PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Zmiana SZATY GRAFICZNEJ www.politykla.org.pl - KONKURS

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 09 sierpnia 2005, 09:36

Własny CMS - tylko po co ?
Nie napiszesz tak funkcjonalnego własnego CMS jakim jest MAMBO .
A dobry CMS to wielka wygoda w edytowaniu i przygotowywaniu takiego serwisu .
Do takiego serwisu rewelacyjnie MAMBO by pasował .
Z własnym CMS jest problem . Bo żeby było logowanie to trzeba wgłębić się w phpBB zobaczyć gdzie są i jak są zapisywane sesje , no i później się samemu męczyć z wyciąganiem z bazy phpBB poszczególnych danych (a wbrew pozorom nie jest to tak zapisane wszystko wprost) .
Nie rozumiem szczerze po co pisać własnego CMS gdy jest darmowe rewelacyjne narzędzie MAMBO . CMS CMSowi nie równy a mambo chociaż stara się przypominać te profesjonalne których onet czy wp używają .
Najczęściej CMS (autorskie) to w większości taki rodzaj rozbudowanej templatki i nie posiada większości udogodniej profesjonalnych CMS , ba trudno nawet nazwać takie cudo CMS .
Regni , zainstaluj MAMBO u siebie bo chyba go nie znasz , zobacz bardzo fajne narzędzie , bardzo intuicyjne i bardzo łatwe w konfiguracji . Przedewszystkim poprzez narzędzia pisane przez ludzi na całym świecie jest wiele możliwości rozbudowy go . Bardzo łatwo można połączyć logowanie i konta z Mambo z kontami i logowaniem z PHPBB (taki mod - bridge) .
Spróbuj zobacz oceń . Od kiedy poznałem MAMBO jestem wielkim entuzjastą tego CMS . Naprawde kawał dobrej roboty i aż przyjemnie jest później go administrować ...
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 20 sierpnia 2005, 20:23

Łukasz wiem, że LOGI.PL jak dotąd tworzy ten serwis, ale jak sam widzisz oni mają zawał swojej pracy. Może byłby sens w przekazaniu pałeczki duetowi Maxio-Regnistar? Chłopaki rwą się do pracy, mogliby techniczne szczegół dogadać (mambo, joanna czy coś nowego...) i byliby na bieżąco ze wszystkim, no ale tu już decyzja należy tylko do Ciebie.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 27 sierpnia 2005, 12:23

Masz rację - obecnie jest okres jaki jest, ale LOGI.PL ma urwanie głowy. Muszę to tylko przedyskutować z nimi, co i jak. Mnie osobiście cieszy, że chłopacy chcą działać, bo to jest podstawowe założenie - to My tworzymy polityka.org.pl i robimy to wspólnie. Jak tylko wrócę na miejsce - za dwa trzy dni zadziałam w tej sprawie.
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”