internetowe związane z polityką i politykami

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

DarekM
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Patriotyczne, Narodowe, Religijne Tatuaże

Postautor: DarekM » 07 grudnia 2014, 11:52

Witam, jeśli ktoś z Was szuka wzoru na tatuaż to zapraszam do galerii prawie 400 dziar o podłożu patriotycznym, narodowym, powstańczym: Patriotyczne Tatuaże.

Obrazek
Obrazek

Tatuaże podzielone są na działy: Tatuaże Religijne, Tatuaże Powstanie Warszawskie, Tatuaże Polska Walcząca, Tatuaże Narodowe i kilka innych.

Jeśli macie tatuaż o podobnej tematyce i chcecie abym go umieścił na stronie to piszcie na fejsie: https://www.facebook.com/prawicowyinternet

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 07 grudnia 2014, 12:59

Na ile jeszcze sposobów można sprofanować polskość? Jak sobie młoda dama walnie na biuście powstańczą kotwicę to po to by powstańcom serce urosło?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 19:44

Obawiam się że powstańcze kotwicy na biustach występują jedynie w Twoich fantazjach.

A i jak zwykle tutaj zapewne już nie widzicie profanacji:

https://www.google.pl/search?q=jewish+t ... 80&bih=923

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2014, 19:54

:lol:

Brawo Adi za naprawdę świetny komentarz.

Obrazek

moim zdaniem takie tatuaże są lepsze niż inne bo przynajmniej coś znaczą. a to czy człowiek rozumie co nosi, to już inna sprawa.
ogólnie tatuaże typu Polska Walcząca to zwykłe dowartościowanie siebie ...ot moda jak każda inna, która rozmienia ten symbol na drobne. ale lepiej niż z popularną w tych środowiskach swastyką.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2014, 19:59 przez Nazgul, łącznie zmieniany 1 raz.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 19:58

Tak właściwie patriotyczny tatuaż na skórze Nazgula to bym odebrał własnie jako profanację, no chyba że niepolski.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2014, 20:00

na tyłku mam "łapcie co wypadnie naziole" czcionką hakzenhausem.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 20:03

Oto do czego prowadzi fanatyczny antypatriotyzm i obsesja na punkcie wyimaginowanych nazistów.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2014, 20:44

aha bycie naziolem=patriota wg. Ciebie. God dammed, son!

ja taaam nie wiem co to jest patriotyzm wg. Ciebie. w w końcu raz na rok nie demoluję swojej stolicy :)

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 21:11

Nazgul pisze:aha bycie naziolem=patriota wg. Ciebie. God dammed, son!

Sam sobie wymyśłiłeś tezę jak zwykle, ale myślę że nawet taki polski narodowy socjalista byłby 10 razy większym patriotą niż Ty, gdybyś był Polakiem. Bo nie wierzę że jesteś.

Nazgul pisze:ja taaam nie wiem co to jest patriotyzm wg. Ciebie. w w końcu raz na rok nie demoluję swojej stolicy :)

Myślę że mało kogo interesuje czy sobie demolujesz Jerozolimę czy nie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2014, 21:13

Sam sobie wymyśłiłeś tezę jak zwykle
nie jak zwykle. Tylko jak Ty. lubisz swój styl? :mrgreen:

patriotą niż Ty, gdybyś był Polakiem. Bo nie wierzę że jesteś.
a kogo obchodzi to w co wierzą naziole? na pewno nie Polaków. my nie wychwalamy wodza obcego narodu i kata naszego.

Myślę że mało kogo interesuje czy sobie demolujesz Jerozolimę czy nie.
hahaahah;

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 22:57

Nazgul pisze:a kogo obchodzi to w co wierzą naziole?

Nikogo bo naziści w Polsce generalnie nie istnieją.

Nazgul pisze: my nie wychwalamy wodza obcego narodu i kata naszego.

Stąd wasza niechęć do np Dmowskiego.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2014, 23:02

Nikogo bo naziści w Polsce generalnie nie istnieją.
za to istnieją grupy rekonstytucyjne. jedni hailują, drudzy mają utworzy o tytule "Wódz" oraz SS w nazwie i graja na koncertach org. przez znanych patriotów ONR a trzeci kolesie MW podpalą sobie swastykę.... :
tak dla jaj.

Stąd Twoja niechęć do Dmowskiego.
Przykro mi ale nie dostąpiłem zaszczytu przynależenia do Narodu Żydowskiego. - taka parafraza pewnego Powstańca 44 roku... Ale jako dobry chrześcijanin podzielę się z tobą moim koszernym schabowym.

Niestety co bym nie zrobił to należę do tego samego Narodu co ty i te twoje naziole, no cóż, to jak rodzina - się nie wybiera...

a najbardziej zabawne - że mi się te PW nawet podobają. nic z łęgo w tym nie widzę.

ale zdecydujcie się tam - czy wam staje pyta na myśl o Adolfie czy jednak kochacie Polskę.
czy ważniejsze są mokre sny o mordowaniu Żydów i Lewaków czy może jednak lepsze będzie budowanie tego kraju a nie demolowanie go...

bo niestety jedno z drugim jest sprzeczne.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 grudnia 2014, 23:35

Nazgul pisze:drudzy mają utworzy o tytule "Wódz" oraz SS w nazwie

Ooo, Którzy to tacy?

Mówię, obsesję masz.

Nazgul pisze: trzeci kolesie MW podpalą sobie swastykę.... :
tak dla jaj.

Nie zgadzają się z narodowym socjalizmem to swastykę podpalą, jak tęczę.

Nazgul pisze:Niestety co bym nie zrobił to należę do tego samego Narodu co ty i te twoje naziole, no cóż, to jak rodzina - się nie wybiera...

Przekonujesz mnie czy siebie?

Nazgul pisze:ale zdecydujcie się tam - czy wam staje pyta na myśl o Adolfie czy jednak kochacie Polskę.
czy ważniejsze są mokre sny o mordowaniu Żydów i Lewaków czy może jednak lepsze będzie budowanie tego kraju a nie demolowanie go...
bo niestety jedno z drugim jest sprzeczne.

Oczywiście że demolowanie antypolskich symboli nie jest sprzeczne z patriotyzmem, analogicznie jak patriotyzmem było demolowanie symboli poprzedniego reżimu.

Wróć do „Linki i ciekawostki polityczne”