PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Zmiany na forum

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 kwietnia 2011, 08:10

Rozmawiałem z Dziadkiem Mrozem, przedstawiłem mu obecną sytuację w skrócie, odpowiedział że póki co nie czuje potrzeby by do nas zaglądać. Jakby co jestem z nim w kontakcie.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 10 kwietnia 2011, 14:21

Jeśli mogę się wypowiedzieć się w sprawie układu forum, to ja osobiście bym zlikwidował dział "Nowości" resztę zostawił bez zmian. Zmusiłoby to userów do umieszczania tematów w odpowiednich działach i zwiększyło moim zadaniem porządek na forum.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 10 kwietnia 2011, 14:23

Waga, rzucił bardzo dobry pomysł. Nic więcej raczej bym nie likwidował, zmieniał. Do obecnego kształtu się przyzwyczaiłem. Nie wiem jak Wy. Prawdę mówiąc, wyrzucił bym jeszcze dział o redakcji, audycjach. Po co to komu? I może hyde park razem z humorem?
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 kwietnia 2011, 14:27

zgadzam się z wagą.Nie likwidujemy, tylko zamykamy dział lub też odpowiednio moderujemy i przenosimy działów właściwych. to jednak wymaga również dyscypliny od użytkowników.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 16 maja 2012, 20:08

Czy tego jakoś nie można zmienić?
Chodzi mianowicie o to, że jeśli w danym wątku na końcu jest post jakiegoś autora, a potem nawet dużo później chce on napisać coś nowego, to ten najnowszy tekst jest scalany z tym ostatnim z dopiskiem "dodano", nawet gdyby był o czymś zupełnie innym.
Dla przykładu w temacie "Katastrofa smoleńska" napisałem przed chwilą nowy post, ale został on dołączony do mojego postu, który w tym samym temacie od tygodnia (10 maja) był jako ostatni.
W ten sposób to co napisałem dzisiaj, nie zwraca na siebie niczyjej uwagi, ponieważ figuruje pod datą sprzed tygodnia i nawet jeśli ktoś na to spojrzy, to jest przekonany że się już z tym postem wcześniej zapoznał.
Chrystus przepędził handlarzy ze świątyni, potem handlarze zmądrzeli i przybrali szaty kapłańskie

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 16 maja 2012, 21:29

wodnik,

1. Klikasz edycję ostatniego posta
2. Zaznaczasz wszystko, kopiujesz (treść) i wracasz do poprzedniej strony
3. Usuwasz ostatni post
4. Wklejasz do nowej odpowiedzi zawartość starego posta + dopisujesz co chcesz, wysyłasz.

:wink:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 16 maja 2012, 22:49

Lolek00 pisze:wodnik,

1. Klikasz edycję ostatniego posta
2. Zaznaczasz wszystko, kopiujesz (treść) i wracasz do poprzedniej strony
3. Usuwasz ostatni post
4. Wklejasz do nowej odpowiedzi zawartość starego posta + dopisujesz co chcesz, wysyłasz.:wink:

Nie wychodzi.
Albo nie załapałem twojej instrukcji albo jest coś nie tak.
Chrystus przepędził handlarzy ze świątyni, potem handlarze zmądrzeli i przybrali szaty kapłańskie

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 17 maja 2012, 00:43

Zresztą po co edytować. Wchodzisz do tematu, kopiujesz treść ostatniego posta jak skopiujesz to usuwasz post.. I do nowego wklejasz to co masz w schowku - (piszesz jakby na nowo post) dodajesz co chcesz i wysyłasz.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 17 maja 2012, 08:21

Ja jednak nie chciałbym likwidować starego postu, tylko pod nim w nowym okienku napisać kolejny i z aktualna datą jego napisania.
Po prostu chcę, aby post który do tej pory jest dołączany do poprzedniego z dopiskiem "dodano", znalazł się w nowym okienku jako nowy.
(w komputerach jestem słabiutki więc może nie rozumiem jak to technicznie wykonać)

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 17 maja 2012, 10:53

Wyłączyłem łączenie postów. Spróbuj teraz.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 17 maja 2012, 14:35

Marchewa pisze:Wyłączyłem łączenie postów. Spróbuj teraz.

Dzięki, na pewno tak będzie wygodniej. Póki co nie mogę spróbować, bo pod tymi scalonymi postami wpisał się już Optymista, a więc siłą rzeczy teraz i tak wszystko wyszłoby jak należy.
Na pewno jednak niebawem zdarzy się kolejna okazja.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Re: Zmiany na forum

Postautor: Clint Eastwood » 04 września 2015, 22:05

wydawało mi się, że jeszcze kilka dni temu było cytowanie selektywne, a teraz nie ma. widzę trzy możliwości:
a) cytowanie selektywne jest, ale ja nie umiem go znaleźć.
b) cytowania selektywne było, ale znikło.
c) cytowania selektywnego nie było, a ja muszę odwiedzić swojego psychiatrę.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 04 września 2015, 22:23

Opcja 4:

Cytowanie jest ale musisz kliknąć na "Pełny edytor i podgląd" i wtedy wykonywać cytowanie z postów wyświetlanych pod okienkiem wprowadzania tekstu.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 04 września 2015, 22:41

aha, dzięki. faktycznie, mogło tak być.

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”