PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

500 użytkownik!!! przyszłość POLITYKA.ORG.PL - zapraszam

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 29 stycznia 2006, 17:49

chyba Panowie zabardzo skupiacie sie na formie .. a w sumie w zalewie roznych forum internetowych nie tedy droga - liczy sie tresc w koncu :)

Dosc prymitywne graficzne news. grupy sa dosc mocno oblegane - a tu? poza paroma osobami nikt nie zaglada.. malo kto pisze (np ja od poczatku nie jestem - z rozna aktywnoscia.. a procentowo sporo postow jest moich - generalinie dziala tu zasad - 10% uczestnikow generuje 90% postow :) czy to zle czy dobrze? hmm...

Robi sie nudnawo - do tego dziwna moderacja i administracja...

Ogolnie forum sie kurczy - widze coraz mniej aktywnych uzytkownikow - coz...

Ja tez chyba nieco oslabie aktywnosc - bo ostatnia polityka na polityce niespecjalnie zacheca do produkowania sie.. tak ze panowie - pewnie niedlugo jedynym aktywnym watkiem bedzie ten w ktorym bedzie poruszac sie kluczowa kwestie czy napis "wiadomosc" ma miec bardziej zolty kolor czy mniej.. )

Pozdrowionka :)

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 29 stycznia 2006, 17:55

Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie jest wynikiem ataku ze strony Administracji w stosunku do postępowania na forum. Co do 10% piszących. Było tak od samego początku, choć piszący się zmieniają i zmieniać będą. Dużo jest natomiast czytających i nie prawdą jest, że mamy tylko kilka osób tu zaglądająch. Statystyki mówią zupełnie co innego - przekraczamy zdolności naszego transferu z powodu dużej ilości unikalnych wejść! Dużo ludzi czyta - a nie pisze.

Co do szaty graficznej - szykują się poważne zmiany. Co do forum POLITYKI też poważne zmiany. Ciekawe jak zareagujecie. Wszystko dla użytkowników! Myślę, że zmiany będą bardzo pozytywne. Tymbardziej, że podążamy w kierunku serwisu.

Chciałbym, aby były tam nie tylko NEWSy ale także WYWIADY, RECENCJE, FELIETONY i właśnie dlatego szukamy chętnych ludzi do współpracy! Wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku.

Pozdrawiam :roll:
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 29 stycznia 2006, 18:04

Łukasz Naczas pisze:Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie jest wynikiem ataku ze strony Administracji w stosunku do postępowania na forum.

No coz - administracja odkad sie rozrosla coraz bardziej sie manifestuje stosujac dosc dziwne kryteria cenzorskie ( w stosunku do innych) sama natomiast nie stosujac sie do zadnych standardow czy regul ;)

Łukasz Naczas pisze: Co do 10% piszących. Było tak od samego początku, choć piszący się zmieniają i zmieniać będą. Dużo jest natomiast czytających i nie prawdą jest, że mamy tylko kilka osób tu zaglądająch. Statystyki mówią zupełnie co innego - przekraczamy zdolności naszego transferu z powodu dużej ilości unikalnych wejść! Dużo ludzi czyta - a nie pisze.

no nad tym sie kiedys zastanawialem.. bo na glownej stronie widac ze sa ludzie.. a w watkach liczby przeczytan jakos astronomiczne nie sa.. moze to poprostu boty wyszukiwarek? wchodza na adres ale potem ( z uwagi na ramki ) juz sobie mniej radza ..

Łukasz Naczas pisze:Co do szaty graficznej - szykują się poważne zmiany. Co do forum POLITYKI też poważne zmiany. Ciekawe jak zareagujecie. Wszystko dla użytkowników! Myślę, że zmiany będą bardzo pozytywne. Tymbardziej, że podążamy w kierunku serwisu.

Hmm no z ta szata to nie przesadzcie bo limit transferu calkiem wam padnie ;)

Milej zabawy

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”