PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Homoseksualizm, a adopcja dzieci

Wszelkie nurty, wizje, poglądy - wszystko co wiąże się ze światopoglądem. Twój sposób na życie - głębsze rozmowy !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 09 kwietnia 2014, 22:18

Zawsze komuś się coś nie będzie podobać u kogoś innego, ale dewianci wzbudzający powszechne obrzydzenie połączone z agresją powinno po prostu swoje dewiacje ukrywać a nie na siłę eksponować, bo w ten sposób wzbudzają jeszcze większą agresję.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 kwietnia 2014, 23:07

pojęcie "dewianci" i "zniesmaczenie" jest czysto subiektywne. jak wykazały wszystkie 3 posty po moim. w końcu obie te nazwy były przypisane do kobiet w spodniach, facetów ubranych slipy na plaży itp.

a jak ktoś ma kuku to go nosi jak Adiego. bo przecież to nie jego wina, że jest agresywny :D

dziękuje za wykazanie.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 10 kwietnia 2014, 06:48

Anubis pisze:Nie rozumiesz chyba istoty problemu.

Och, no pewnie że nie rozumiem. Nie przeszkadzają mi, więc nie rozumiem :razz:
Anubis pisze:Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem, że nie wychodzą z tym na ulice. To co ludzie robią u siebie w domu, to jest ich sprawa, bo nikt nie ma prawa im niczego zabraniać, pod warunkiem, że nie robią nikomu krzywdy. Na ulicy jednak taka para powinna się zachowywać normalnie, bo inaczej to narusza wolność innych.

Bardzo współczuję miejsca zamieszkania. Musi być ciężko, omijać gżących się pedałów w parkach czy nachalnie liżących pod Twoją klatką. Jakoś tak jednak wyszło, że nigdy i nigdzie poza Polską nie widziałem na tyle odważnej gejowskiej pary, by w ogóle szła obok siebie. Widocznie mieszkasz gdzieś indziej.
"Ja tam nie mam nic do homo, chyba że wychodzą na ulicę" - tyle razy już to słyszałem. Ktoś tego gdzieś naucza?
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 kwietnia 2014, 08:38

Wolnościowcy w dziuple kopani.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 10 kwietnia 2014, 09:20

pojęcie "dewianci" i "zniesmaczenie" jest czysto subiektywne. jak wykazały wszystkie 3 posty po moim. w końcu obie te nazwy były przypisane do kobiet w spodniach, facetów ubranych slipy na plaży itp.

Generalnie publiczny park nie jest do obściskiwania się ludzi.

w końcu obie te nazwy były przypisane do kobiet w spodniach, facetów ubranych slipy na plaży itp.

Wolnościowcy w dziuple kopani.

Nikomu nie odmawiam prawa do zachowań jakich chcę, ale też chcę aby społeczeństwo mogło na wszystko odpowiednio reagować.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 kwietnia 2014, 11:54

No bo zasady ma określać społeczeństwo a nie państwo.

A nie że jedno powszechnie wzbudzające agresję i obrzydzenie zboczenie ma być oki i mieć specjalne prawa bo tak sobie ustalili rządzący pod wpływem lobby a drugie ma być karane.

Jak kogoś kręci nacieranie się fekaliami, to nie wychodzi z tym na ulicę bo zna reakcję ludzi, zostawia to w domu. Jak ktoś lubi łazić bez majtek, to nie chodzi tak po ulicy, szuka wyznaczonych terenów i wszystko ok. Jak 50 letni pan lubi stukać dwie 18-nastki to nie robi parad z tego powodu.

Pedryle tego nie rozumieją a potem się dziwią że ktoś ich znowu pobił.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 kwietnia 2014, 14:05

Adi pisze:A nie że jedno powszechnie wzbudzające agresję i obrzydzenie zboczenie ma być oki i mieć specjalne prawa bo tak sobie ustalili rządzący pod wpływem lobby a drugie ma być karane.

Jakie specjalne? Takie samo jak twoje, to nie specjalne. Wolnościowcu.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 kwietnia 2014, 14:34

Takie same jak moje to mają od dawna, więc w czym problem?

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 10 kwietnia 2014, 14:41

Adi pisze:Takie same jak moje to mają od dawna, więc w czym problem?

Socjalizm usilnie próbuje pokonać problemy które sam stwarza.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 10 kwietnia 2014, 19:59

MatiZ pisze:
Anubis pisze:Nie rozumiesz chyba istoty problemu.

Och, no pewnie że nie rozumiem. Nie przeszkadzają mi, więc nie rozumiem :razz:
Anubis pisze:Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem, że nie wychodzą z tym na ulice. To co ludzie robią u siebie w domu, to jest ich sprawa, bo nikt nie ma prawa im niczego zabraniać, pod warunkiem, że nie robią nikomu krzywdy. Na ulicy jednak taka para powinna się zachowywać normalnie, bo inaczej to narusza wolność innych.

Bardzo współczuję miejsca zamieszkania. Musi być ciężko, omijać gżących się pedałów w parkach czy nachalnie liżących pod Twoją klatką. Jakoś tak jednak wyszło, że nigdy i nigdzie poza Polską nie widziałem na tyle odważnej gejowskiej pary, by w ogóle szła obok siebie. Widocznie mieszkasz gdzieś indziej.
"Ja tam nie mam nic do homo, chyba że wychodzą na ulicę" - tyle razy już to słyszałem. Ktoś tego gdzieś naucza?

W największych miastach już się zdarzają. A to się będzie nasilać.
I nie przeinaczaj cytatu, wyraźnie napisałem "wychodzą Z TYM na ulicę" co zmienia postać rzeczy. Chodzi tylko o to, że w miejscu publicznym mają się zachowywać normalnie, żeby nie robić zgorszenia. Wtedy jest rozsądny kompromis miedzy ogółem społeczeństwa a marginesem homosiów. A nie tak, że przez całkowitą wolność homosiów reszta społeczeństwa musi być zmuszona znosić ich zachowanie.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Re: Homoseksualizm, a adopcja dzieci

Postautor: mateuszjkl » 03 stycznia 2017, 20:15

http://www.totylkoteoria.pl/2016/08/mit ... lizmu.html

Drobne podsumowanie na temat mitów homoseksualizmu z perspektywy nauki, nie ideologii.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 stycznia 2017, 20:46

Kompletnie bzdurne wnioski i założenia. Np:

"Oczywiście to, że homoseksualiści mają nieco inne mózgi od heteroseksualistów nie jest żadnym kryterium w klasyfikacji chorób. W ten sposób mężczyzn w odniesieniu do kobiet można by uznać za chorych i vice versa."

Cechy niewłaściwie dla danej płci to własnie zaburzenia np ginekomastia u faceta czy zbyt duży poziom hormonów żeńskich.

"Dewiacja seksualna, czyli inaczej parafilia seksualna to stan, w którym dotknięta nim osoba stymuluje się seksualnie w taki sposób, że medycznie lub społecznie krzywdzi siebie bądź innych. "

Nie wiem skąd wzięli że dewiacja musi koniecznie krzywdzić innych. Koprofilia czy gerontofilia nie krzywdzą.

Dalej mi się nie chce, generalnie w każdym podpunkcie jakaś manipulacja.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 03 stycznia 2017, 22:11

Rozumiem, ze jestes renomowanym ekspertem w tej dziedzinie?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 03 stycznia 2017, 23:32

Adi pisze:"Oczywiście to, że homoseksualiści mają nieco inne mózgi od heteroseksualistów nie jest żadnym kryterium w klasyfikacji chorób. W ten sposób mężczyzn w odniesieniu do kobiet można by uznać za chorych i vice versa."

Cechy niewłaściwie dla danej płci to własnie zaburzenia np ginekomastia u faceta czy zbyt duży poziom hormonów żeńskich.

Nikt nie mówi o cechach niewłaściwych dla danej płci a o pewnych niewielkich różnicach, które nie mają podłoża do mówienia o jakiejkolwiek chorobie.

"Dewiacja seksualna, czyli inaczej parafilia seksualna to stan, w którym dotknięta nim osoba stymuluje się seksualnie w taki sposób, że medycznie lub społecznie krzywdzi siebie bądź innych. "

Nie wiem skąd wzięli że dewiacja musi koniecznie krzywdzić innych. Koprofilia czy gerontofilia nie krzywdzą.

innych lub siebie, społecznie lub medycznie. Więc nie tylko "innych". Kwestia interpretacji zjawiska na o wiele bardziej złożonym poletku niż ci się wydaje. Nie wszystko prosto da się sklasyfikować.

Marek K. pisze:

Rozumiem, ze jestes renomowanym ekspertem w tej dziedzinie?

Renomowanym ekspertem od ideologii.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 stycznia 2017, 00:42

mateuszjkl pisze:
Nikt nie mówi o cechach niewłaściwych dla danej płci a o pewnych niewielkich różnicach, które nie mają podłoża do mówienia o jakiejkolwiek chorobie.

Te własnie niewielkie różnice to cechy mózgu niewłaściwe dla danej płci, zupełnie jak piersi u mężczyzny.

mateuszjkl pisze:innych lub siebie, społecznie lub medycznie. Więc nie tylko "innych". Kwestia interpretacji zjawiska na o wiele bardziej złożonym poletku niż ci się wydaje. Nie wszystko prosto da się sklasyfikować.

No więc wytłumacz jakim to cudem para koprofilska która naciera się fekaliami we własnym łożku krzywdzi innych lub siebie społecznie społecznie lub medycznie ale 2 facetów wkładających sobie w odbyty to już nie.

Dwa, w definicji dewiacji element krzywdzenia jest niekonieczny.

mateuszjkl pisze:Renomowanym ekspertem od ideologii.

Bo medyczne klasyfikacje to często kwestia ideologii/poglądów.

Weźmy np osobowość dyssocjalną, oficjalnie zaburzenie psychiczne ale wg bardzo wielu psychiatrów po prostu lepsze przystosowanie do otaczającego świata.

Wróć do „Ideologie i subkultury”