PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

(01 września) MARSZ BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939

Może masz coś na sprzedaż ? Chcesz coś kupić ? Nie wiesz gdzie szukać ? Zamieść OGŁOSZENIE!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy weźmiesz udział w tegorocznym Marszu Bohaterów Września 1939 ?

Czas głosowania minął 31 sierpnia 2012, 12:49

Tak !
3
33%
Tak !
1
11%
Nie mam możliwości...
1
11%
Nie.
3
33%
Poproszę inny zestaw pytań.
1
11%

Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Hakim Dugin
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Hakim Dugin » 20 lipca 2012, 21:03

Karzeł Reakcji pisze:A czym jest polska konstytucja? Konstytucja która była podpisana przez komunistę - Aleksandra Kwaśniewskiego.

Konstytucja - najważniejszy akt prawny w Polsce akceptowany i zatwierdzony przez naród polski. Kwaśniewski to liberalny socjaldemokrata z niezbyt chwalebnym PRLowskim rodowodem, dwukrotnie obrany na Prezydenta przez naród. Taki malutki szczegół.

Imigranci którzy przybywają do Polski wkrótce będą domagali się swoich praw, których wprowadzenie = uszczuplenie praw ludności tubylczej.

W jaki sposób?

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 21 lipca 2012, 08:44

Aleksander Kwaśniewski był w PZPR - swoją drogą aż do jej rozwiązania - a więc jest jak najbardziej komunistą (postkomunistą).
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2012, 08:45 przez NRohirrim, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 21 lipca 2012, 08:45

Lolek pisze:Było by jak na Węgrzech. Nie tylko ONR ale i Kaczyński tego chcą.

Lolek... proszę trochę powagi, naprawdę uważasz że obecne Węgry wypełniają ideę ONR??

2.Odrzucenie demokracji jako reżimu wrogiego Cywilizacji Europejskiej, który za miernik Prawdy przyjmuje wolę większości kierującej się najczęściej niskimi pobudkami (źródło: deklaracja ideowa ONR)

W zamian proponują hierarchiczną władzę opartą na autorytecie przywódcy, ba... cała elita narodowa miałaby być wyłoniona tylko i wyłącznie z grupy członków tejże organizacji (źródło: dział FAQ strona ONR)

3.Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej, a przez to wykluczenie oświeceniowej ideologii praw człowieka, które stały się świeckim wyznaniem i źródłem mnożących się absurdalnych roszczeń społeczeństw, a w szczególności tzw. dyskryminowanych mniejszości.

Idea odrzucenia praw człowieka, odrzucenie ideologii państwa świeckiego. Narzucenie ideologii jedynie słusznej wiary.

7.Sprzeciw wobec narzucenia przez rządy panujące na terenie Unii Europejskiej i jej członków modelu społeczeństw multikulturowych, jako z gruntu fałszywego i niebezpiecznego.

A może to też wypełniają Węgry... odpowiedz Lolek szczerze jakie miałoby to konsekwencje?

A to tylko początek.

Kolega Karzeł Reakcji, obrońca ideologii ONR nadal kompletnie nie rozumie czym jest sama idea a wprowadzenie tych idei w życie. Kompletnie nie rozumie tego iż najpierw było NSDAP a dopiero później nazwane to zostało hitleryzmem właśnie z pewnych przyczyn których co poniektórzy nie potrafili przewidzieć.

On nawet pierwszy raz słyszy że ideologie ONR są rasistowskie czy antysemickie. A czy kiedykolwiek zastanawiał się nad ideologią tej organizacji? Wątpię.

A co o żydach mówiła deklaracja ONR przed wojną w roku 34?

Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego i - póki jeszcze ziemie polskie zamieszkuje - powinien być traktowany jedynie jako przynależny do państwa....
.... Narodowy ustrój gospodarczy winien być oparty na nowym człowieku, wychowanym w zasadach chrześcijańskich i świadomym swych obowiązków wobec Narodu....Emigrować z Polski powinni Żydzi, nie zaś zmuszani do tego nędzą chłop i robotnik polski. Odżydzenie miast i miasteczek polskich jest niezbędnym warunkiem zdrowego rozwoju gospodarstwa narodowego...

Szkoda nawet gadać. Bo wygląda na to że gadam z ludźmi którzy zielonego pojęcia nie mają czego próbują bronić.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2012, 09:01 przez marcinsz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 21 lipca 2012, 08:47

marcinsz pisze:Emigrować z Polski powinni Żydzi, nie zaś zmuszani do tego nędzą chłop i robotnik polski. Odżydzenie miast i miasteczek polskich jest niezbędnym warunkiem zdrowego rozwoju gospodarstwa narodowego...

Szkoda nawet gadać. Bo wygląda na to że gadam z ludźmi którzy zielonego pojęcia nie mają czego próbują bronić.

Czyli jak rozumiem jesteś zwolennikiem, że w pierwszej kolejności z Polski powinni emigrować Polacy, zamiast Żydów. Brawo! Możesz być z siebie dumny.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 21 lipca 2012, 08:59

Wprowadzając takie idee w życie (a próbowało to zrobić właśnie niemieckie NSDAP) dojdzie do momentu kiedy jedynym wyjściem będzie porzucenie tych idei albo zniewolenie niezadowolonej części społeczeństwa, wiezienia czy wręcz eksterminacja (Do takich wniosków doszło NSDAP i stało się "hitleryzmem"). Podobnie zresztą Staliznim kiedy pierwotnie słuszne idee komunizmu okazały się nie ralne do wprowadzenia w życie.

NRohirrim88 pisze:Czyli jak rozumiem jesteś zwolennikiem, że w pierwszej kolejności z Polski powinni emigrować Polacy, zamiast Żydów. Brawo! Możesz być z siebie dumny.

NR88 - czy Ty przeczytałeś w ogóle na co ty odpisałeś?

Przeczytajcie najpierw to - na co chcecie odpowiadać ok? Tam jest mowa o "odrzydzaniu" na litość Boską! Współcześnie ONR nie uznaje idei wielokulturowości i wyznaje pogląd "Polska dla Polaków" taka idea z całą pewnością uderza nawet w WASZE RODZINY, w waszą wolę i w obecne wasze prawa!

Co z wami jest?

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 21 lipca 2012, 09:10

Marcinsz, wolałbyś żeby z Polski musieli w pierwszej kolejności emigrować Polacy czy Żydzi? Proste pytanie i prosta piłka.

1234
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: 1234 » 21 lipca 2012, 17:25

A dlaczego ktokolwiek miałby z Polski emigrować wbrew własnej woli? a jeżeli ktos sam chce wyjechać to nic nikomu do tego.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 21 lipca 2012, 19:19

NRohirrim88 pisze:Marcinsz, wolałbyś żeby z Polski musieli w pierwszej kolejności emigrować Polacy czy Żydzi?

A co za różnica?

1234 pisze:A dlaczego ktokolwiek miałby z Polski emigrować wbrew własnej woli? a jeżeli ktos sam chce wyjechać to nic nikomu do tego.

Dokładnie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 lipca 2012, 19:19

N88 uprzedzam Cię, że zaraz wyemigrujesz z forum.

ONR to zwykli agresywni faszyści, rasiści i antysemici. czyli wszystko co obrzydliwe
i nic nie trzeba tłumaczyć.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 21 lipca 2012, 19:47

marcinsz pisze:Lolek... proszę trochę powagi, naprawdę uważasz że obecne Węgry wypełniają ideę ONR??
W dużym stopniu na pewno to ich styl mimo różnic. Choćby zapisy w konstytucji Węgier.

Nazgul pisze:ONR to zwykli agresywni faszyści, rasiści i antysemici. czyli wszystko co obrzydliwe
Sąd zdelegalizował kiedyś jeden z oddziałów ONR. Ale nie całe ONR. Ta organizacja jest legalna w RP.

Ciekaw jestem Nazgul co sądzisz o Antifie - która chce ich lać, jest nieoficjalna, na swojej stronie deklaruje wrogość do policji - i potrafi komuś sypnąć bo niesie Polską flagę.

Nazgul, marcinsz, robicie chyba ze mnie adwokata ONR, a tak nie jest. Dla mnie ONR, NOP, i inne (ich lewackie skrajne przeciwbieguny też) organizacje są pewną skrajnością - która istnieje w każdej demokracji (jest społecznym elementem koniecznym). I należy dołożyć starań aby spychać ich działalność w ramy prawa (co robi sąd i policja) a nie walczyć z ich ideologią.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 21 lipca 2012, 20:04

NRohirrim88 pisze:Marcinsz, wolałbyś żeby z Polski musieli w pierwszej kolejności emigrować Polacy czy Żydzi?

Chcę aby nikt nie musiał z tego kraju emigrować i ŻADEN który ma prawo tu mieszkać! Tak samo chcę aby nikt inny nie wywalał mnie z znikąd gdzie obecnie mam prawo mieszkać. Proste jak drut!

Ale aby było ciekawiej to odniosłeś się do deklaracji ONR z roku 1934 kiedy to w Niemczech od roku totalitarną władzę pełniła NSDAP która zdobyła władzę również dzięki szerokiej kampanii antyżydowskiej. Partii która najpierw "odżydzała" własne podwórko a później również i nasze. Jak widzisz - nie tylko Niemcy mieli taką a nie inną wizję wobec żydów zamieszkujących Europę.

Wstyd NR88 że nawet 67 po wojnie nic u niektórych się nie zmieniło.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 21 lipca 2012, 22:10

Worek pisze:A co za różnica?

I tym się różnimy. Dla Ciebie Worek bez różnicy. A dla mnie różnica. Zdawałoby się, że nie bez powodu ten kraj ma nazwę Polska - nie Izrael, ani nie Nowa Judea.

Nazgul pisze:[color=red]N88 uprzedzam Cię, że zaraz wyemigrujesz z forum.

Nie nowina mi to. Taka wdzięczność, ważniejsza polityczna poprawność. Wielki Polak, Jan Kobylański też musiał emigrować...

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 21 lipca 2012, 22:26

Nie nowina mi to.

To po cholere tu przychodzisz? Ludzie nabijaja sie z Twojej bufonady a Ty, ze deszcz pada.
Jestes typowym przykladem tego, co najgorsze w ludziach, zasciankowosc, glupota i bufonada.

Masz tyle wspolnego z patriota co jez ze szczoteczka do zebow.

Awatar użytkownika
Karzeł Reakcji
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Karzeł Reakcji » 21 lipca 2012, 23:40

marcinsz pisze:Kolega Karzeł Reakcji, obrońca ideologii ONR nadal kompletnie nie rozumie czym jest sama idea a wprowadzenie tych idei w życie. Kompletnie nie rozumie tego iż najpierw było NSDAP a dopiero później nazwane to zostało hitleryzmem właśnie z pewnych przyczyn których co poniektórzy nie potrafili przewidzieć.

Nie jestem żadnym obrońcą jakiejkolwiek ideologi. I w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego przyrównujesz ONR do NSDAP.

marcinsz pisze:A co o żydach mówiła deklaracja ONR przed wojną w roku 34?

Żyd nie może być obywatelem Państwa Polskiego i - póki jeszcze ziemie polskie zamieszkuje - powinien być traktowany jedynie jako przynależny do państwa....
.... Narodowy ustrój gospodarczy winien być oparty na nowym człowieku, wychowanym w zasadach chrześcijańskich i świadomym swych obowiązków wobec Narodu....Emigrować z Polski powinni Żydzi, nie zaś zmuszani do tego nędzą chłop i robotnik polski. Odżydzenie miast i miasteczek polskich jest niezbędnym warunkiem zdrowego rozwoju gospodarstwa narodowego...

Nie obchodzi mnie co było w roku 34. Daj mi link do obecnej deklaracji ONR-u w której jest coś o żydach.Dzisiejszy ONR jest inną organizacją. Przed wojną Polska miała olbrzymi problem z mniejszością żydowską i to jest fakt. Antysemityzm ONR-u występował wyłącznie na tle ekonomicznym. ONR chciał również usunąć żydów z Polski ale tego samego chciało sporo żydów syjonistów, więc w czym problem?

Nazgul pisze:ONR to zwykli agresywni faszyści, rasiści i antysemici. czyli wszystko co obrzydliwe

ONR to złoooooo... :lol:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 22 lipca 2012, 08:27

Lolek00 pisze:W dużym stopniu na pewno to ich styl mimo różnic. Choćby zapisy w konstytucji Węgier.

Prawda taka iż zmienili mało znaczącą kwestię o religii, to że chcieliby to jedno, to że tego NIE REALIZUJĄ to drugie. A dopóki nie realizują to nigdy dokładnie nie wiesz czego chcą, takich deklaracji jakie postuluje ONR wprost nie było.

Lolek00 pisze:Sąd zdelegalizował kiedyś jeden z oddziałów ONR. Ale nie całe ONR. Ta organizacja jest legalna w RP.

Ciekaw jestem Nazgul co sądzisz o Antifie - która chce ich lać, jest nieoficjalna, na swojej stronie deklaruje wrogość do policji - i potrafi komuś sypnąć bo niesie Polską flagę.

ONR nie jest żadną organizacją, stronnictwem czy stowarzyszeniem. Jest ruchem NIEFORMALNYM istniejącym na tych samych zasadach co Antifa. Mogą istnieć tylko dzięki prawu wolności słowa które to sami ideologizują zniszczyć.

Jedynym tego typu zarejestrowanym ruchem jest klub Młodzieży Wszechpolskiej.

Antifa jest przeciwieństwem ruchów prawicowych, ich działalność i istnienie opiera się na PROTEŚCIE wobec tych ruchów, innymi słowy są skutkiem takich formacji a nie przyczyną.

Lolek00 pisze:Nazgul, marcinsz, robicie chyba ze mnie adwokata ONR, a tak nie jest. Dla mnie ONR, NOP, i inne (ich lewackie skrajne przeciwbieguny też) organizacje są pewną skrajnością - która istnieje w każdej demokracji (jest społecznym elementem koniecznym). I należy dołożyć starań aby spychać ich działalność w ramy prawa (co robi sąd i policja) a nie walczyć z ich ideologią.

Mówisz że nie jesteś adwokatem ale czemu więc bronisz tej formacji i co gorsza na obronę podajesz nieprawdziwe informacje? Człowieku gdybyś był osobą niezależną nie wymyślałbyś bzdur o Węgrach czy o statusie tylko po to by to bronić, najpierw sprawdziłbyś temat na który się wypowiadasz, podszedłbyś do tego z boku.

Racje masz jak dotąd w tym i w systemach politycznych obecnie istniejących zawsze prawo głosu będą miały również osoby o skrajnych poglądach. Nie zgodzę się jednak z tym iż należy zostawić to samym sobie...

NRohirrim88 pisze:I tym się różnimy. Dla Ciebie Worek bez różnicy. A dla mnie różnica. Zdawałoby się, że nie bez powodu ten kraj ma nazwę Polska - nie Izrael, ani nie Nowa Judea.

Spójrz nie tylko na nich ale także i na siebie. Wytłumacz dlaczego ty chcesz traktować tak innych ale nie chciałbyś aby inni traktowali tak Ciebie?

Karzeł Reakcji pisze: I w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego przyrównujesz ONR do NSDAP.

Bo ideologicznie są bardzo podobni. Wczytaj się w ideologie jednych i drugich a znajdziesz wiele podobieństw. Z punktu moralnego traktowania człowieka niemal identyczni. NSDAP nie było "hitleryzmem" od początku swego istnienia. W sposób demokratyczny nikt nie wybrał by partii jeśli znałby skutki wprowadzania tychże ideologii w życie.

Karzeł Reakcji pisze:Nie obchodzi mnie co było w roku 34. Daj mi link do obecnej deklaracji ONR-u w której jest coś o żydach.Dzisiejszy ONR jest inną organizacją. Przed wojną Polska miała olbrzymi problem z mniejszością żydowską i to jest fakt. Antysemityzm ONR-u występował wyłącznie na tle ekonomicznym. ONR chciał również usunąć żydów z Polski ale tego samego chciało sporo żydów syjonistów, więc w czym problem?

Ta deklaracja jest aktualna, dziś rozszerza się na jakąkolwiek inną narodowość czy wyznanie. Punkty deklaracji podałem już wcześniej. Oznacza to iż taki kraj stałby się TOTALNYM WROGIEM wszystkiego co nas otacza. Zresztą czemu się dziwić, wg. ideologii ONR cała gospodarka Polski powinna ograniczyć się do własnych możliwości z współpracą tylko i wyłącznie w przypadkach niemożliwych do osiągnięcia samodzielnie. To jest dosłownie ideologia Dżucze Korei Płn! Zacznij w końcu czytać ich stronę!

Wróć do „Ogłoszenia”