PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Wszelkie nurty, wizje, poglądy - wszystko co wiąże się ze światopoglądem. Twój sposób na życie - głębsze rozmowy !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: mateuszjkl » 25 listopada 2012, 09:42

Nurtuje mnie jedna myśl , dotyczące Feministek i całego towarzystwa LGTB .

Dlaczego nie ma w nich krzty liberalizmu? Przecież to on daje wolność i swobodę jednostki.
A ich rozwiązania są kolejnymi ograniczeniami. Naprawdę wystarczy poczytać co one piszą.
To już nie jest równouprawnienie a chęć wytępienia mężczyzn.
Byłem na jednym forum feministek/LGTB . No normalnie aż się we mnie zagotowało co tam zacząłem czytać. To jest nienormalne. Te grupy nie chcą równouprawnienia. W feministkach widzę tyle złości, aż krzyczą ŚWIAT BEZ FACETÓW. Ich ideologia oparta jest na nienawiści do facetów :mad: .

Czy tylko ja nie widziałem liberalnej feministki i liberała w towarzystwie LGTB ?
Już nawet ateiści są w większości liberałami (nie chcę strzelać , ale duży odsetek bo odwiedzam forum ateistyczne co się nie trafi ateista to jest liberałem) , a przecież to lewica proponuje im "równouprawnienia" i "walkę z kościołem" - A oni dalej mają to w d*** i widzą czym to śmierdzi. Oni chcą , ale wolności. Nie równouprawnienia a wolności w działaniu.

Jaki z tego wniosek? Dlaczego ateiści mogą , a feministki i LGTB nie ?
Nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź. Bo oni nie chcą wolności tylko, ...(właśnie czego) ?

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 25 listopada 2012, 10:05

Nie oceniając trafności przekonań w ogóle w tym poście. Mamy osoby które ogniskują swoje poglądy na kwestiach gospodarki / finansów / polityki fiskalnej / monetarnej. I mamy te które ogniskują się na kwestiach "społecznych".

Feminizm i LGTB to nie są ugrupowania no ale jak każdy - czasami zabierają głos w polityce - i siłą rzeczy odnoszą się do jakichś marginalnych kwestii społecznych.

Jeżeli ktoś pojawia się w polityce jako działacz LGTB to będzie pierniczył głównie o bolączkach mniejszości "działaczów LGTB" a nie o problemach wszystkich Polaków.

mateuszjkl pisze:Jaki z tego wniosek? Dlaczego ateiści mogą , a feministki i LGTB nie?
Co ma ateizm do polityki - kiedyś miał bardzo dużo, ale teraz? Oczywiście że socjały są zdeklarowanymi ateuszami ale u nich ateizm to dodatek do chorobliwego antyklerykalizmu.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 25 listopada 2012, 10:54

mateuszjkl pisze:W feministkach widzę tyle złości, aż krzyczą ŚWIAT BEZ FACETÓW. Ich ideologia oparta jest na nienawiści do facetów :mad: .

E tam, ja kocham feministki, zwłaszcza te z dużymi cyckami. :wink:

LGBT (z ang. Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości. Do grupy osób transgenderycznych wlicza się również osoby transseksualne. W ogólnej definicji terminem tym określa się ogół osób, które tworzą mniejszości o odmiennej od heteroseksualnej orientacji seksualnej oraz osób o niezgodnej z biologiczną tożsamości płciowej (osoby transgenderyczne i transseksualne).
Wikipedia

Można łatwo wyczytać że to nie tylko kobiety ale i mężczyźni. Jaki zatem jest twój zamysł łączenia feministek i ludzi z pod znaku LGBT :?: Skoro uważasz że ideologia feministek oparta jest na nienawiści do facetów i łączysz je z ludźmi z pod znaku LGBT, to nasuwa się pytanie: - jaka jest twoja definicja faceta :?: :???:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 25 listopada 2012, 10:56

Ateizm , feminizm i LGTB łączą 2 rzeczy . Niechęć do kościoła. Wszystkie te grupy sprzeciwiają się kościołowi w jakiś sposób. I wszystkie te grupy są mniejszościami , które chcą domagać się jakieś tam równości.
Z tym że ateiści podchodzą (większość nich) w kompletnie odwrotny sposób niż feministki i LGTB. Dlaczego tak się dzieje?

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 25 listopada 2012, 11:07

mateuszjkl pisze:Ateizm , feminizm i LGTB łączą 2 rzeczy . Niechęć do kościoła. Wszystkie te grupy sprzeciwiają się kościołowi w jakiś sposób. I wszystkie te grupy są mniejszościami , które chcą domagać się jakieś tam równości.
Z tym że ateiści podchodzą (większość nich) w kompletnie odwrotny sposób niż feministki i LGTB. Dlaczego tak się dzieje?

Podejrzewam że jedną z przyczyn jest odtrącenie ich przez Kościół, zwłaszcza katolicki. Dlatego łatwo się domyślić, że w tej sytuacji naturalnymi sojusznikami są wojujący ateiści, antyklerykałowie i innej maści grupy niechętne dominacji kościoła w życiu publicznym. Zatem wygląda że wina leży też po stronie Kościoła. Ale możemy to przedyskutować. :wink:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 25 listopada 2012, 11:08

Hornet pisze:
Można łatwo wyczytać że to nie tylko kobiety ale i mężczyźni. Jaki zatem jest twój zamysł łączenia feministek i ludzi z pod znaku LGBT :?: Skoro uważasz że ideologia feministek oparta jest na nienawiści do facetów i łączysz je z ludźmi z pod znaku LGBT, to nasuwa się pytanie: - jaka jest twoja definicja faceta :?: :???:

Nie łączę LGTB z feministkami.
Ja tylko podałem że mają podobną metodę działania.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 25 listopada 2012, 11:10

Jestem: kobiety na tak, feministki na nie.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 25 listopada 2012, 11:12

Hornet pisze:
Podejrzewam że jedną z przyczyn jest odtrącenie ich przez Kościół, zwłaszcza katolicki. Dlatego łatwo się domyślić, że w tej sytuacji naturalnymi sojusznikami są wojujący ateiści, antyklerykałowie i innej maści grupy niechętne dominacji kościoła w życiu publicznym. Zatem wygląda że wina leży też po stronie Kościoła. Ale możemy to przedyskutować. :wink:

Kościół nie może zaakceptować czegoś takiego , głównym powodem są zasady panujące w kościele. Dlatego on nie jest winny temu że nie akceptuje LGTB. Czy nie akceptuje feministek ? To one raczej jego nie akceptują :).

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 25 listopada 2012, 11:13

nie wiem jak z lgbt, ale ruch feministyczny jest raczej bardzo zróżnicowany. mimo prób, oprócz paru ogólników nigdy nie udało mi się ustalić spójnych postulatów zaangażowanych pań, ale o ile miałem kontakt z aktywnymi feministkami kiedy studiowałem socjologię i trochę sobie łyknąłem libertariańskiego feminizmu (np. wendy mcelroy) - to zobaczyłem duże rozbieżności w poglądach.

Lolek00 pisze: Jeżeli ktoś pojawia się w polityce jako działacz LGTB to będzie pierniczył głównie o bolączkach mniejszości "działaczów LGTB" a nie o problemach wszystkich Polaków.
nie wiem czy to jest prawda. biedroń wszedł jako działacz lgbt, a teraz zajmuje się wszystkim i niczym, jak to polityk parlamentarny - od mydła do powidła.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 25 listopada 2012, 11:28

mateuszjkl pisze:Kościół nie może zaakceptować czegoś takiego , głównym powodem są zasady panujące w kościele.

Zasady są po to by je zmieniać. Zresztą dlaczego kościół akceptuje homoseksualizm w swoich szeregach a odtrąca wiernych mających taką orientację :?:

To tylko jeden z artykułów na ten temat - http://spoleczenstwo.newsweek.pl/w-najn ... 5,1,1.html

To jak to jest z tymi zasadami w Kościele Katolickim :?:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 25 listopada 2012, 11:28

U Wojewódzkiego mówił że zajmuje się ochroną środowiska i UE.

Swoją drogą - skoro pierwszy gej RP nadużywa słowa ciota w swoich dowcipach to chyba każdy może.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 25 listopada 2012, 11:30

Lolek00 pisze: Swoją drogą - skoro pierwszy gej RP nadużywa słowa ciota w swoich dowcipach to chyba każdy może.
no, you can't. 'couse it's our word :twisted:
swoją drogą słowo 'ciota' nie oznacza chyba homoseksualisty, tylko zniewieściałego mężczyznę (również heteroseksualnego). tak zawsze to odbierałem.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 25 listopada 2012, 11:34

Moim zdaniem oboje zrobili z siebie pajaców w tym programie.

Wojewódzki krytykuje społeczeństwo (rzekomo) poprzez naśladowanie jego najbardziej zidiociałego elementu - proces za dowcipy o czarnych + sprzątaczki z Ukrainy.

Orędownicy kosmopolityzmu zawsze wrzucali wszystkie złe cechy człowieka do worka z napisem "Polska" - i wyświadczali temu kosmopolityzmowi niedźwiedzią przysługę.

Oczywiście to wszystko żarty, wyluzujmy, zawsze wszystko można obrócić w żart...

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 25 listopada 2012, 11:42

E tam, ja kocham feministki, zwłaszcza te z dużymi cyckami. :wink:

Feministki z reguły nie mają dużych cycków, bo posiadanie ich oznacza mniejsze kompleksy i nie staje się feministką chyba ża ma zrytą mordę.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 25 listopada 2012, 11:50

Hornet pisze:
mateuszjkl pisze:Kościół nie może zaakceptować czegoś takiego , głównym powodem są zasady panujące w kościele.

Zasady są po to by je zmieniać. Zresztą dlaczego kościół akceptuje homoseksualizm w swoich szeregach a odtrąca wiernych mających taką orientację :?:

To tylko jeden z artykułów na ten temat - http://spoleczenstwo.newsweek.pl/w-najn ... 5,1,1.html

To jak to jest z tymi zasadami w Kościele Katolickim :?:

Dogmatów wiary się nie zmienia.

Akceptuje w swoich szeregach homoseksualizm ? Eh... Co ty za głupoty gadasz. Nie akceptuje tego. On tylko kryje swoich. Normalna sprawa. Kościół jest winny tego typu przypadkom , poprzez to że ksiądz nie może pociupciać.

Wróć do „Ideologie i subkultury”