PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Homoseksualizm, a adopcja dzieci

Wszelkie nurty, wizje, poglądy - wszystko co wiąże się ze światopoglądem. Twój sposób na życie - głębsze rozmowy !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 kwietnia 2014, 18:19

Malory pisze:Nie mówiąc że to posrana logika nawet jak na jaskiniowca, maczo. Na chłopski rozum- to geje czy lesbijki powodują spadek potencjalnych wolnych partnerek?

To nie logika to zwykła natura.

Malory pisze:W jaki sposób piersi zagrażałoby Twojemu życiu lub zdrowiu?

No własnie, więc uważasz że piersi u faceta i broda u kobiety to nie wada tylko cecha?
W takim razie koryguje się cechy, nie wady?:)

Malory pisze:Raczej wpisana w niepewność swojej męskości i strach o nią.

O to taki sam wyssany z palca wniosek jak z tymi kryptopedrylami.

Malory pisze:
A nie mylisz męskości z patriarchalnymi stereotypami?

Nie, nie mylę, to wam w rurkach się wszystko pomyliło.

Malory pisze:To akurat twoja subiektywna opinia.

Akurat nie, popytaj koleżanki(o ile jakieś masz)

Malory pisze:Zabawne bo ponoć w Japonii powstał cały gatunek anime i mangi dedykowany dla płci żeńskiej oparty właśnie o męski homoseksualizm.

Z tego co wiem to tam jest wszystko dla wszystkich a jakoś nie wydaje mi się żeby przeciętną kobietę rajcowało oglądanie animowanych pedryli.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 07 kwietnia 2014, 19:04

A wg których, ty wyciągasz swoje wnioski?

No właśnie są statystyki które takie coś opisują.

Zresztą sam się natknąłem na lesbijki.

Więc przeciętnemu facetowi sperma do łba uderzyła.

Zaiste ciekawy wniosek.

Nie mówiąc że to posrana logika nawet jak na jaskiniowca, maczo.
Ty, koleś, miałeś kiedyś jakąś dupę ?
W jaki sposób piersi zagrażałoby Twojemu życiu lub zdrowiu?

Byłyby ciężkie i obciążały mocno kręgosłup.

Raczej wpisana w niepewność swojej męskości i strach o nią.

Na czym opierasz swój wniosek ?

Co do lesbijek to kwestia zaspermionych mózgów facetów i ich skrajny kalizm po prostu.

Więc się zapytam, kto z was mógł by się kochać z dwiema dupami ?
A kto z dupeczką i facetem ?

Dwa obiady są bardziej syte od jednego.

Ale nie ma zbytnio przesłanek za tym żeby mieli tak powiedzieć więc o czym w ogóle gadamy?

No 100 lat temu gejów kastrowali a dzisiaj mówią że to nie zboczenie. Więc wszystko jest możliwe.

To akurat twoja subiektywna opinia.

Nie jest w niej osamotniony.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 07 kwietnia 2014, 20:11

To nie logika to zwykła natura.

A homoseksualizm to już nie natura? :lol:

W takim razie koryguje się cechy, nie wady?:)

A nie? Czym jest połowa zabiegów medycyny estetycznej jeśli nie fanaberią?

O to taki sam wyssany z palca wniosek jak z tymi kryptopedrylami.

Nie. To dość proste. Osoba pewna swej męskości nie musi się usprawiedliwiać, czyż nie?

Nie, nie mylę, to wam w rurkach się wszystko pomyliło.

Rurki to akurat sztandarowy atrybut wyznawców KNP zraz obok włosów w kucyk.

Akurat nie, popytaj koleżanki(o ile jakieś masz)

No. Jedna jest fanką erotycznych kreskówek z udziałem gejów.

Ty, koleś, miałeś kiedyś jakąś dupę ?

Wolę określenie "dziewczynę". I tak, owszem, kilka.

Byłyby ciężkie i obciążały mocno kręgosłup.

Ou, ciekawe więc czy w takim razie duże piersi powinno się leczyć w przypadku kobiet.

Na czym opierasz swój wniosek ?

Bo jeśli bym był pewny swojej męskości nie musiałbym sobie odhaczać tego co musi spełniać "prawdziwy mężczyzna".

Więc się zapytam, kto z was mógł by się kochać z dwiema dupami ?

Co ma trójkąt do lesbijek?

Dwa obiady są bardziej syte od jednego.

Ciekawe przyrównywanie człowieka do posiłku.

Nie jest w niej osamotniony.

Co nie czyni jej ani trochę mniej subiektywną.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 07 kwietnia 2014, 20:39

A homoseksualizm to już nie natura? :lol:

Złamanie otwarte to też natura, ale przyjemny widok to nie jest.

A nie? Czym jest połowa zabiegów medycyny estetycznej jeśli nie fanaberią?

Co jest wadą a co zaletą to zależy od punktu widzenia.

Nie. To dość proste. Osoba pewna swej męskości nie musi się usprawiedliwiać, czyż nie?

Ale to ty stawiasz tezę że obrzydzenie pedałami to budowanie swojej męskości hahaha.

Lubisz chłopców ?

Wolę określenie "dziewczynę". I tak, owszem, kilka.

Wole to są jaja w rosole.

Ou, ciekawe więc czy w takim razie duże piersi powinno się leczyć w przypadku kobiet.

Kobiety średnio pracują mniej o kilka godzin dziennie, mają bardziej elastyczne kości i mniej ważą. Chociaż są wyjątki i jak najbardziej jest wiele kobiet które przez za duże mają problemy z kręgosłupem.

Bo jeśli bym był pewny swojej męskości nie musiałbym sobie odhaczać tego co musi spełniać "prawdziwy mężczyzna".

Ale tutaj nikt nie mówi co trzeba odhaczać sobie.

Co ma trójkąt do lesbijek?

No to że zbliżenia seksualne dwóch kobiet są częste. Zarówno wśród 90% kobiet jak i mężczyzn hetero są akceptowalne i ciekawe.

Ciekawe przyrównywanie człowieka do posiłku.

Jak się ma pustą głowę to tak można pomyśleć.

Co nie czyni jej ani trochę mniej subiektywną.

Jeżeli masz kolegów to popytaj.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 kwietnia 2014, 22:27

Malory pisze:A homoseksualizm to już nie natura? :lol:

No pewnie że natura. Podobnie jak bliźnięta syjamscy czy ludzie z zespołem downa.

Malory pisze:A nie? Czym jest połowa zabiegów medycyny estetycznej jeśli nie fanaberią?

No to wychodzi że bredzisz bo np piersi u mężczyzny to się ginekomastia nazywa i jest uznawane za zaburzenie, które się leczy.

Malory pisze:Nie. To dość proste. Osoba pewna swej męskości nie musi się usprawiedliwiać, czyż nie?

Tutaj alogiczny bełkot.

Malory pisze:Rurki to akurat sztandarowy atrybut wyznawców KNP zraz obok włosów w kucyk.

Nie wiem, nie znam. Natomiast nie uwierzę że nie nosisz rurek.

Malory pisze:

To że 100 proc twoich koleżanek(jedna) lubi oglądać animowanych pedryli, ma małe przełożenie na ogólną rzeczywistość.

Malory pisze:Wolę określenie "dziewczynę". I tak, owszem, kilka.

Nikt ci w to nie uwierzy

Malory pisze:Bo jeśli bym był pewny swojej męskości

Czyli nawet ty nie jesteś jej pewny.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 08 kwietnia 2014, 00:46

Malory pisze:
Nie potrafię zrozumieć w gejach jednego , czego oni się zachowują jak geje ?
Czy orientacja seksualna wpływa na płciowość , na tyle żeby chłop nagle zaczynał ubierać damskie ciuszki ?

LoL! Ty znasz chociaż jakiś gejów? Ok każdy zna. Ale wiesz że ktoś kogo znasz jest gejem?

W takim razie, transwestyci tez mają cechę, nie wadę i nie trzeba nic korygować.To samo tyczy się kobiet z brodą i facetów z piersiami.

W jaki sposób piersi zagrażałoby Twojemu życiu lub zdrowiu?

Pogarda dla bycia ciotą jest wpisana w męskość

Raczej wpisana w niepewność swojej męskości i strach o nią.

Nie, to naturalny strach przed osobnikiem, którego dziwne zachowanie może stanowic zagrożenie dla normalnego funkcjonowania populacji. Jest mężczyzna i kobieta, którzy mają swoje cechy i określony sposób zachowania, "ciota" ma raczje zaburzenia psychiczne, które powodują zaburzenia tożsamości płciowej.

Malory pisze:
Dlaczego lesbijski nie wzbudzają takiej agresji , obrzydzenia , a spotyka się je rzadziej niż gejów ?
Nie wiem , pewno problem leży gdzieś tam w kulturze...W Islamie taką parę by zabito.

Cóż w islamie by zabito za boczek opity cydrem. Co do lesbijek to kwestia zaspermionych mózgów facetów i ich skrajny kalizm po prostu.

Zachowanie lesbijek nie odbiega raczej od zachowań naturalnych kobiet - one potrafią się obściskiwać i całować na powitanie, co u mężczyzn normalne nie jest.

Malory pisze:Zabawne bo ponoć w Japonii powstał cały gatunek anime i mangi dedykowany dla płci żeńskiej oparty właśnie o męski homoseksualizm.

Współcześni Japończycy żyją chyba w zbyt wielkim ścisku i za dużo pracują to im później odbija i tworzą te dziwne mangi.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 08 kwietnia 2014, 19:36

No można tak samo powiedzieć że penis i piersi u transwestyty to mniej więcej jak wiedza ekonomiczna i poglądy KNP razem. Normalnie razem nie występuje. Ale natura i tu potrafi odwalić numer.

Adi naucz się - nawet to co Ty klasyfikujesz osobiście jako wady - to są cechy.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 08 kwietnia 2014, 20:17

I znów ta chorobliwa fascynacja niektórych tym, kto z kim chodzi do łóżka. Niezdrowe, ale podobno się leczy.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 09 kwietnia 2014, 11:13

Cynik pisze:Adi naucz się - nawet to co Ty klasyfikujesz osobiście jako wady - to są cechy.

Gimnakomastia(piersi u mężczyzny) cechą a nie wadą?
To leczy się cechy?
To może zespól Downa to też cecha?

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2014 ]
MatiZ pisze:I znów ta chorobliwa fascynacja niektórych tym, kto z kim chodzi do łóżka. Niezdrowe, ale podobno się leczy.

Wiadomo: koprofilia, homoseksualizm zdrowe, nie leczyć.

Wiedza nt ludzkich zachowań niezdrowa , leczyć.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 09 kwietnia 2014, 13:06

Jeśli kogoś kręci koprofilia czy homoseksualizm i dzieli się tymi zachowaniami z innymi pełnoletnimi, którzy się na to dobrowolnie godzą, to nie wiem w czym niby problem tak naprawdę. Dla Ciebie to może i obrzydliwe, ale zapewniam Cię że takie jak i dużo gorsze "zabawy" towarzyszą człowiekowi odkąd wypączkował z żebra Ewy czy coś tam.
"Wiedza nt ludzkich zachowań"? Zachowaj takie frazesy dla innych, przecież wiadomo że guzik Cię obchodzi co kryje się za zachowaniem gejów, po prostu wkurzasz się, że ktoś nie żyje tak jak Ty sobie to wymyśliłeś albo Ciebie wychowano, i tyle. Jesteś hetero? To powinieneś się cieszyć, im więcej gejów, tym mniejsza konkurencja, a poza tym jeśli jesteś pewny swojej orientacji, co Cię obchodzi cudza? To trochę jak zapryszczony nastoletni kuc w koszulce Iron Maiden, który na siłę chce przekonać ludzi przy wódce, że heavy metal jest lepszy niż techno czy hip-hop. Twoja muza, Twoja sprawa, tak samo jak orientacja.
Sam nie potrafię zrozumieć jak facetowi może podobać się drugi facet i można przedkładać wyliniałego basiora nad ponętnego żeńskiego kociaka, ale nie wiem też, jak można lubić szczawiową i wątróbkę. Obrzydza mnie widok dwóch mężczyzn in flagranti, ale to nie znaczy że nagle zacznę gardłować jak to niszczą społeczeństwo, zacznę ich opluwać czy inne tego typu bzdury. Leczyć, do czego też nawiązałeś, powinno się tych którzy polują na nieletnich lub zmuszają do homoseksualnego seksu, ale reszta? Niech sobie żyją, nawet ci z piórami w dupach którzy może kiedyś w końcu dojdą do wniosku, że ich działania mają skutek odwrotny względem postrzegania gejów.
Summa summarum, żyj i daj żyć innym. Takie jest moje zdanie na tę wywołującą ból dupy, dosłownie i w przenośni, kwestię :grin:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 09 kwietnia 2014, 13:54

MatiZ pisze:
"Wiedza nt ludzkich zachowań"? Zachowaj takie frazesy dla innych, przecież wiadomo że guzik Cię obchodzi co kryje się za zachowaniem gejów, po prostu wkurzasz się, że ktoś nie żyje tak jak Ty sobie to wymyśliłeś albo Ciebie wychowano, i tyle. Jesteś hetero? To powinieneś się cieszyć, im więcej gejów, tym mniejsza konkurencja, a poza tym jeśli jesteś pewny swojej orientacji, co Cię obchodzi cudza?

Otóż mylisz się. Mnie np kręcą kurewki-galerianki a tak mnie nie wychowano. Tyle że ja
nie robię parad z tego powodu i nie chce "edukować" innych że galerianki to jest to.
A jeśli ktoś będzie sobie uważał że facet którego kręcą galerianki jest pusty czy niemoralny, jego sprawa. Nie zamierzam też edukować obowiązkowo dzieci że chodzenie na galerianki jest fajne.

No i wiesz co, nie zauważam żadnej "nietolerancji" jakoś.

MatiZ pisze:To trochę jak zapryszczony nastoletni kuc w koszulce Iron Maiden, który na siłę chce przekonać ludzi przy wódce, że heavy metal jest lepszy niż techno czy hip-hop. Twoja muza, Twoja sprawa, tak samo jak orientacja.

Sam nie potrafię zrozumieć jak facetowi może podobać się drugi facet i można przedkładać wyliniałego basiora nad ponętnego żeńskiego kociaka, ale nie wiem też, jak można lubić szczawiową i wątróbkę. Obrzydza mnie widok dwóch mężczyzn in flagranti, ale to nie znaczy że nagle zacznę gardłować jak to niszczą społeczeństwo, zacznę ich opluwać czy inne tego typu bzdury. Leczyć, do czego też nawiązałeś, powinno się tych którzy polują na nieletnich lub zmuszają do homoseksualnego seksu, ale reszta? Niech sobie żyją, nawet ci z piórami w dupach którzy może kiedyś w końcu dojdą do wniosku, że ich działania mają skutek odwrotny względem postrzegania gejów.
Summa summarum, żyj i daj żyć innym. Takie jest moje zdanie na tę wywołującą ból dupy, dosłownie i w przenośni, kwestię :grin:

Ale mnie nie obchodzą koprofile czy pedryle dopóki nie robią parad i nie wpływają na prawo karne czy obowiązkową "edukację". Dlatego nikt się nie czepia koprofili a pedryli już tak.

Bo w myśl lewackich bzdur dlaczego taki koprofil ma mieć prawo demonstrowania swojej "seksualności" mniejsze od pedryla? jedno i drugie wzbudza odrazę i nie robi nikomu krzywdy, więc?

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 09 kwietnia 2014, 18:10

MatiZ pisze:Jeśli kogoś kręci koprofilia czy homoseksualizm i dzieli się tymi zachowaniami z innymi pełnoletnimi, którzy się na to dobrowolnie godzą, to nie wiem w czym niby problem tak naprawdę. Dla Ciebie to może i obrzydliwe, ale zapewniam Cię że takie jak i dużo gorsze "zabawy" towarzyszą człowiekowi odkąd wypączkował z żebra Ewy czy coś tam.
"Wiedza nt ludzkich zachowań"? Zachowaj takie frazesy dla innych, przecież wiadomo że guzik Cię obchodzi co kryje się za zachowaniem gejów, po prostu wkurzasz się, że ktoś nie żyje tak jak Ty sobie to wymyśliłeś albo Ciebie wychowano, i tyle. Jesteś hetero? To powinieneś się cieszyć, im więcej gejów, tym mniejsza konkurencja, a poza tym jeśli jesteś pewny swojej orientacji, co Cię obchodzi cudza? To trochę jak zapryszczony nastoletni kuc w koszulce Iron Maiden, który na siłę chce przekonać ludzi przy wódce, że heavy metal jest lepszy niż techno czy hip-hop. Twoja muza, Twoja sprawa, tak samo jak orientacja.

Nie rozumiesz chyba istoty problemu. Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem, że nie wychodzą z tym na ulice. To co ludzie robią u siebie w domu, to jest ich sprawa, bo nikt nie ma prawa im niczego zabraniać, pod warunkiem, że nie robią nikomu krzywdy. Na ulicy jednak taka para powinna się zachowywać normalnie, bo inaczej to narusza wolność innych.

Najprościej mozna by porównać parę homo do nudystów. Nikt nie broni im biegać z gołą dupą po domu, ani w wyznaczonych strefach jak np. plaże nudystów. Ale nie mogą chodzić tak po ulicy, bo to już narusza wolność tych, którzy sobie tego nie życzą, a zmuszeni sa ich oglądać. I tak samo powinno być z parami homo, wtedy będzie wszystko ok.
I jeszcze jedno - powinna być możliwość leczenia homoseksualistów, jeżeli nie chcą nimi być, a nie im tego zabraniać.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 kwietnia 2014, 19:20

Nie rozumiesz chyba istoty problemu. Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem, że nie wychodzą z tym na ulice.
a oburza cie widok obmacującej się parki na ławce?
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 09 kwietnia 2014, 20:51

Normalna para trzymająca się za ręce, przytulająca się, może być obciskująca jak nie przekracza granic dobrego smaku jest ok. Oczywiście to się tyczy pary normalnej, a nie homo.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 09 kwietnia 2014, 21:52

Nazgul pisze:
Nie rozumiesz chyba istoty problemu. Ja tam nie mam nic do homoseksualistów, pod warunkiem, że nie wychodzą z tym na ulice.
a oburza cie widok obmacującej się parki na ławce?

To zależy. Jak bym szedł z małym dzieckiem w miejscu publicznym to napewno zbyt wyuzdane obciskiwanie się obojaga ludzi nawet hetero mnie zniesmacza.

Wróć do „Ideologie i subkultury”