PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

500 użytkownik!!! przyszłość POLITYKA.ORG.PL - zapraszam

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

500 użytkownik!!! przyszłość POLITYKA.ORG.PL - zapraszam

Postautor: Łukasz Naczas » 22 stycznia 2006, 16:44

Mamy pół tysiąca użytkowników - szczęśliwece jest użytkownik marian - dlatego na pewien okres czasu otrzymuje on nagrodę:

Nakładkę VIP dla wyróżniającego się i wyjatkowego użytkownika!

GRATULACJE!!!

Jednocześnie zapraszam do dyskusji w tym temacie i proszę o odpowiedzi Was, szanowni użytkownicy na te pytania:

:arrow: Czy obecna forma forum jest do przyjęcia, jeśli ni to dlaczego i jakie pomysły rozwiązania ?

:arrow: W jakim kierunku ma podążać POLITYKA.ORG.PL ? Czy tak jak to od paru miesięcy planujemy przekształcić stronę główną i strorzyć serwis polityczny ? Czy byliby chętni do wejścia w ten projekt ?

:arrow: Jestem za zmianą szaty graficznej? Przede wszystkim strony głównej. Jaka kolorystyka i co dodać i co zmienić?

:arrow: Czy znajdą się osoby, które wejdą w skład REDAKCJI POLITYKA.ORG.PL ???

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 22 stycznia 2006, 21:11

Ciekawe czy użytkownik marian wie, że jest VIPem :)

Czy obecna forma forum jest do przyjęcia, jeśli ni to dlaczego i jakie pomysły rozwiązania ?

Skoro tu siedzimy, to widocznie jest. W przeciwnym razie poszukalibyśmy innego miejsca do marnowania czasu :)

W jakim kierunku ma podążać POLITYKA.ORG.PL ? Czy tak jak to od paru miesięcy planujemy przekształcić stronę główną i strorzyć serwis polityczny ?

Ja jestem za, zawsze będzie ciekawiej.

Czy znajdą się osoby, które wejdą w skład REDAKCJI POLITYKA.ORG.PL ???

A co konkretnie miałaby ta redakcja robic?

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 22 stycznia 2006, 21:25

Redakcja - podjęłaby się pisania newsów, na podstawie info z różnych środków masowego przekazu i agencji prasowych. System newsów byłby prosty i łatwy w użyciu. Do tego jednak potrzebni są ludzie, którzy będą chcieli współtworzyć całość. Dlatego zwracam się z takim zapytaniem do wszystkich.
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 22 stycznia 2006, 21:37

Z racji tego, ze jedna ze specjalizacji mam z dziennikarstwa, to moge pomoc. A w sumie niedlugo staje sie wrednym kapitalista i otwieram pub osiedlowy, to dzionki bede mial wzglednie wolne. Wieczory gorzej ;)
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 22 stycznia 2006, 21:44

Ja zawieszam swoja aktywnosc z powodu nudnych i jalowych dyskusji wkolko o tym samym .

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 22 stycznia 2006, 23:24

Czyli rozumiem Kosai, że rezygnuszej z funkcji MODERATORA ?

Natomiast ja na razie jest nas dwóch :) jeśli chodzi o serwis - czekamy na więcej!

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

regni1star
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: regni1star » 23 stycznia 2006, 01:19

Pół tysiąca/jak i pół l na głowę to niespecjalnie dużo.
Po kolei jednak:
- od newsów są gazety, agencje (także: wielu userów), to nie taki problem, można go jednak merytorycznie i fachowo ująć, nie XXviX?;
- szata graf. ujdzie (a że mogę ująć sie za malkontentami - już gdzieś tutaj pisałem);
- marian/Kosai/...jak i kazdy z uzytkowników zasługuje na szacunek już z tego li tylko powodu, że zechciał podzielić sie własnymi przemyśleniami/pasjami/nienawiścią/czasem wolnym... -> wg mnie - forum winno być otwarte/przyjazne dla największych nawet oryginałów...
...
To tyle mojego manifestu.

Gdyby zechciano mnie użyć - służę.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 23 stycznia 2006, 02:31

Ile to miesięcy minęło ?
Dobra, niech tam, wchodze ,nowe wiadomosci,PO - zobaczymy, wrem pisze, czytam, zapach łajna (mozna poczytac zapraszam).
A wiec klimat gorszy nisz poprzednio,a do pierwotnego to wogole nie ma co porownywac, a jesli juz to amoniak vs fiolki .
I chyba to dobre porownanie, na poczatku ci przeszkadza,potem wsstrzymujesz oddech, zatyka...i w koncu odrzuci.

Drogi łukaszu, powiem ci zupelnie szczerze - z tymi moderatorami, przy tym stylu i w takim stanie mozesz zapomniec.
Nawet Kosai zauwazyl "mlyn tematyczny".
Co zmienic? nic, podlozyc dynamit ,wypieprzyc w powietrze i zaczac budowac OD POCZATKU z podstawowa i najwazniejsza zasada: moderator to nie czlowiek z lapanki,a samo chcenie nic jeszcze nie oznacza.
To szczegolnie wazne przy tematach politycznych i mrowia "oszolomow" i ekstremy myslowej rodem ze sredniowiecza.
Kazde forum dziala jak sito, wiec zajzyj do niego "co" ci zostalo.

Wszystkich pozdrawiam i moooooze do obaczenia za kolejne miesiace, lub w ogole.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 25 stycznia 2006, 17:16

Nie zawsze trzeba się zgadzać z przedmówcą... Nie uważam, aby Moderatorzy stanowili zły zespół. Weź pod uwagę to, że nikt tu nie jest przymusowo i że poświęcanie swojego wolnego czasu na dyskusję to dobra wola zarówno użytkowników, a także Moderatorów, którzy pilnują porządu raczej dobrze. Przynajmniej ja tak ich oceniam.

Pytanie jest jednak innego rodzaju - a jaką stronę podążać ? Czy znajdą się chętni, bo kierunek który sobie wyznaczymy (przy założeniu zmian) wymagać będzie większego zaangażowania. Stąd moje pytanie. Jak na razie nie wszyscy Moderatorzy się wypowiedzieli - pytam również Uzytkowników, którzy chcą się przyłączyć do tworzenia serwisu...

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 25 stycznia 2006, 17:51

Lukasz, faktem jest ze z moderatorow to aktywnych jest kilku (a wlasciwie to kojarze tylko maxia). Moze pora dobrac nowy zespol?
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 25 stycznia 2006, 18:10

Prawda jest taka że za dużo do moderowania to tutaj nie ma :) .
Bo zasady są na wskroś liberalne :) .
Na innych forach post musi dotyczyć tematu . A co najważniejsze wbrew pozorom tutaj się na stałe to wypowiadają te osoby :
XXviX , MG , wrem (zniknał pewnie sesja bo to ten okres :)) , KOSAI,Dziadek Mróz, zuikaku , RussionFan czyli "aż" 7 -miu użytkowników .
Z doskoku jeszcze jest Wszech_Polak, ikti,no_alibi,ksaw,greg1985 ... a to troche mało :).

Może Łukasz czas wreszcie reformy ruszyć na forum zapowiadane ? Może oprzeć wszystko na bardzo wygodnym systemie CMS MAMBO + PHP BB i stworzyć coś na styl e-polityka.pl ? Może wykorzystać (:)) ludzi którzy tutaj się wypowiadają do współtworzenia takiego serwisu w zakresie publikacji odpowiednich artykułów na łamach takiego forum ? Może przy okazji wypozycjonować go na googlach odpowiednio ?

Ja moge chętnie pomóc . Szczegóły możemy na priv ustalić (masz mój numer GG)
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 25 stycznia 2006, 23:48

Już z maxiem pewne uzgodnienia zapadają - chodzi o techniczną stronę. Ponawiam zatem pytanie:

KTO BĘDZIE CHĘTNY DO WSPÓŁTWORZENIA SERWISU ???

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 26 stycznia 2006, 08:17

Jak pisalem, chetnie pomoge.

Proponuje tez zaostrzyc regulamin w kwestiach offtopic i kont uzytkownikow - nieuzywane konto po miesiacu kasowac. Dodatkowo, po przerobieniu serwisu, nalezaloby wziac sie ostro do "reklamy" portalu. Bo 10 uzytkownikow, ktorzy cos pisza to troche malo ;P

FAQ GOD

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 26 stycznia 2006, 08:29

:D Nie każdy użytkownik lubi pisać wielu śledzi tematy a wypowiada sie oszczędnie :D :idea:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 26 stycznia 2006, 12:12

sindbad pisze::D Nie każdy użytkownik lubi pisać wielu śledzi tematy a wypowiada sie oszczędnie :D :idea:

Swietnie. Dlatego mowie o kontach nie uzywanych.

FAQ GOD

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”