PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

500 użytkownik!!! przyszłość POLITYKA.ORG.PL - zapraszam

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 26 stycznia 2006, 14:06

Ale ja i tak jestem przeciw usuwaniu kont. Jak sobie pojadę na wakacje do Nepalu i nie będę się logować przez miesiąć, to mają mi usunąć konto?
Aczkolwiek rozumiem, jak ktoś założył konto a zalogował się jeden raz przez pół roku, to można go konta pozbawić.

marian
Stażysta
Stażysta

Postautor: marian » 26 stycznia 2006, 15:57

Forum powinno skłąniać do dyskusji, wiec nie zajmujmy się jego wygladem bo to sprawa drugożędna tylko kwestia merytoryczna! obsługa powinna być prosta a forum czytelne to tyle do jego ,"wystroju"! tematy powinny byc aktualne,a jednocześnie skłaniajace to myślenia ,nie cos w stylu czy pan L jets dobrym politykiem czy złym, bo odp bedą krótkie i w sumie nei doprowadzi to do żadnego efektu.forum spoko ostatnio żadko zaglądałem bo mam wiele spraw, ale obiecuje poprawe!

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 26 stycznia 2006, 16:20

RussionFan pisze:Ale ja i tak jestem przeciw usuwaniu kont. Jak sobie pojadę na wakacje do Nepalu i nie będę się logować przez miesiąć, to mają mi usunąć konto?
Aczkolwiek rozumiem, jak ktoś założył konto a zalogował się jeden raz przez pół roku, to można go konta pozbawić.

To wtedy piszesz , ze jedziesz do Nepalu i nie ma problemu . Zreszta co innego jak przez miesiac nie ma aktywnego uzytkownika , a co innego gdy pare miesiecy nic nie pisze uzytkownik z liczba postow 0 lub 1 ,2

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 26 stycznia 2006, 17:40

Nie będzie usuwania za Nepal, ani za nic innego. Jeśli pojawia się jakiś spamer to go usuwamy. Już było takich kilkudziesięciu. Maxio zaczął pracę nad stroną główną POLITYKA.ORG.PL - grafika, ale również newsy.

Myślę, że przy odpowiednim zaangażowaniu możemy iść do dobrym kierunku!
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
ikti
Wójt
Wójt

Postautor: ikti » 26 stycznia 2006, 22:51

Ja bym prosił o taką opcję:
Lista ostatnich odpowiedzi/nowych tematów na całym forum(we wszystkich działach)
Żeby to było w jednym miejscu.
Bo czasem (jak mi się odznaczą przeczytane posty) jak mam przeglądać wszystkie kategorie(za dużo ich wogóle jest) to coś mnie trafia.
----
Jakby coś to znam się na php i phpbb i mogę pomóc to zrobić
Prawda nie leży po środku. Prawda leży tam gdzie leży.

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 27 stycznia 2006, 12:53

Proponuję zachować szarą kolorystykę. Odróżnia to forum od innych (oczywiście nie tylko to).

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 28 stycznia 2006, 12:43

Właśnie zdaniem wieli szarość odpycha, niestety. Co do kolorystyki powinniście być zadowoleni, rozjaśni ona mam nadzieję umysły. Będzie jeszcze kilka ciekawostek związanych z polityką! Cały czas czekam na kolejne deklaracje co do współpracy redakcyjnej.

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 28 stycznia 2006, 12:53

Generalnie, kolor tla powinien byc na tyle jasny, zeby uzywac czcionki w kolorze czarnym. Sam szary nie jest zly - on zwyczajnie jest za ciemny. Dla mnie osobiscie idealem byloby biale tlo z aplikacjami niebieskiego i czerwonego. Moze tez byc blekit. Ale zaznaczam ze to moja opinia.
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 28 stycznia 2006, 13:50

Kto do tej pory zadeklarował chęć TWORZENIA SERWISU z POLITYKA.ORG.PL (chodzi o grupę redakcyjną):

:arrow: Łukasz Naczas
:arrow: Maxio
:arrow: XXviX
:arrow: regn1star
:arrow: ikti ??? (proszę o potwierdzenie)

Ktoś jeszcze ????

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 28 stycznia 2006, 19:32

Z chęcią bym spróbował, tylko nie wiem czy będę miał czas. Jednakże, na próbę, mogę się zgłosić.
Yo, she-bitch! Let's go!

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 28 stycznia 2006, 20:17

REDAKCJA KTÓRA SIĘ KLARUJE TO:

:arrow: !wEsOŁyŻn!w!aRz!:
:arrow: Dziadek Mróz

Dobry przekrój!
Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 28 stycznia 2006, 20:58

Ja też mogę spróbować. Na razie co prawda jestem zejęty sesją, ale poźniej powinienem mieć trochę czasu.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 28 stycznia 2006, 21:22

REDAKCJA KTÓRA SIĘ KLARUJE TO:

:arrow: !wEsOŁyŻn!w!aRz!:
:arrow: Dziadek Mróz
:arrow: RussionFan

Liczba redaktorów jest już zadowalająca, choć oczywiście dla każdego znajdzie się miejsce!!! Czekamy...

k
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: k » 29 stycznia 2006, 17:16

Dołączam się. Spróbować nie zaszkodzi :)
"Trzy rzeczy są potrzebne i wystarczają człowiekowi w społeczeństwie: Być panem osoby swojej i posiadać majątek, aby czynić zadość potrzebom swoim, móc rozporządzać gwoli własnej największej korzyści osobą swoją i majątkiem."
- J. J. Cambacérès

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 29 stycznia 2006, 17:21

1. Łukasz Naczas
2. Maxio
3. XXviX
4. regn1star
5. ikti ??? (proszę o potwierdzenie)
6. !wEsOŁyŻn!w!aRz!:
7. Dziadek Mróz
8. RussionFan
9. k

Jak na razie 9 osób!

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”