PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Wszelkie nurty, wizje, poglądy - wszystko co wiąże się ze światopoglądem. Twój sposób na życie - głębsze rozmowy !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Re: Feministki i stowrzyszenie LGTB - Absurd

Postautor: Anubis » 25 października 2016, 22:28

Malory pisze:
Jeśli dorosły człowiek podejmuje w życiu decyzje typu seks to musi się liczyć z ich konsekwencjami. Tłumaczenie pt. nie byliśmy gotowi na dziecko są żałosne. na wyro to każdy obu płci jest gotowy i dorosły odkąd go tylko zaswędzi.

Czyli Kukizowe- trzeba było uważać komu się daje? Błagam. To jest dopiero durne tłumaczenie.

równouprawnienie kobiet i mężczyzn nie ma nic do rzeczy, bo mówimy prawach ludzkiego zarodka a nie o prawach kobiet do równej pensji.

To czemu mam dziwne wrażenie że gdyby to faceci rodzili to przerywać można by ciąże i w 9 miesiącu na życzenie? Np. nie zastanawia Cię czemu podwiązywanie nasieniowodów jest na życzenie a jajowodów tylko w przypadku zagrożenia życia ciążą?

Sterylizować też nie mogą ? Zresztą jest teraz tyle zabezpieczeń. Gdyby faceci rodzili to nie byliby facetami. Tak przyroda ustaliła i koniec. Ja tam dalej uważam, że mimo wszystko kobiety w Europie mają przewagę nad mężczyznami w wielu aspektach.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 25 października 2016, 22:35

Ja tam dalej uważam, że mimo wszystko kobiety w Europie mają przewagę nad mężczyznami w wielu aspektach.

Oczywiście: przeważająca ilość osób doświadczająca przemocy seksualnej to kobiety.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 25 października 2016, 22:51

Malory pisze:
ale dużo mniejszy % niż mężczyzn

Udowodnij.

Na studia techniczne przecież więcej mężczyzn niż kobiet

A w XIX wieku w ogóle kobiet nie było w zasadzie na uczelniach. To znaczy że kobiety nie miały żadnych predyspozycji naukowych a teraz mają po prostu mniejsze?

Wtedy były inne czasy i kobiety nie miały tylu możliwości co dzisiaj. Dzisiaj wszelkie uczelnie stoją przed wszystkimi otworem i nie patrzą na płeć.

Malory pisze:
W jakichkolwiek władzach kobiety też stanowią mniejszość.

Może dlatego że utrudnia się im dostęp?

Z kolei w okienku na poczcie, banku, urzędzie, sklepie spożywczym jest ogromna przewaga kobiet.

Może dlatego że przypisuje się zawody do płci? Np. ile widziałeś ogłoszeń "Szukam PANA do sprzątania"? Myślisz że masz mniejsze predyspozycje do sprzątania bo masz penisa?

Na pewno po częsci przypisuje, ale to też wynika z ogólnych predyspozycji. To nie wzięło się z niczego.
Co do sprzątania - kobieta ma większe predyspozycje - patrząc ogólnie kobieta jest gniazdownikiem, ma zakodowane, aby ciągle dbać o dom, częściej niż mężczyzna coś tam sobie czyści, sprząta w mieszkaniu chociaż nikt im nie karze. Stąd też mają większe doświadczenie w porządkach. Poza tym kobiety są bardziej uległe, łatwiej znoszą proste prace, które niby urągają, ale ktoś je robić musi.

Malory pisze:
Ja tam dalej uważam, że mimo wszystko kobiety w Europie mają przewagę nad mężczyznami w wielu aspektach.

Oczywiście: przeważająca ilość osób doświadczająca przemocy seksualnej to kobiety.

To wynika z natury. Mężczyźni są z reguły więksi i silniejsi. Mężczyźnie zresztą głupio zgłosić jakąkolwiek przemoc ze strony kobiety. Z tą przemocą seksualną - kobiety mogą łatwo wrabiać mężczyzn w gwałt lub molestowanie dla swoich celów np. zawodowych, wcześniej samemu wskakując im do łóżka.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 października 2016, 10:57

Jeśli dorosły człowiek podejmuje w życiu decyzje typu seks to musi się liczyć z ich konsekwencjami. Tłumaczenie pt. nie byliśmy gotowi na dziecko są żałosne. na wyro to każdy obu płci jest gotowy i dorosły odkąd go tylko zaswędzi.

Czyli Kukizowe- trzeba było uważać komu się daje? Błagam. To jest dopiero durne tłumaczenie.
Jak napisałem to dorosłość i dojrzałość. Dorośli ludzie tak mają wiesz?

Od Pana kukiza różni się to tym, ze to nie mizoginizm i zwalaniem na baby.

To czemu mam dziwne wrażenie że gdyby to faceci rodzili to przerywać można by ciąże i w 9 miesiącu na życzenie? Np. nie zastanawia Cię czemu podwiązywanie nasieniowodów jest na życzenie a jajowodów tylko w przypadku zagrożenia życia ciążą?
a na jakiej podstawie wiesz jak wyglądała by kultura i religia Homo Sapiens gdyby tak było? Typowa BZDURA feministek.

tak nawiasem - cieszy mnie, że wyszło szydło z worka. temat liberalizacji i wydzwignięciu się na tym lewicy/proaborcjonistów do władzy dzięki temu pięknie zdechnie :lol: Partia Razem zamiast trzymać kurs na pracownika popełnia właśnie pokazowe sepukku stając się partią 2-3% wielkomiejskiego lewicowo-światopoglądowego elektoratu.

Kto tu powiedział że mówię to w imieniu Razem?
A kto mówi, że mówisz?

nie? jak czytam strony Agory i Newsweeka to nijak tego nie zauważam. Widze świętość spływającą z niemal z niebios. niemal, no bo w tych środowiskach w niebiosa wiara w niebiosa jest passe.

Kto mówi że mówię tu w odniesieniu do Newsweeka? Nawet ich nie czytam. Widzę jednak falę hejtu w internecie i go nie pojmuję skąd ten lincz.
A kto mówi, że mówisz? Sprawę rozpoczęła Gazeta Wyborcza po czym dołączył się "N" i jest to z ich strony celowy zabieg socjotechniczny z "odpłatą" w postaci promocji płyty.

Teraz robi się z niej ofiarę a więc kogoś kogo trzeba bronić żeby zmarginalizować krytykę jako "hejt" i zrobić z skrobanek na życzenie nie patologią a "normalną rzecz". Celowa socjotechnika.

to normalne ścierwo.Szkoda śliny na komentarz.

To krytyka czy hejt? - w tej socjotechnice chodziło o to żeby był hejt.

Ludzki zarodek to nie tampon.

Bo ja wiem. Po zużyciu ma podobną ilość komórek w sobie. Rak też nie jest tamponem. I?
Nie spodziewałem się po tobie równie durnego i ograniczonego stwierdzenia. Jak trafiłeś na tego typu studia bez znajomości biologii Homo Sapiens?

co czwarta? BZDURA DO 6-ścianu. chyba co 4 koleżanka feministek...

Centrum Badania Opinii Społecznej udziela wywiadu tylko feministkom?
BZDURA. Edit poszukałem. i wychodzi na to, że CBOS zrobił mix kilku?kilkunastu? badań z różnych lat nt. aborcji na próbie podobno 3,5tys.. oczywistym w tym przypadku jest brak reprezentacyjności i pytanie o jednolitość ankiety. Także, bzdura na kółkach.

no i jak pogodzić to z tym:
Obrazek
http://www.cbos.pl/PL/publikacje/news/2 ... letter.php

ja bym tego nigdy nie zrobił. mów za siebie.

Bo zwracam uwagę na to że prawodawstwo jest seksistowskie?
A jak proaborcjonistki dopną swego będzie mniej? wg. będzie bardziej. po za tym patrz wyżej to totalne bzdurna hiperbola.

a wybacz nie jestem motywowany religijnie.

Gówno mnie obchodzi co Cię motywuje
,A mnie gówno obchodzą oszałałe feministki i motywacje - to sobie pogadaliśmy.

Nie chcesz aborcji- to nie naciskaj na swoją partnerkę by ją wykonywała.
A przepraszam, czy jaśnie oświecony zakłada istnienie możliwości takiej jak mój sprzeciw przy planowanej aborcji wynikły z tego iż to moje dziecko? Co z moją wolnością wyboru?

Nikt nikogo przecież nie będzie zmuszać do wykonania aborcji.
To po co zmieniać prawo?

Lewicowa patologia swiatopoglądowa w Hiszpani i USA doprowadziła właśnie to takich morderstw.

Gadanie o morderstwie w odniesieniu do podmiotu bez osobowości prawnej jest niezasadne.
Powiedział Adolf Hitler o Żydach. Albo Józef Stalin o kułakach. Jakże piękne. Wystarczy tylko znieść komuś "prawną osobowość"" i przestanie być człowiekiem. Przemyślałeś to aby? Czy po prostu nie może ci postać w głowie, że na końcu walki o wolność wyboru, prawa kobiet jest po prostu zwykłe morderstwo? że te wspaniałe ideały mogą prowadzić do tego zwyrodnienia?

kompromis polega na tym że strona A. nie jest zadowolona w pełni i strona B. nie jest zadowolona w pelni.

Pasuje.

[i]kompromis
«porozumienie osiągnięte w wyniku wzajemnych ustępstw»
Nie mam wątpliwości, że ówcześnie rządząca bogoojczyźniana prawica popełniła dla tej ustawy wielką liczbę ustępstw. To był parlament w którym liczba "Niesiołowskich" i siła episkopatu była nieporównanie wyższa niż dziś.

Że ten zarodek to nie tampon. Trzeba go chronić przed Panią Natalią i jej podobnymi moralnymi karłami nawet jak to nieskuteczne.

Tak samo pozbawianie czarnych prawa wyborczego w USA argumentuje się chronieniem dzieci przed crackiem. Ponownie- ćwierć polek to moralne karły?
Coooo? :lol: :lol: Chciałbym zauważyć, że dwa akapity temu mówiłeś, że ukręcenie czarnemu dziecku głowy przed aktem urodzenia to nie morderstwo.

a nie?

A tak?

To, że w Szwecji poklepanie po ramieniu to gwałt a w USA ukręcają kark 9 -miesiecznemu dziecku to nie znaczy, że mamy wprowadzać ich "standardy praw kobiet".

Projekt obywatelski zakładał aborcję na życzenie nie do 9 miecha tylko do 12 tygodni. Poza tym chcę zauważyć że najwięcej aborcji wykonywano w Polsce za PRL, kiedy nie było to wprowadzanie zachodnich standardów do naszego prawodawstwa, tylko określenie własnego. A zanim ktoś powie "Bo PRL to autorytaryzm i lewactwo" to już uspokajam że "kompromis" aborcyjny tak samo był niedemokratycznie wprowadzony.
No i zakładał. I? Ja nie widzę powodu, żeby to zachód nie wzorował się na naszym kompromisie.

tak, palimy na stosach w jego obronie. Zaraz spłonie p. Natalia od świętego singla o swojej skrobance.

Nie. Ale to jest wylewanie wiader pomyj na kogoś, kto przecież nie zrobił niczego nielegalnego skoro aborcji dokonała poza granicami Polski, co nie? Ludzie chodzący na kurwy do niemieckich burdeli czy ludzie ćpający po Amsterdamskich klubach jakoś nie budzą niczyich emocji.
nie?

Nikt tu w tym wątku na forum nie robi z niej świętej. Nie chwalę jej, nie twierdzę że dokonał najlepszej rzeczy jakiej mogła. WISI MI TO. Wkurza mnie tylko czemu innym to nie wisi, skoro to nie ich sprawa.
bo zarodek to nie tampon.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 26 października 2016, 16:49

To prawda co pisze Nazgul: zarodek to nie tampon. Nie potrzeba nic dodawać.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 08 grudnia 2016, 14:47

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

Malta jest pierwszym krajem w Europie, który zakazał stosowania tzw. terapii konwersyjnej w stosunku do osób homoseksualnych - informuje independent.co.uk. Nowe prawa mówi także, że żadna orientacja seksualna i tożsamość płciowa "nie może być uznana za zaburzenie, chorobę czy wadę.

Nowa ustawa, która została przyjęta przez maltański parlament jednogłośnie, przewiduje za naruszenie jej przepisów kary dla lekarzy. Może być to grzywna w wysokości do 10 tys. dolarów, ale także rok więzienia.

Autorzy nowelizacji nazwali terapie, które mają na celu zmianę orientacji seksualnej, oszukańczymi i szkodliwymi. Zmiany poparły organizacje środowisk LGBT, ale również stowarzyszenia psychiatrów, psychologów i terapeutów rodzinnych.

Faszyzm i dyktatura środowisk homosiowych postepuje. :roll:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 grudnia 2016, 15:06

Looooool. Masz dość małe pojęcie o Malcie. Tam problem było zmuszanie do "terapii" a nie będzie jej zakaz.

Ale na necie na pewno będzie królować twoja wersja bo skąd wiedza że MALTA to najbardziej konserwatywny kraj UE?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 08 grudnia 2016, 18:59

Zakaz leczenia nie będzie problemem jeśli jakaś osoba będzie chciała się leczyć a druga ją leczyć?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 grudnia 2016, 20:13

leczy się choroby Adi. ;)

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 09 grudnia 2016, 06:23

Zaburzenia, dewiacje, defekty i nieprawidłowości też.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 09 grudnia 2016, 09:15

Gdyby tak było, to byś nadawał z ośrodka zamkniętego. he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 09 grudnia 2016, 15:41

Nazgul pisze:Looooool. Masz dość małe pojęcie o Malcie. Tam problem było zmuszanie do "terapii" a nie będzie jej zakaz.

Ale na necie na pewno będzie królować twoja wersja bo skąd wiedza że MALTA to najbardziej konserwatywny kraj UE?

To co zakazu nie będzie ? Masz jakiś inny news.

Worek pisze:Gdyby tak było, to byś nadawał z ośrodka zamkniętego. he he

A nie leczy sie zaburzeń ? Nerwice, psychozy i depresje to przecież zaburzenia. Tutaj są inne zaburzenia związane z seksualnością, to dlaczego tych mielibysmy nie leczyć ?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 grudnia 2016, 19:11

o co zakazu nie będzie ? Masz jakiś inny news.
to się okaże za tydzień lub dwa. wiele już było takich z dupy newsów, którymi masturbowal się prawicowo-oszołomski net (vide ostatio zakaz zdjęć dzieci z Downem). ale pomysł, że homolobby rządzi na malcie zaiste wyborny milordzie.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 10 grudnia 2016, 01:06

Wirtualna Polska to prawicowo-oszołomski net ? Ja żem nie wiedział, ale czekam aż obieżyświat Nazgul wklei właściwą wersję tego newsu ;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 grudnia 2016, 22:16

Chłopie, nie tylko bezmyślny. Kilka lat temu Rzeczpospolita a za nią połowa mediów drukowała jakoby w Szkocji w przedszkolach zakazano mówić do rodziców mamo i tato pracownikom i zalecało słowo opiekun.

po mniej wiecej miesięcu okazało się, ze był to jakiś tam regulamin z zaleceniem na wypadek gdyby konkretne dziecko miało dwie mamusie, 2 tatusiów albo tylko dwie mamusie lub tatusiów.

Ale net żył tym pół roku.

tydzień-dwa temu przez nie tylko oszołomski net przemknęła porażająca wiadomość, że rząd Francji zakazuje publikacji uśmiechów dzieci z Downem. Minister Jaki raczył pouczać Francuzów.

a dalej już radio erewań. nie rząd a jakiś urząd, nie publikacji a puszczania kobietom w ciąży przed ew. decyzją o aborcji filmu o charakterze propagandowym w ośrodkach medycznych. Taka samo jak puszczania filmów propagandowych w drugą stroną.

oczywiście media rozpowszechniające bezrefleksyjnie te bzdury poprzez "przedruki" już tego nie prostowały, bo po co.

Po trzecie - jeśli ktoś mógł coś zakazać na Malcie to tylko konserwatywni i katoliccy politycy i to przy wsparciu lokalnego episkopatu- bo nikt inny tam nie rządzi i nie będzie rządził.

Wróć do „Ideologie i subkultury”