PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Sprzedam koszulki dla patriotów

Może masz coś na sprzedaż ? Chcesz coś kupić ? Nie wiesz gdzie szukać ? Zamieść OGŁOSZENIE!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 marca 2014, 00:04

A Ukraina w żadnej strukturze jest lepsza od dwóch wyżej wymienionych.
Fajnie, tylko że to niemożliwe. albo albo. wybór taki jak nasz w roku 90 czy 91.

To bzdura. Ile to krajów nie spłaca pożyczek albo bankrutowało ? :lol: Za dwa lata Janukowycz by przegrał wybory i wszystko by się zmieniło. A tak jest sobie samozwańcza władza nie wybrana w żadnych wyborach. Co panie demokrato hipokryto powiesz może że to nie prawda
nie no nic by się nie stało. po prostu by nie spłacili Rosjan. no a Rosjanie po prostu by powiedzieli ok. no chyba nie. byłby dopiero zamieszki a potem Putin postawił by swojego gubernatora jeszcze bardziej zależnego.

A tak jest sobie samozwańcza władza nie wybrana w żadnych wyborach.
bzdura. nie masz pojęcia o sytuacji a się wypowiadzasz. za dużo czytanek z głupawych stron. Jeceniuk jest premierem wybranym na przez parlament wybrany w wyborach. w tym głosami posłów z Partii Regionów -czyli partii Janukowycza.

Np. dlaczego wg. ciebie nasi "narodowscy" zawsze mają ten sam pogląd Co Rosja. nie dlaczego go mają taki, to sobie tam powymyślasz na własny użytek. tylko dlaczego zawsze ten sam.

Gdzie jest największe zgrupowanie drapaczy chmur w Europie? W Moskwie. Jaki jest jeden z najpopularniejszych języków do nauki? Rosyjski.
Gdzie jest najwięcej złodziei co ukradli miliardy?
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 27 marca 2014, 08:31

Fajnie, tylko że to niemożliwe. albo albo. wybór taki jak nasz w roku 90 czy 91.

To jest typowe postkolonialne myślenia z którym ja się nie zgadzam.

nie no nic by się nie stało. po prostu by nie spłacili Rosjan. no a Rosjanie po prostu by powiedzieli ok.

A co by mięli zrobić ?

byłby dopiero zamieszki a potem Putin postawił by swojego gubernatora jeszcze bardziej zależnego.

I kto by zrobił te zamieszki ?

PS jak się Ukraina nie podzieli to i tak Putin za ok 5 lat postawi swojego gubernatora.

Jeceniuk jest premierem

A Janukowycz jest prezydentem.
Np. dlaczego wg. ciebie nasi "narodowscy" zawsze mają ten sam pogląd Co Rosja. nie dlaczego go mają taki, to sobie tam powymyślasz na własny użytek. tylko dlaczego zawsze ten sam.
_________________Czekam? kto odważny odpowiedzieć?

Np. dlaczego w. ciebie nasi "rządzący" zawsze mają ten sam pogląd co Niemcy. nie dlaczego go mają taki, to sobie tam powymyślasz na własny użytek. tylko dlaczego zawsze ten sam.

Czekam? kto odważny odpowiedzieć?
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 marca 2014, 09:20

Np. dlaczego w. ciebie nasi "rządzący" zawsze mają ten sam pogląd co Niemcy. nie dlaczego go mają taki, to sobie tam powymyślasz na własny użytek. tylko dlaczego zawsze ten sam.
Nie mają. np. pakt klimatyczny. np współpraca z Rosją jeszcze 2 mies temu, inny pogląd na Irak, ogólno partyjny sprzeciw przeciwko tzw. konstytucji UE. -vide Nicea albo Śmierć PO czy Joanina Kaczyńskiego. Sprzeciw w sprawie NordStream. mogę tak jeszcze długo wymieniać.

a teraz się głupio nie migaj i odpowiedz na pytanie.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 27 marca 2014, 09:23

Tak samo mogę powiedzieć że narodowcy spalili budkę ambasady rosyjskiej, mają inny pogląd na katyń, II WS i wiele innych.

Jak POwcy spalą budkę ambasady niemieckiej to pogadamy :lol:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 marca 2014, 11:06

Tak samo mogę powiedzieć że narodowcy spalili budkę ambasady rosyjskiej, mają inny pogląd na katyń, II WS i wiele innych.
to nie ma żadnego związku, mówimy o przywódcach partii i ich medialnych organach. a nie gościach na ulicy.

aha czyli nie masz nic do powiedzenia, udowodniłem, że nie masz racji. nie wiesz jak sie z tego wyciągnąć...

wiec strugasz jarząbka.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 marca 2014, 11:23

ElDario pisze:Jak POwcy spalą budkę ambasady niemieckiej to pogadamy

On czym? O technikach podpalania budek czy technikach srania do dziury w ziemi. Ani pierwszy ani drugi temat nie jest moim marzeniem intelektualnej dyskusji. Do takiego poziomu, korwinowskiej zasranej dziury w ziemi, się nie zniżam.
buahahahahahahaha
Nazgul pisze:Wiec strugasz jarząbka.

Tradycyjnie. ElDório lubi taką technikę bez względu na to jak bardzo intelektualnie go pogrąża. Wewnętrznie czuje, że wygrywa dyskusje. Podrośnie, dojrzeje, pryszcze mu z gęby zejdą może mu przejdzie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 27 marca 2014, 11:51

to nie ma żadnego związku, mówimy o przywódcach partii i ich medialnych organach. a nie gościach na ulicy.

A co za medialne organy ma Ruch Narodowy ? Hahahaha

aha czyli nie masz nic do powiedzenia, udowodniłem, że nie masz racji. nie wiesz jak sie z tego wyciągnąć...

Jak na razie udowodniłeś że jesteż zakłamanym do szpiku kości hipokrytom.
On czym? O technikach podpalania budek

Aha, czyli narodowcy podpalają moskiweską ambasadę, tłuką się z kibicami z rosji na euro i są prorosyjscy ? Hahahaha

czy technikach srania do dziury w ziemi.

Rozumiem że twój "mózg" więcej głupich odzywek nie jest w stanie obsłużyć. A ty coś gadasz o intelektualnej dyskusji hahahah.

buahahahahahahaha

PZU

Tradycyjnie. ElDório lubi taką technikę bez względu na to jak bardzo intelektualnie go pogrąża. Wewnętrznie czuje, że wygrywa dyskusje. Podrośnie, dojrzeje, pryszcze mu z gęby zejdą może mu przejdzie.

Tradycyjnie myślicie że jak we dwóch powtórzycie tą samą bzdurę to będzie to prawdą. Jak na razie kompromitujecie się z każdym słowem.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 marca 2014, 12:00

Bla, bla, bla eldório. Nic więcej nie napisałeś. Szkoda prądu na ciebie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 27 marca 2014, 12:05

Po prostu, żaden z was nie wysunął dla mnie żadnych argumentów do których mógłbym więcej coś napisać.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 marca 2014, 12:11

ElDario pisze:Po prostu, żaden z was nie wysunął dla mnie żadnych argumentów do których mógłbym więcej coś napisać.

I to jest prawda. Dlatego napisałeś bla, bla, bla.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 27 marca 2014, 20:06

Wracając do tematu,słabe te koszulki .
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 29 marca 2014, 18:00

Oj ludzie o koszulkach miało być , a nie jakieś pierdu pierdu , jest już temat o tym co mówicie.

Jak ktoś chce takie koszulki to najzwyczajniej może je sobie sam zrobić.

Obrazek

Ostatnio zrobiłem coś takiego tzn. trochę inne bo jeszcze edytowałem , ale już wywaliłem .
Na stronie : http://cupsell.pl/

I wiecie co...Nadruk jest naprawdę ładny , ale tylko z wyglądu. Bo jego żywotność wydaje mi się że będzie niewielka. Szczególnie w miejscach gdzie jest sporo jednolitego koloru. Źle to zrobiłem , ale myślałem że jakość nadruku będzie lepsza.

Wróć do „Ogłoszenia”